Номер статті: 314062 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Windows 2000 та Microsoft Windows NT версії цієї статті Перегляньте 131303.

Розгорнути все | Згорнути все

Підсумки

У цій статті описано, що таке в Microsoft Windows устаткування список Сумісного і надає посилання на веб сайті Microsoft де найновіший список HCL можна переглянути.

Додаткові відомості

На HCL список комп'ютерів і апаратні компоненти комп'ютера, протестованих з Windows продуктів для стабільності та сумісності широко. Група підтримки продуктів Майкрософт використовує в HCL для визначення комп'ютерів і компоненти, які підтримуються для сценарій виконання з операційної системи Windows.

Перед інсталяцією Microsoft Windows XP на комп'ютері, перевірте HCL, щоб переконатися, що комп’ютер-зразок сертифікований Microsoft як Windows сумісних.

Щоб отримати останній список Windows HCL, відвідайте такий веб-сайт корпорації Майкрософт:
http://www.Microsoft.com/whdc/HCL/default.mspx
Для отримання додаткових відомостей про устаткування та Підтримка програмного забезпечення сумісності з Windows XP, відвідайте такий веб-сайт корпорації Майкрософт:
http://www.windowsmarketplace.com

Властивості

Номер статті: 314062 - Востаннє переглянуто: 12 липня 2012 р. - Редакція: 2.0
Застосовується до:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
Ключові слова: 
kbpubtypekc kbenv kbhardware kbinfo kbmt KB314062 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 314062

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com