Word (CommandBarControl) COM nesnesinin menü öğeleri başvuru kaybeder.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 313948 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Menü öğesi, bir menü öğesi için Microsoft Word'Ü bir Visual Basic COM eklentisi [NULL]'ndaki aşağıdaki makalede yer alan adımları kullanarak veya benzer bir yöntem kullanarak eklediğinizde, beklendiği gibi çalışmaz:
238228Bir Office 2000 COM eklentisi Visual Basic'te nasıl

Neden

Bu sorun, Word, menü öğesinin benzersiz olmasını gerektirdiği için oluşur. Menü öğesinin benzersiz değilse, Word başvuru CommandBarControl nesnesine kaybeder.

Yalnızca Word bu gereksinimi vardır. Microsoft Excel ve Microsoft PowerPoint yoktur. Bu nedenle, Excel ve PowerPoint denetimler eklemek için aynı kodu kullanırsanız, kod beklendiği gibi çalışır.

Çözüm

Aşağıdaki çözüm 319 sayfasında Microsoft Office XP Developers Kılavuzu (Microsoft Press, ISBN 0-7356-1242-0) ' nin üst verbatim gelir:
Eklentiniz Word'de çalıştırırsanız, benzersiz bir dize değeri CommandBarButton</a0> nesnesinin <a2>Etiket</a2> özelliğinde de ayarlamanız gerekir. Komut çubuğu düğmesi için Click olayına yanıt ve kullanıcının açtığı her yeni bir belge penceresi için eklentiyi yüklemek bu kesinleştirir. Tag özelliği, denetimin hakkında ek bilgi sağladığı için bir COM eklentisini herhangi bir ana bilgisayar uygulamasında yükleyen bir komut çubuğu düğmesi için Etiket özelliğinde ayarlamak iyi bir fikirdir.

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 313948 - Last Review: 31 Ocak 2007 Çarşamba - Gözden geçirme: 3.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Office Word 2003
  • Microsoft Word 2002 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbbug kbpending KB313948 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:313948

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com