Kuidas teha tõrkeotsingut Windows XP TCP/IP Ühenduvus

Artiklite tõlked Artiklite tõlked
Artikli ID: 314067 - Vaadake tooteid, millega see artikkel seostub.

Kasutamise jätkamiseks turvavärskendused Windows, veenduge, et kasutate operatsioonisüsteemi Windows XP Service Pack 3 (SP3). Lisateabe saamiseks vaadake seda Microsofti veebilehte: Mõnede Windowsi versioonide tugi on lõppemas

Selle artikli Microsoft Windows 2000 kohta käiva versiooni vt 102908.
Laienda kõik | Ahenda kõik

Sellel veebilehel

SISSEJUHATUS

Seal on vahendid, mis võib anda kasulikku teavet kui proovite määratleda TCP/IP võrguühendusega seotud probleemide all põhjus Microsoft Windows XP. See artikkel sisaldab soovitusi nende vahendite abil diagnoosi võrguprobleemid. Kuigi loetelu ei ole täielik, nimekirja ei Tooge näiteid, mis näitavad, kuidas kasutada neid vahendeid tabada probleeme võrgus.Lisateave

TCP/IP tõrkeotsingu tööriistade

Järgnev loend näitab mõned TCP/IP diagnostika vahendid, et on kaasas Windows XP:

Põhilised tööriistad

 • Võrgudiagnostika spikker ja tugi
  Sisaldab üksikasjalikku teavet võrgu konfiguratsiooni ja automatiseeritud testi tulemused.
 • Kaust Võrguühendused
  Sisaldab teavet ja kõik võrgu konfiguratsiooni ühendused arvuti. Kausta Võrguühendused leidmiseks klõpsake nuppuAlgus, klõpsake nuppu Juhtpaneel, ja seejärel klõpsake nuppuVõrgu- ja Interneti-ühendused.
 • IPConfig käsk
  Kuvatakse praeguse TCP/IP võrgu konfiguratsiooni väärtused, värskendusi või releases, dünaamilise hosti konfigureerimise protokolli (DHCP) eraldatud Kapitalirent ja ekraan, registreerida või loputage domeeninime süsteemi (DNS) nimed.
 • Ping käsu
  Kontrollimaks, et TCP/IP on ICMP kaja taotluse sõnumeid saadetakse õigesti konfigureeritud ja et TCP/IP host on saadaval.

Täpsemad tööriistad

 • Hostname käsk
  Kuvab vastuvõtva arvuti nimi.
 • Nbtstat käsk
  Kuvab praeguse NetBIOS üle TCP/IP ühendused, uuendused NetBIOS nime vahemälu ning kuvab registreeritud nimetusi ja ulatuse kood.
 • PathPing käsk
  Kuvab tee TCP/IP vastuvõtva ja pakettaknad kahju kell iga ruuteri mööda teed.
 • Käsu Route
  Sellel väljal kuvatakse IP marsruutimislauaga ja lisab või kustutab IP marsruudid.
 • Tracert käsuga
  Sellel väljal kuvatakse TCP/IP vastuvõtva tee.
Vaadata õige käsu süntaks kasutada igaüks neist Tööriistad, tüüp -? käsureale nime järel on vahend.

Windows XP Professional tööriistad

Windows XP Professional sisaldab järgmisi täiendavaid tööriistu:
 • Event viewer
  Kirjete süsteemi tõrked ja sündmused.
 • Arvuti juhtimine
  Muutused võrgu liidese draiverid ja muud komponendid.

Tõrkeotsing

Mida kasutate probleemide tõrkeotsingu TCP/IP sõltub tüüpi võrguühenduse, et te kasutate ja ühenduvust probleem, et teil on tekkinud.

Automatiseeritud tõrkeotsing

Enamik küsimusi, mis hõlmavad Interneti-ühendust, alustada Võrgudiagnostika tööriista abil kindlaks määrata probleemi allikaks. Kasutada Võrgu diagnostika, järgige neid samme:
 1. Klõpsake nuppu Algus, ja seejärel klõpsake nuppu Abi ja toetada.
 2. Klõpsake linki Tööriistade abil saate vaadata arvuti teabe ja probleemide diagnoosimiseks, ja seejärel klõpsake nuppu Võrgu Diagnostika loendist vasakul.
 3. Kui klõpsate nuppu Scan oma süsteemiVõrgu Diagnostika kogub konfiguratsiooniteavet ja täidab automatiseeritud tõrkeotsing võrguühenduse.
 4. Kui protsess on lõpule viidud, otsida märgitud üksused Ei "saanud" punane, laiendada nende kategooriate ja seejärel vaadata täiendavaid üksikasju umbes mida testimine näitas.
Kas saate selle teabe lahendada probleemi või saate esitada teavet võrgu toetust professionaalne abi. Kui te võrdlevad katsed, et dokumendid, mis on käsitsi Tõrkeotsingu osa käesoleva artikli, võib olla võimalik kindlaks teha ning küsimus allikas. Tõlgendada nende tulemusi TCP/IP, laiendage võrk Adapterid osa tulemusi, ja seejärel laiendage võrk adapter mis ei saanud, katsetamine.

Te võite alustada ka võrgu diagnostika liidese abil otse järgmine käsk:
netsh diagnoositud gui

Käsitsi tõrkeotsing

TCP/IP ühendus käsitsi tõrkeotsingu sooritamiseks kasutage selle selleks, et nad ilmuvad järgmised meetodid:

1. Meetod: Kasutage tööriista IPConfig kontrollige konfiguratsiooni


Veenduge, et TCP/IP IPConfig tööriista abil Klõpsake konfiguratsiooni arvutis, kuhu on tekkinud probleem, Algus, klõpsake nuppu Käivita, ja seejärel tippige cmd. Nüüd saate käsu ipconfig kindlaks vastuvõtva arvuti konfiguratsiooni teave, sealhulgas IP-aadress, alamvõrgu maski ja default värav.

IPConfig/all parameeter genereerib aruande üksikasjaliku konfiguratsiooni kõik liidesed, sealhulgas kaugjuurdepääsu adapterid. Ümber saab suunata IPConfig väljund faili kleepida väljund muid dokumente. Et seda teha, tüüp:
ipconfig > \folder_name\file_name
Väljundi saab määratud failinimi ja salvestatakse ning määratud kausta.

Saate vaadata IPConfig väljund tuvastamiseks probleemid, mis esinevad arvuti võrgu konfiguratsioonist. Näiteks, kui on arvuti on käsitsi konfigureeritud IP-aadressi, mis dubleerib mõne olemasoleva IP-aadress, mis on juba avastatud, alamvõrgu maski, mis tundub nagu 0.0.0.0.

Kui teie kohalik IP-aadress tagastatakse 169.254.y.z koos alamvõrk 255.255.0.0, IP-aadressi maski määratud automaatne privaatne IP Toimetulek (APIPA) funktsioon Windows XP Professional. See tähendab, et loovutamine et Automaatne konfigureerimine, mis ei ole DHCP server oli konfigureeritud TCP/IP leitud, ning et puudub alternatiivse konfiguratsiooni pole määratud. Taoline konfiguratsioon ei ole default gateway liidesele.

Kui teie kohalik IP-aadress on tagastatud 0.0.0.0, DHCP Media Sensing funktsioon alistada lülitatud sest võrguadapteri avastatud selle puudumine ühendus võrgu või TCP/IP tuvastatud duplikaadid on käsitsi konfigureeritud IP IP aadress aadress.

Kui te ei määratle küsimusi, et TCP/IP konfiguratsiooni, Mine meetod 2.

2. Meetod: Kasutage tööriista Ping testida oma Ühenduvus


Kui te ei määratle küsimusi, et TCP/IP konfiguratsiooni, teha kindlaks, kas arvuti saab ühendada teise vastuvõtva TCP/IP võrgus olevate arvutitega. Selleks, kasutage tööriista Ping.

Selle Ping tööriist aitab teil kontrollida IP-tasandi Ühenduvus. Ping käsu saadab ICMP Echo taotleda sõnumi sihtkoha host. Kasuta Ping iga kord, kui te soovite veenduda, et saata vastuvõtva arvuti IP paketid sihtkoha host. Võite kasutada ka Ping isoleerida võrguriistvara probleeme ja ühildumatuid konfiguratsioone.

Märkus Kui käivitasite selle ipconfig/all juhtimis- ja IP-konfiguratsiooni ilmus, ei pea te ping loopback aadress ja oma IP-aadress. IPConfig on juba täita neid ülesandeid konfiguratsiooni kuvamiseks. Kui sooritate tõrkeotsingut, Veenduge, et marsruudi olemas kohalik arvuti ja võrgu vastuvõtva vahel. Teha seda, kasutamist järgmine käsk:
ping IP-aadress
MärkusIP-aadress on IP-aadress on võrgu vastuvõtva, mida soovite ühendada.

Ping käsuga, toimige järgmiselt.
 1. Ping loopback aadress-Kontrollige, kas TCP/IP on installitud ja õigesti konfigureeritud kohalikus arvutis. Selleks tippige selle järgmine käsk:
  ping 127.0.0.1
  Kui "Loopback"-test nurjub, ei vasta IP pinu. See probleem võib ilmneda juhul, kui üks või mitu järgmistest tingimustest on täidetud:
  • TCP draiverid on rikutud.
  • Võrguadapter ei tööta.
  • Teine teenus on häiriv IP.
 2. Ping kohaliku arvuti IP-aadress-Kontrollige, et arvuti lisati õigesti võrguga. Kui marsruudi tabel on õige, seda protseduuri vaid edastab loopback aadress pakettaknad 127.0.0.1. Selleks tippige järgmine käsk:
  ping Kohaliku hosti IP-aadress
  Kui loopback katse õnnestub, kuid sa ei saa ping kohaliku IP aadress, võib olla probleemiks marsruudilauale või võrk, võib võrguadapteri draiver.
 3. Ping vaikimisi lüüsi IP-aadress-Kontrollige, et default gateway on töö- ja et saate suhelda kohaliku hosti kohalikus võrgus. Selleks tippige järgmine käsk:
  ping Vaikimisi lüüsi IP-aadressi
  Kui ping ei õnnestu, võib olla probleem võrgus adapter, marsruuterit või lüüsi seadme, kaabeldus või muud Ühenduvus riistvara.
 4. Ping kaughostiga veenduge, et saate IP-aadress suhelda läbi ruuteri. Selleks tippige järgmine käsk:
  ping Remote host IP-aadress
  Nurjumisel ping serveri host ei vasta, või võib esineda probleeme võrgu riistvara arvutite vahel. Et välistada ükskõikse remote host, Ping eri Remote uuesti kasutada vastuvõtva.
 5. Ping host name kaughostiga veenduge, et saate serveri hosti nime lahendada. Selleks tippige järgmine käsk:
  ping Hosti nimi kaughosti
  Ping kasutab nimi resolutsioon, et arvuti nime lahendada IP arvesse aadress. Seega, kui sa edukalt ping IP-aadress, kuid sa ei saa ping on arvuti nimi, seal on probleem hostinimi resolutsioon, mitte võrgu Ühenduvus. Veenduge, et DNS-serveri aadresse on konfigureeritud arvuti, kas käsitsi TCP/IP või automaatne loovutamisega omadused. Kui DNS serverite aadressid on loetletud kui kirjutad ning ipconfig/all käsk, proovige ping serveri aadressi, veenduge, et nad on kättesaadavad.
Kui Ping ei saa edukalt kasutada igal ajal, veenduge, et järgmistest konfiguratsioonidest:
 • Veenduge, et Kohalik arvuti IP-aadress on kehtiv ja et see on õige ning Üldine vahekaardil on Internet Protokoll (TCP/IP) atribuudid dialoogiboksi või kui seda kasutatakse koos selle Ipconfig vahend.
 • Veenduge, et vaikimisi lüüsi on konfigureeritud ja mis on link vahel vastuvõtva ja default gateway töötab. Tõrkeotsing eesmärkidel, veenduge, et ainult ühe vaikelüüsi konfigureerida. Kuigi te Saate konfigureerida mitu vaikimisi lüüsi, väravaid pärast esimene värav kasutatakse ainult siis, kui IP virna määratleb, et algne lüüs ei ole töö. Tõrkeotsingu eesmärk on määravad kindlaks esimese lüüs konfigureeritud. Seetõttu saate kustutada kõik muud väravaid lihtsustada oma ülesanne.
 • Veenduge, et Interneti-protokolli turvalisus (IPSec) ei ole sisse lülitatud. Sõltuvalt IPSec-poliitika Ping paketid võivad olla blokeeritud või võib nõuab tagatise. Lisateabe saamiseks IPseci kohta, minge meetodi 7: kontrollida Interneti protokolli turvalisus (IPSec).
Oluline Kui kaugarvuti, millega te pingida on kogu oma suure hilistusega (nt satelliidikanali), vastus võib kauem aega võtta. Saate kasutada -w (wait) parameetri määrama ajalõpu kauem, kui on Vaikimisi ajalõpu nelja sekundi vältel.

3. Meetod: Kasutage tööriista PathPing kontrollimaks marsruut


Tööriista PathPing tuvastab paketikadusid, üle mitme-hop teed. Sõitma PathPing analüüs veendumaks, et kaughostiga ruuterid tee sihtkohta tegutsevad õigesti. Selleks tippige selle järgmine käsk:
PathPing Remote host IP-aadress
4. Meetod: Kasutage tööriista Arp ARP-Vahemälu tühjendamine


Kui sa ping nii loopback aadress (127.0.0.1) ja teie IP-aadress, kuid sa ei saa ping IP aadresse, Arp tööriista välja aadress resolutsioon protokolli (ARP) Vahemälu tühjendamine Et vaadata vahemälu kirjeid, tippige üks järgmistest käskudest:
Arp - a

Arp -g
Kustutada, tippige järgmine käsk:
Arp -d IP-aadress
Loputage ARP-Vahemälu tühjendamine, tippige järgmine käsk:
netsh interface ip kustutamine arpcache
5. Meetod: Kontrollige default gateway


Lüüsi aadress peavad olema samas võrgus ning kohaliku hosti. Vastasel korral ei saa edastatakse sõnumid alates peaarvuti väljaspool kohaliku võrgu. Kui lüüsi aadress on sama võrgus ning Kohalik host, veenduge, et vaikimisi lüüsi aadress on õige. Veendu default gateway on ruuter, mitte ainult vastuvõtva. Ja veenduge, et selle ruuter on sisse lülitatud, IP datagrams edasi.

6. Meetod: Kasutage Tracert tööriista või protsessi vahend kontrollimaks, kas side


Kui default gateway reageerib õigesti, ping on Veenduge, et võrk võrgu side töötavad kaughostiga õigesti. Kui side ei tööta õigesti, kasutage Tracert vahend, et Jälgi tee sihtkohta. IP ruuterid, mis on Microsoft Windows 2000-ga või Microsoft Windows NT 4.0 põhises arvutis, Route tööriista või Marsruutimine ja kaugpöördus lisandmooduli saate vaadata IP marsruutimislauaga. Teiste IP ruuterid, kasutage või hankija määratud sobiv vahend võetud IP marsruutimislauaga.

Kõige sagedamini, saate järgmise nelja Kui kasutate Ping jooksul tõrkeotsingu veateated:
TTL lõppes transiidi
See veateade tähendab, et arv nõutav humala ületab-Live (TTL). Suurendada TTL, kasutamise ning ping -i käsk. Tehnoloogilise ahela võib eksisteerida. Tracert käsuga abil saate määratleda, kas valesti ruuterid on põhjustanud ka Marsruudi silmus.
Sihtkoha Host kättesaamatu
See tõrketeade tähendab, et pole kohaliku või kaugarvuti protsessi olemas sihtkohta vastuvõtva saatev host või ruuter. Tõrkeotsing kohaliku hosti või marsruuteri marsruudilauale.
Taotlus on aegunud
See veateade tähendab, et ei saadud kaja vastuse sõnumite ning määratud ajalõpuperioodi jooksul. Vaikimisi määratud ajalõpu periood on neli sekundit all. Käsu ping -w suurendada timeout.
Ping taotlus ei suutnud leida vastuvõttev
See veateade tähendab, et selle sihtkoha host nime ei saa lahendada. Kontrollige nime ja kättesaadavus DNS- või WINS-i servereid.

7. Meetod: Kontrollige Interneti-protokolli turvalisus (Ipsec)


IPSec saab parandada turvalisust võrgus, kuid muutuvad võrgukonfiguratsioonide või tõrkeotsing probleemid palju keerulisemaks. Mõnikord, IPSec poliitikad nõuda turvatud side Windows XP Professionali põhisesse arvutisse. Neid nõudeid võib olla raske ühendust serveri host. Kui IPSec rakendatakse kohalikul tasandil, saate välja lülitada ka IPSEC teenus on teenuste lisandmoodul.

Kui raskused kui te lõpetate IPSec teenused, IPSec poliitikad lõpetamiseks on kas blokeerimine on Liiklus või nõudes turvalisus liikluses. Küsige administraatorilt, turvalisus muuta IPSec-poliitika.

8. Meetod: Kontrollige pakettaknad filtreerimine


Kuna vigu pakettaknad filtreerimine, aadress resolutsioon või ühendus ei pruugi töötada. Et teha kindlaks kas pakett filtreerimine on allikas võrgu probleem, lülita välja TCP/IP paketi filtreerimist. Teha järgige neid samme:
 1. Klõpsake nuppu Algus, klõpsake nuppu Kontrolli Paneel, klõpsake nuppu Võrgu- ja Interneti-ühendused, ja Klõpsake nuppu Kaust Võrguühendused.
 2. Paremklõpsake kohalikul ühendusel, mida soovite muuta, ja seejärel klõpsake nuppu Atribuudid.
 3. Kohta ning Üldine TAB, mis on See ühendus kasutab järgmisi üksusi Klõpsake loendiboksis Internet Protokoll (TCP/IP), ja seejärel klõpsake nuppuAtribuudid.
 4. Klõpsake nuppu Täpsem, ja seejärel klõpsake selleValikud vahekaart.
 5. Aastal ning Fakultatiivsed sätted dialoogiboksis klõpsake nuppuTCP/IP filtreerimist, ja seejärel klõpsake selleAtribuudid vahekaart.
 6. Tühjendage nende Lubade kasutada TCP/IP filtreerimist (kõik adapterid) ruut ja klõpsake siis nuppu Ok.
Ping aadress, kasutada oma DNS-i nimi, selle arvuti NetBIOS-i nimi või IP-aadress. Kui ping õnnestub, pakettaknad filtreerimise valikud võivad olla valesti või liiga piirav. Näiteks filtreerimisel saate lubada selle arvuti tegutseda veebiserverist, kuid teha seda filtreerimist võib lülitada tööriistad nagu kaughaldus. Suurema hulga lubatud taastamiseks filtreerimise valikud, muuta lubatud väärtused TCP port, UDP port ja IP-protokolli.

9. Meetod: Kontrollige ühendust konkreetse serveri


Ühenduvusprobleemide põhjuse kui proovite serveriga kaudu NetBIOS-i baasil ühendused, kasutada nbtstat - n käsu server määratlemiseks, mis on nimi server registreeritud võrku.

Nbtstat - n väljundit käsu toodud mitu nime, mida arvuti registreeritud. Selle loendisse kaasatakse nimi, mis sarnaneb selle arvuti nime, mis on konfigureeritud ning Arvuti nimi saki all Süsteemi juhtpaneelil. Kui ei, proovige üks muu kordumatu nbtstat käsk kuvab nimed.

Nbtstat tööriist saab kuvada ka nende puhverdatud kirjed kaugarvutitega #PRE kannete Lmhosts-faili või hiljuti lahendatud nimed. Kui nimi, mida mujal asuvad arvutid kasutavad server on sama, ja teised arvutid on kaugtöölaua alamvõrgul Veenduge, et teised arvutid on arvuti nime ja aadressi kaardistamine Lmhosts faili või WINS-i servereid.

10. Meetod: Kontrollige kaugühendused


Määratlemaks, miks TCP/IP ühenduse serveri arvuti ei reageeri, käsu netstat - on kõik tegevus TCP ja UDP pordid oleku kuvamiseks kohalikus arvutis.

Tavaliselt hea TCP ühendus näitab 0 baiti aastal ning Saadetud ja Saadud järjekorrad. Kui andmed on blokeeritud kas järjekorras või järjekorrad on ebaregulaarne, ühendus võib olla vigane. Kui andmed ei ole blokeeritud ja järjekorrad on tüüpiline, võib ilmneda võrgule või programmile viivitus.

11. Meetod: Route tööriista abil uurida marsruudilauale


Kahe hosts IP datagrams vahetada, peavad nii hosts on liinil üksteisele või nad peavad kasutama vaikimisi väravaid, mis on protsess. Et Vaata marsruudilauale Windows XP-ga host, tippige järgmine käsk:
Marsruudi Prindi
12. Meetod: Tracert tööriista abil uurida teed


Tracert saadab ICMP kaja taotluse sõnumeid, mis on astmeliselt kõrgemad väärtused määrata tee väljal IP päise TTL ühest vastuvõtva teise võrgu kaudu. Seejärel analüüsib Tracert ning ICMP sõnumid, mis saadetakse tagasi. Koos Tracert, võite jälgida tee ruuter ruuteri puhul kuni 30. Kui ei ole ruuter, või pakettandmeside marsruuditakse arvesse silmus, Tracert ilmneb probleem. Pärast seda, kui te leida probleem ruuteri, sa Võite võtta ühendust ruuteri administraatori kui ruuter on välisest allikast või võite taastada ruuteri täielikult funktsionaalne seisund kui ruuter on vastavalt oma kontrolli.

13. Meetod: Tõrkeotsing väravaid


Kui te saate järgmise tõrketeate ajal konfiguratsiooni, teha kindlaks, kas default gateway asub samal loogiline võrgu kui ka arvuti võrguadapter:
Oma Vaikelüüs ei kuulu üks seadistatud liidestele
Võrrelda vaikimisi lüüsi IP-aadressi võrgu osa võrgu ID Selle arvuti võrguadapteriga-ID-d. Täpsemalt, veenduge, et selle bitiloogika loogiline ja IP-aadressi ja alamvõrgu maski, mis võrdub bitiloogika loogiline ja alamvõrgu mask ja Vaikelüüs.

Jaoks näiteks arvuti, mis on ühtse võrgu adapter, mis on konfigureeritud 172.16.27.139 IP-aadressi ja alamvõrgu maski 255.255.0.0 tuleb kasutada ka Vaikelüüs vormi 172.16.y.z. Võrk See IP liides ID on 172.16.0.0.

Täiendavad ressursid

Järgmised vahendid sisaldavad kohta lisateabe tõrkeotsing Microsoft TCP/IP:

Vt "Seadistamine TCP/IP" teema on Microsoft Windows XP Professional Resource dokumentatsiooni Kit.

Vt "Sissejuhatus TCP/IP" Microsoft Windows 2000 Server Resource Kit üldist TCP/IP Core Networking juhend teave TCP/IP protokolli sviit.

Vt "Unicast marsruudi Ülevaade"Microsoft Windows 2000 Server Resource Kit rohkem Internetworking juhend Lisateavet marsruutimise põhimõtteid.

Vaata "TCP/IP tõrkeotsingul" Microsoft Windows 2000 Server Resource Kit TCP/IP Core Networking Guide rohkem teave IP paketi filtreerimise kohta.Viited

Lisateabe saamiseks klõpsake Microsofti teabebaasi artiklite kuvamiseks järgmisi artiklinumbreid:
308007Tõrkeotsing Windows XP-s koduvõrgunduse
325487 Võrgu ühenduvusprobleemide tõrkeotsing
299357 Kuidas lähtestada Interneti-protokolli (TCP/IP) Windows XP-s
307874 Kuidas keelata lihtsustatud ühiskasutuse ja seada õigusi jagatud kausta Windows XP-s
810881 "Access is denied" tõrketeade, kui proovite avada kausta
214759 Juurdepääsu keelamise tõrge, kui proovite luua ühenduse ühiskasutusega võrgukohta
Märkus. See artikkel on otse Microsofti tugiorganisatsioonist loodud artikkel ?FAST PUBLISH? (Kiiravaldamine). Selles sisalduv teave edastatakse probleemide ilmnemisel olemasoleval kujul. Kiiresti kättesaadavaks muutmise tõttu võib materjalides esineda trükivigu ja neid võidakse mis tahes ajal ette teatamata parandada. Muude asjaolude korral vaadake kasutustingimusi.

Atribuudid

Artikli ID: 314067 - Viimati läbi vaadatud: 25. aprill 2013 - Redaktsioon: 2.0
Kehtib järgmise lõigu kohta:
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
Märksõnad: 
kbhowto kbenv kbinfo kbnetwork kbtshoot kbmt KB314067 KbMtet
Masintõlgitud
NB! Artikkel on tõlgitud Microsofti masintõlketarkvaraga ja seda saab parandada Kogukonnapõhise tõlkeraamistiku (CTF) tehnoloogiaga. Microsoft pakub masintõlgitud, kogukonna järeltöödeldud ja inimtõlgitud artikleid, et anda mitmekeelne juurdepääs kõigile meie teabebaasi artiklitele. Masintõlgitud ja järeltöödeldud artiklites võib olla sõnavara-, süntaksi- ja/või grammatikavigu. Microsoft ei vastuta mingite ebatäpsuste, tõrgete ega kahjude eest, mis on tulenenud sisu valest tõlkest või selle kasutamisest meie klientide poolt. Lisateavet CTF-i kohta leiate aadressilt http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections.
Artikli ingliskeelse versiooni kuvamiseks klõpsake siin: 314067

Andke tagasisidet

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com