Kimlik Doğrulama Proxy'si Aracılığıyla Sitelere Eriştiğinizde Gizlilik İlkesi Hatası Oluşuyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 313558 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Isteğiniz için gizlilik ilkesi, Platform for Privacy Preferences (P3P) specification tarafından tanımlanan bir tam bir gizlilik ilkesi içeren bir Web sitesine göz atmak için ınternet Explorer kullanıyorsanız ve isteğinizi kimlik doğrulaması gerektiren bir HTTP proxy sunucusu üzerinden gider, aşağıdaki hata iletisiyle başarısız:
site name için bir gizlilik ilkesi bulunamadı.

Neden

Bölüm P3P belirtimi durumlarını olarak 2.4.3, istekleri ilke başvuru dosyaları için bir "güvenli bölgeye." ayrılır. P3P belirtimi, istemcinin çok az kullanıcı tanımlama bilgilerini iletmek belirtir. Özellikle, ilgili belirtime belirtir:
Kullanıcı aracıları da kullanıcı aracısı bilgilerini veya bir önceki oturumda 'güvenli bölge' isteği kabul tanımlama bilgileri gönderiliyor refrain istediğiniz.
Internet Explorer tarafından bu öneriye uyduğundan ve P3P ilke başvurusu istekleri gerçekleştirdiğinde, sunucu kimlik doğrulama bilgileri aktarmaz. Ancak, proxy sunucu kimlik doğrulaması etmez güvenli bölge önerisi tarafından vermediyseniz ve bu nedenle kimlik bilgileri olmayan bir ilke başvurusu istemek için ınternet Explorer tarafından girişimini ret et.

Çözüm

Şu anda bilinen yok bir geçici çözüm vardır. Ilkeleri, iyi bilinen bir konuma yerleştirmek için World Wide Web Konsorsiyumu (W3C) tarafından öneriyi uygulamaz. Proxy doğrulaması konumu ne olursa olsun, uzak sunucunun istenen herhangi bir dosya gerektirir.

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Davranışı yeniden oluşturma adımları

Not: Bu davranışı yeniden oluşturmak için <a0></a0>, ınternet Explorer kullanıcı kimlik doğrulaması için gereken bir proxy üzerinden istekleri doğrudan.

  1. Internet Explorer 6. 0'ı açın ve sonra http://www.microsoft.com/ için gözatın. Proxy sunucunuz Windows NT Challenge/Response (NTLM) kimlik doğrulaması kullanıyorsa, ınternet Explorer otomatik olarak kullanıcı adınız ve parolanız sağlar; aksi durumda, ınternet Explorer için bu bilgileri ister.
  2. Sayfa görüntülendikten sonra Görünüm menüsünden Gizlilik raporu tıklatın.
  3. Sayfa başvuran bir bağlantılar listesi görüntülenir. Http://www.Microsoft.com/ ' ı tıklatın ve sonra da Özet ' i tıklatın. Beklediğiniz gibi Microsoft sitesinin gizlilik ilkesini görünmüyor. Bunun yerine, aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
Bir gizlilik ilkesi, http://www.microsoft.com/ bulamadı. Bu sitenin gizlilik ilkesini görüntülemek için <a0></a0>, Web sitesiyle doğrudan temasa geçin.

Referanslar

Daha fazla bilgi için aşağıdaki World Wide Web Konsorsiyumu (W3C) Web sitesine başvurun:
Platform for Privacy Preferences (P3P1.0) 1.0 belirtimi
http://www.w3.org/TR/P3P/
Microsoft ınternet Explorer için Web tabanlı çözümler geliştirme hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitelerini ziyaret edin:
http://msdn.microsoft.com/ie/

http://support.microsoft.com/iep

Özellikler

Makale numarası: 313558 - Last Review: 21 Nisan 2006 Cuma - Gözden geçirme: 3.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Internet Explorer (Programming)
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbprb KB313558 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:313558
Kullanım Dışı Bilgi Bankası İçeriği Yasal Uyarı
Bu makale, Microsoft'un artık destek sağlamadığı ürünler ile ilgili olarak yazılmıştır. Bu nedenle, bu makale "olduğu gibi" sağlanmıştır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com