Виправлення неполадок підключення до TCP/IP з Windows XP

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 314067 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.

Щоб продовжити отримання оновлень безпеки для Windows, переконайтеся, що ви використовуєте Windows XP з пакетом оновлень 3 (SP3). Для отримання додаткових відомостей зверніться до цієї веб-сторінка Майкрософт: Закінчення підтримки для деяких версій Windows

Microsoft Windows 2000 версію цієї статті для Див. 102908.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

ВВЕДЕННЯ

Є інструменти, які можуть надати корисну інформацію при Ви намагаєтеся визначити причину проблеми в мережі TCP/IP під Microsoft Windows XP. У цій статті перелічено рекомендації для сценарій виконання цих інструментів для діагностики неполадок мережі. Хоча цей список не є повним, список робить надати приклади, які показують, як використовувати ці інструменти для відстеження вниз проблеми у мережі.ДОДАТКОВІ ВІДОМОСТІ

Інструменти Вирішення проблем з TCP/IP

Нижче наведено деякі засоби діагностики TCP/IP що входять до складу Windows XP:

Основні інструменти

 • Діагностика Windows мережі в центрі довідки та підтримки
  Містить докладні відомості про настроювання мережі і результати автоматизовані тести.
 • каталог вхідних повідомлень мережних підключень
  Містить інформацію та конфігурації для всі мережі підключення на комп'ютері. Щоб знайти папці Мережні підключення», натисніть кнопкуПочати, натисніть кнопку Панель керуванняа потім натисніть кнопкуглобальна мережа і підключення до Інтернету.
 • Команди IPConfig
  Відображення поточних значень конфігурації мережі в TCP/IP, оновлення або релізи, динамічного конфігурування вузла протоколу (DHCP) виділяється оренди і дисплея, реєстрація події, або флеш доменних імен (DNS) імена.
 • Команда Ping
  Надсилає запит луни ICMP повідомлень, щоб перевірити, чи TCP/IP налаштований правильно та що доступний хост TCP/IP.

Додаткові засоби

 • Команда hostname
  Відображає ім'я головного комп ' ютера.
 • Команда "NBTSTAT"
  Показує стан поточного NetBIOS через TCP/IP підключення, оновлення на NetBIOS ім'я кеш і відображає зареєстрованих імен і Сфера ID.
 • Команда PathPing
  Показує шлях TCP/IP хост і пакет збитків на кожному маршрутизаторі в дорозі.
 • Команда маршрут
  Показує таблицю маршрутизації IP і запит на додавання або видалення IP маршрути.
 • Команда "TRACERT"
  Показує шлях TCP/IP хоста.
Щоб переглянути правильні синтаксисі для сценарій виконання з кожного з цих інструменти, тип -? у командному рядку після імені в інструмент.

Засоби Windows XP Professional

Windows XP Professional містить такі додаткові інструменти:
 • перегляд подій
  запис А бізнес-партнера системні помилки та події.
 • Керування комп'ютером
  Зміни мережевий інтерфейс драйвера та інші компоненти.

Виправлення неполадок

Процедури, які використовуються для виправлення неполадок TCP/IP залежить від типу підключення до мережі, що використовується і підключення проблеми, що виникла.

Автоматичне виправлення неполадок

Для більшості питань, які пов'язані з підключення до Інтернету спочатку сценарій виконання засобу діагностики мережі, щоб визначити джерело проблеми. Використовувати Діагностика мережі, виконайте такі дії:
 1. Натисніть кнопку Початиа потім натисніть кнопку Допомога і підтримка.
 2. Натисніть на посилання, щоб Використовувати інструменти, щоб переглянути ваш комп’ютер-зразок інформація і діагностувати проблемиа потім натисніть кнопку глобальна мережа Діагностика у списку ліворуч.
 3. Після клацання Сканувати комп’ютер-зразокМережі Діагностика збирає производительности і виконує автоматизованих Виправлення неполадок мережного підключення.
 4. Коли процес завершено, шукати будь-які елементи, що позначені "Не вдалося" червоним, розширити ці категорії а потім переглянути додаткові відомості про те, що випробування показали.
Або використайте таку інформацію для вирішення питання або ви можуть надавати інформацію представник служби підтримки клієнтів мережі по допомогу. Якщо ви Порівняйте тестів, які не вдалося з документації в інструкції з Усунення несправностей розділ цієї статті, ви зможете визначити на джерелом проблем. Інтерпретувати результати для TCP/IP, розширення мережі Адаптери розділ Результати і потім розгорніть мережний адаптер, не вдалося виконати перевірку.

Ви також можете запустити Діагностика Windows мережі інтерфейс безпосередньо, використовуючи наступні команди:
netsh diag gui

Керівництво з усунення несправностей

Вручну усунення TCP/IP підключення, використовувати в нижченаведені способи в порядку, в якому вони з'являються:

Спосіб 1: сценарій виконання засобу IPConfig перевірити конфігурацію


сценарій виконання засобу IPConfig перевірити TCP/IP конфігурації на комп'ютері, на якому виникають проблеми, натисніть кнопку Почати, натисніть кнопку Запуститиа потім введіть Cmd. Тепер можна використовувати команди ipconfig , визначити відомості конфігурації комп’ютер-зразок хост, у тому числі IP-адресу, маску підмережі та за промовчанням шлюз.

/ Всі параметр для IPConfig генерує звіт, докладний конфігурації для всіх інтерфейсів включаючи будь-які адаптери віддалене з'єднання. Можна переспрямовувати IPConfig вихідний файл, щоб вставити вихід до інших документів. Щоб зробити це, Тип:
ipconfig > \folder_name\скріпки
Вивід отримує вказане ім'я файлу та зберігаються в регіоні вказану каталог вхідних повідомлень.

Ви можете переглянути IPConfig виводу для ідентифікації питань, які існують в конфігурації мережі комп'ютера. Наприклад, якщо на комп’ютер-зразок вручну налаштувати IP адреса, який дублює існуючу IP-адреса вже виявлені, маску підмережі, відображається як 0.0.0.0.

Якщо ваші місцеві IP-адресу повертається як 169.254.y.z з підмережа Маска 255.255.0.0, IP адреса, що був присвоєний Автоматична Приватна IP Звертаючись (APIPA) функція Windows XP Professional. Це означає, що збірки TCP/IP настроєно для автоматичної настройки, що сервер DHCP не було знайдено, і немає Альтернативна конфігурація зазначені. Ця конфігурація є немає основний маркер шлюз для інтерфейсу.

Якщо ваш місцевий IP-адреса повертаються у вигляді 0.0.0.0, перевизначити DHCP мережного функція включена, оскільки мережний адаптер виявлено її відсутності підключення до мережі, або TCP/IP знайдено, IP адреса, що передає вручну налаштувати IP адреса.

Якщо ви не визначити проблеми у TCP/IP конфігурацію, перейдіть до способу 2.

Метод 2: сценарій виконання засобу Ping для перевірки вашого з'єднання


Якщо ви не визначити проблеми у TCP/IP конфігурації, визначити, чи комп’ютер-зразок може підключитися до іншого хоста комп'ютери в мережу TCP/IP. Для цього використовуйте утиліта Ping.

На Утиліта Ping допомагає перевірити IP-рівня зв'язок. Команда рing надсилає запит луни ICMP повідомлень кінцевий хост. Використовувати пінг, кожного разу, коли ви хочете, щоб переконатися, що головний комп’ютер-зразок може відправити IP-пакети до призначення хоста. Можна також використовувати пінг, щоб ізолювати мережне устаткування проблеми і несумісністю конфігурацій.

Примітка Якщо ви побігли в ipconfig/все команди і IP-конфігурація з'явився, ви не повинні Пінг замкнену на себе адресу і ваш власний IP-адресу. IPConfig має вже виконати ці завдання, щоб показати конфігурації. Коли ви виправляєте неполадку, Переконайтеся, що маршрут існує між локальним комп'ютером і підключених до мережі. Щоб зробити Це, сценарій виконання таку команду:
Пінг IP-адреса
ПриміткаIP-адреса є IP адреса на глобальна мережа хоста, що ви хочете, щоб підключитися до.

За допомогою команди ping , виконайте такі дії:
 1. Пінг замкнену на себе адресу, щоб переконатися, що TCP/IP встановлений й правильно налаштований на локальному комп'ютері. Для цього введіть у наступну команду:
  Пінг 127.0.0.1
  Якщо не вдається випробування замикання на себе, стек IP не відповідає. Це проблема може виникнути, якщо виконуються одна або декілька нижченаведених умов:
  • Пошкоджені драйвери TCP.
  • мережний адаптер працює.
  • Інша служба перешкоджають IP.
 2. Ping IP-адреса локального комп'ютера, щоб переконатися, що комп’ютер-зразок правильно було додано до мережі. Якщо таблицю маршрутизації правильні, ця процедура просто передає пакет замкнену на себе адресу 127.0.0.1. Для цього введіть таку команду:
  Пінг IP-адресу на локальному хості
  Якщо тест замикання завершено успішно, але ви не можете ping місцевого IP адреса, можуть бути проблеми з таблиця маршрутизації або з мережі драйвер адаптера.
 3. Ping IP-адреса шлюзу за промовчанням, щоб перевірити, що шлюз за промовчанням, робочих і можна спілкуватися з місцевими хост у локальній мережі. Для цього введіть таку команду:
  Пінг IP-адреса шлюзу за промовчанням
  Якщо не вдається ping, ви, можливо, проблема з мережі адаптер, маршрутизатора або шлюзу пристрою, Прокладка кабелю або інші підключення устаткування.
 4. Ping IP-адреса віддаленого хоста, щоб переконатися, що ви можете спілкування через маршрутизатор. Для цього введіть таку команду:
  Пінг IP-адреса віддаленого хосту
  Якщо не ping, можливо, віддалений хост не відповідає, або Можливо, неполадка мережного устаткування між комп'ютерами. Щоб виключити не відповідає дистанційного приймаючої, використовувати пінг знову для різних дистанційного хост.
 5. Пінг хоста ім'я віддаленого хоста, щоб переконатися, що ви можете розпізнати ім'я віддаленого хоста. Для цього введіть таку команду:
  Пінг ім’я хоста віддаленого хосту
  Пінг використовує визначення імен, щоб виправити ім'я комп'ютера в IP адреса. Тому, якщо ви успішно ping IP-адресу, але ви не можете пінг на ім'я комп'ютера, є проблема з роздільною здатністю ім’я хоста, не з мережі підключення. Переконайтеся, що адреси DNS-серверів настроєно для комп'ютера, або вручну у властивостях TCP/IP, або шляхом автоматичного призначення. Якщо DNS адреси серверів відображаються під Вільний час введення в ipconfig/все команди, спробуйте пінгування адреси сервера, щоб переконатися, що вони доступні.
Якщо не можна використовувати пінг успішно, в будь-який момент, перевірте, чи в Наступні конфігурації:
 • Переконайтеся, що IP-адреса локального комп'ютера є дійсним і що це правильно, на що Загальні Вкладка в Інтернет Властивості TCP діалогове вікно, або коли воно використовується з на Ipconfig інструмент.
 • Переконайтеся, що шлюз за промовчанням настроєно і що в зв'язок між хоста і за промовчанням працює шлюзу. Для виправлення неполадок цілей, переконайтеся, що тільки один основний маркер шлюз налаштовано. Хоча ви можна налаштувати більш ніж один шлюз за промовчанням, шлюзів після першого шлюз використовуються лише, якщо стек IP визначає, що оригінальний шлюзу не є працює. Мета з усунення несправностей, щоб визначити стан перший налаштовано шлюз. Таким чином, можна видалити всі інші шлюзів на спростити ваше завдання.
 • Переконайтеся, що протокол Інтернет-безпеки (IPSec) не є увімкнуто. Залежно від політики IPSec Ping пакети можуть бути заблоковані або можуть вимагати безпеки. Щоб отримати додаткові відомості про IPSec, перейдіть до способу 7: Перевірка протокол Інтернету безпеки (IPSec).
Важливі Якщо віддалений комп’ютер-зразок, який ви pinging є по на посилання великими затримками часу, наприклад супутниковий зв'язок, відповідь може зайняти більше часу. Ви можете використовувати -w (очікування) параметра, щоб визначити більш тривалий період часу очікування, ніж у таймаут за промовчанням чотирьох секунд.

Спосіб 3: сценарій виконання засобу PathPing для перевірки на маршруті


PathPing засіб виявляє втрати пакетів над кількома хоп контури. Запустити аналіз PathPing для віддаленого хоста, щоб переконатися, що маршрутизатори на шлях до місця призначення працюють належним чином. Для цього введіть у наступну команду:
PathPing IP-адреса віддаленого хосту
Метод 4: Інструмент Arp для очищення кеш ARP


Якщо ви можете ping обох Протестуйте адресу (зворотного зв'язок "один-до-одного" 127.0.0.1) і ваш IP-адресу, але ви не можете Пінг будь-які інші IP-адреси, за допомогою інструмента "Arp", щоб Очистити кеш протоколу резолюції адрес (ARP). Щоб переглянути кеш запис А бізнес-партнера, введіть одне з таких команд:
ARP - на

ARP -g
Щоб видалити запис А бізнес-партнера, введіть таку команду:
ARP -d IP-адреса
Для очищення кеш ARP, введіть таку команду:
netsh інтерфейс ip видалити arpcache
Спосіб 5: Перевірте, чи шлюз за промовчанням


адреса шлюзу повинна бути в одній мережі, як на локальному хості. В іншому випадку, неможливо пересилати протокол IMAP від головного комп ' ютера за межами локальної мережі. Якщо адреса шлюзу – це в одній мережі, як на місцевих приймають, переконайтеся, що вказано правильну адресу шлюзу за промовчанням. Упевнитися що шлюз за промовчанням є маршрутизатор, не просто безліч. І переконайтеся, що на маршрутизатор увімкнуто пересилання IP дейтаграми напряму.

Метод 6: Використовувати інструмент Tracert» або інструмент маршрут для перевірки зв'язок "один-до-одного"


Якщо шлюз за промовчанням відповідає правильно, пінг на віддалений хост, щоб переконатися, що працюють мережі до мережі зв'язок "один-до-одного" правильно. Якщо зв'язок не працює належним чином, за допомогою інструмента "Tracert", щоб простежити шлях призначення. Для маршрутизаторів IP, що Microsoft Windows 2000 або Microsoft Windows NT 4.0 комп'ютери, використайте засіб маршруту або Маршрутизація та віддалений доступ оснастка для перегляду таблиця маршрутизації IP. Для інших Маршрутизатори IP, використовуйте місця для постачальника відповідний інструмент або об'єкт вивчити у таблиця маршрутизації IP.

Найчастіше ви отримуєте наступні чотири протокол IMAP про помилки під Вільний час сценарій виконання Пінг під Вільний час виправлення неполадок:
TTL закінчився в дорозі
Це протокол IMAP про помилку означає, що кількість необхідні хмелю перевищує тривалість існування (TTL). Збільшити TTL, на сценарій виконання в Пінг -я командного. Можуть існувати маршрутизації петлю. сценарій виконання команди Tracert для визначення, чи неправильно налаштований маршрутизатори викликало на Маршрутизація петлю.
Кінцевий хост недоступний
Це протокол IMAP про помилку означає, що немає локального або віддаленого маршрут існує для призначення хост, вузол-відправник або маршрутизатор. Усунення проблем: локальному хості або в маршрутизатора таблиця маршрутизації.
Очікування запит на змінення минув
Це протокол IMAP про помилку означає, що Ехо відповідь протокол IMAP не було отримано в регіоні Тайм-аут місця. за промовчанням тайм-аут місця є чотири секунд. сценарій виконання команди Пінг -w збільшити Вільний час очікування.
Пінг запит не вдалося знайти хост
Це протокол IMAP про помилку означає, що на ім'я вузла призначення не може бути вирішена. Перевірте ім'я та доступність сервери DNS або WINS.

Метод 7: Перевірте, чи протокол Інтернет-безпеки (Ipsec)


IPSec можуть поліпшити безпеку мережі, але зміни конфігурації мережі або виправлення неполадок проблеми більш важким. Іноді в політиці IPSec потребують забезпечені спілкування на Windows XP Professional комп'ютера. Ці вимоги можуть зробити це важко підключення до віддаленого хосту. Якщо IPSec реалізована на місцевому рівні, можна вимкнути за Служба IPSEC застосунок-служба в оснастці застосунок-служба.

Якщо труднощі кінець, коли ви зупинити служби IPSec, політики IPSec, або блокування з трафік або вимагають безпеки для трафіку. Попросіть адміністратора безпеки для зміни політики IPSec.

Метод 8: Перевірте, чи пакетної фільтрації


З-за помилки в пакетної фільтрації адреса Роздільна здатність або підключення може не працювати. Щоб визначити, чи пакетної фільтрації є джерелом проблеми мережі, вимкніть фільтрацію TCP/IP-пакетів. Щоб зробити Це, виконайте такі дії:
 1. Натисніть кнопку Почати, натисніть кнопку Керування Панелі, натисніть кнопку глобальна мережа і підключення до Інтернету, і натисніть кнопку Мережні підключення.
 2. Клацніть правою кнопкою підключення локальної мережі, які ви хочете змінити і натисніть кнопку Властивості.
 3. На що Загальні Вкладка в регіоні Це підключення використовує такі елементи Виберіть Інтернет Протокол (TCP/IP)а потім натисніть кнопкуВластивості.
 4. Натисніть кнопку Розширенийі потім клацніть наПараметри Вкладка.
 5. У регіоні Додаткові настройки діалоговому вікні, натисніть кнопкуФільтрація TCP/IPі потім клацніть наВластивості Вкладка.
 6. Зніміть у увімкнути TCP/IP (всі фільтрації адаптери) прапорець і натисніть кнопку Гаразд.
Щоб пінг адресу, використовувати її DNS-ім'я, комп’ютер-зразок її NetBIOS ім'я, або його IP-адресу. Якщо вдасться ping, можливості пакетної фільтрації можуть бути неправильно налаштований, або занадто обмежувальний характер. Наприклад, для фільтрування може дозволити на комп’ютер-зразок в якості веб-сервер, але для цього, фільтрації можуть вимкнути засоби таких як Віддалене адміністрування. Щоб відновити більш широкого кола допустимі Фільтрація параметри, змінити дозволене значення для TCP порт, порт UDP і IP-протокол.

Метод 9: Перевірити підключення до певних серверів


Щоб визначити причину неполадки підключення при Ви намагаєтеся підключитися до конкретних сервера через NetBIOS, на основі підключення, команда nbtstat - n на сервері для визначення, що ім'я сервера зареєстровано в мережі.

Nbtstat - n виводу команда список кілька імен, що комп’ютер-зразок має зареєстрований. На список буде містити ім'я, подібний до ім'я комп'ютера, що є настроєно на ім'я комп'ютера вкладка під Система на панелі керування. Якщо ні, спробуйте виконати одну з інших унікальних імена, який відображає команду nbtstat .

Nbtstat інструмент також можна відображати в кешовані запис А бізнес-партнера для віддалених комп'ютерів із #PRE записів у файл Lmhosts або з нещодавно розпізнані імена. Якщо ім'я, що використовують віддалених комп'ютерів для сервера те ж саме, і на інших комп'ютерах віддалений підмережі, Переконайтеся, що інші комп'ютери мають зіставлення назва та адреса комп'ютера у їх Lmhosts файли або WINS-сервери.

Метод 10: Перевірте, чи віддалених підключень


Щоб визначити, чому на з'єднання TCP/IP для віддалених комп’ютер-зразок перестає відповідати на запити, командою netstat - це Показувати стан усіх діяльності для TCP і UDP порти на локальному комп'ютері.

Як правило, гарне підключення TCP показує 0 байт у регіоні Надіслані і Отримано черги. Якщо дані заблоковані в будь-якому черги або держава черги є нерегулярними, підключення можуть бути помилковими. Якщо дані не блокується, і держава черги характерно, Можливо, існують програми мережі або затримки.

Метод 11: Інструмент маршрут для вивчення таблиця маршрутизації


Для двох хостів для обміну IP дейтаграми напряму обидва хостів повинно мати маршрут до один одного, або вони повинні використовувати шлюзів за промовчанням, які мають маршруту. Щоб Перегляд таблиця маршрутизації приймаючої під керуванням Windows XP, введіть таку команду:
маршрут для друку
Метод 12: Використовуйте інструмент Tracert вивчити шляхи


TRACERT надсилає запит луни ICMP повідомлень, які мають поступово вищі значення у полі TTL IP заголовка, щоб визначити шлях з одного хоста на інший через мережу. Потім Tracert аналізує в ICMP протокол IMAP, які повертаються. З Tracert ви можете відслідковувати шлях від маршрутизатора маршрутизатор для до 30 хмелю. Якщо маршрутизатор не вдалося, або пакет прямує в цикл, Tracert виявляє проблему. Після того, як ви знайти проблему маршрутизатора, ви можна зверніться до адміністратора, маршрутизатор, якщо маршрутизатора віддаленого, або ви можете відновити маршрутизатор повністю функціональний стан, якщо маршрутизатор під ваші керування.

Метод 13: Усунення шлюзи


Якщо з'являється таке протокол IMAP про помилку під Вільний час конфігурації, визначити, чи шлюз за промовчанням розташована на те ж саме логічний мережі як на комп'ютері мережного адаптера:
Ваш шлюз за промовчанням не належить до одного з настроєний інтерфейси
Порівняйте мережі ID частиною шлюз за промовчанням IP-адресу з мережі Ідентифікатори комп'ютера мережні адаптери. Зокрема, переконайтеся, що на порозрядне логічні та IP-адреса та маска підмережі дорівнює порозрядне логічні І шлюз за промовчанням і маску підмережі.

Для Наприклад, комп’ютер-зразок, який має один мережний адаптер, який налаштований з необхідно використовувати IP адресу від 172.16.27.139 і маску підмережі, з 255.255.0.0 шлюз за промовчанням форми 172.16.y.z. глобальна мережа ID для цієї IP інтерфейс є від 172.16.0.0.

Додаткові ресурси

Таких ресурсів містять додаткову інформацію про те, як Щоб виправити неполадки Microsoft TCP/IP:

Див "TCP / корегувати IP" Тема в регіоні Документація для Microsoft Windows XP Professional ресурсу Комплект.

Див "TCP / вступ до IP" TCP/IP основних мереж керівництво з Microsoft Windows 2000 Server Resource Kit для загального Інформація про TCP/IP протокол молодят.

Див "одноадресний маршрутизації Огляд" Керівництво Internetworking з Microsoft Windows 2000 Server Resource Kit для більш Інформація про маршрутизації принципів.

Див "TCP/IP і усунення несправностей" TCP/IP основних мереж керівництво з Microsoft Windows 2000 Server Resource Kit для більш Інформація про IP пакетної фільтрації.ПОСИЛАННЯ

Щоб отримати додаткові відомості клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
308007Виправлення неполадок домашня мережа у Windows XP
325487 Виправлення неполадок мережного підключення
299357 Як скинути Інтернет протоколу (TCP/IP) у Windows XP
307874 Як вимкнути простий, обмін і встановити дозволи для спільної папки у Windows XP
810881 "Немає доступу" протокол IMAP про помилку під Вільний час спроби відкрити каталог вхідних повідомлень
214759 Помилка доступу під Вільний час спроби підключення до спільної мережі
Примітка. Це екстрена стаття, яку написала служба підтримки Microsoft. Інформація в цій статті призначена для вирішення нових проблем і надається "як є". З огляду на швидкість її підготовки та публікації, ця стаття може містити орфографічні помилки і її може бути змінено будь-коли без попереднього повідомлення. Додаткову інформацію див. в повідомленні про авторське право.

Властивості

Номер статті: 314067 - Востаннє переглянуто: 6 липня 2012 р. - Редакція: 2.0
ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ДО:
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
Ключові слова: 
kbhowto kbenv kbinfo kbnetwork kbtshoot kbmt KB314067 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 314067

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com