Určení verze a sestavit počet WMI (WMI)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 313653 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Tento článek popisuje způsob určení verze a číslo Windows Management Instrumentation (WMI) sestavení.

Další informace

Určení verze a číslo WMI sestavení, klepněte na kartu verze vlastnosti % Windir%\System32\Wbem\Winmgmt.exe.

Pokud spustit s WMI verze 1.5 (sestavení 1085), verze sestavení WMI lze získat také pomocí následující skript jazyka:
set WMI = GetObject("WinMgmts:{impersonationLevel=impersonate}!/root/cimv2")

set obj = WMI.Get("Win32_WMISetting=@")

WScript.Echo  obj.BuildVersion
				
Poznámka: BuildVersion z WMI verze 1.5, což je integrovanou součástí systému Windows 2000 je 1085.0005. V počítačích se systémem Windows XP nebo Windows .NET verze sestavení WMI je stejná jako verze sestavení operačního systému. V počítačích se systémem Windows XP je BuildVersion 2600.0000. Verze WMI odráží také verzi operačního systému. Například verze WMI, který je součástí systému Windows XP je 5.1.2600.0.

WMI verze 1.0 x nejprve byla vydána s Microsoft Windows 98 a Windows NT 4.0 Service Pack 3 (SP3). Distribuce nebyly také k dispozici pro počítače se systémem Microsoft Windows 95.

Verze 1.1 WMI x označované k sestavování 698, byla vydána s Microsoft Windows 98 Druhé vydání. Distribuce byly také k dispozici pro oba systémy Windows 95 a systémem Windows NT4 Service Pack 4 (SP4 založené). WMI verze 1.1 je také distribuován s Microsoft Systems Management Server (SMS) 2.0. Distribuční WMI, který je součástí SMS je také označován jako Wbemsdk.

WMI verze 1.2 byla součástí systému Microsoft Windows 2000 Beta 3 x. Tato verze byla distribuována také se systémem Windows NT 4.0 SP4 a Service Pack 5 (SP5).

WMI verze 1.5 x označované k sestavování 1085, byla vydána jako integrovanou součást systému Windows 2000 a Microsoft Windows ME. Distribuce jsou také k dispozici pro Windows 95, Windows 98 a počítačů se systémem Windows NT.

Vlastnosti

ID článku: 313653 - Poslední aktualizace: 25. října 2006 - Revize: 2.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows Management Instrumentation 1.0
  • Microsoft Windows Management Instrumentation 1.1
  • Microsoft Windows Management Instrumentation 1.2
  • Microsoft Windows Management Instrumentation 1.5
Klíčová slova: 
kbmt kbinfo KB313653 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:313653
Právní omezení pro obsah znalostní báze týkající se produktů, jejichž podpora byla ukončena
Tento článek byl napsán o produktech, pro které společnost Microsoft již neposkytuje nadále podporu. Článek je tedy nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com