Seznam jmen, jsou registrované Windows Internet Naming Service

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 314104 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Microsoft Windows 2000 verzi tohoto článku naleznete 119495.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Tento článek popisuje názvy, které jsou registrovány serverem Windows Internet Naming Service (WINS). Tento seznam registrovaných názvů seskupené podle:
  • Názvy počítačů
  • Názvy domén
  • Speciální názvy
Každý klient WINS skutečně registruje svůj název u serveru WINS tři nebo čtyři časy. Několik speciální názvy NetBIOS jsou registrovány také udržovat a načíst seznamy procházení.

Jsou zde uvedeny názvy označeny \\ name následovaný šestnáctkové hodnoty [xxx]. Názvy jsou ořezán s mezerami rozšířit šestnáctý bajt.

Další informace

Registrované názvy počítačů

\\ computer_name [00 h]
Tento název je zaregistrován pro název pracovní stanice klienta WINS.
\\ computer_name [03 h]
Tento název je registrován pro službu Messenger v WINS.
Microsoft Exchange:

\\ computer_name [BFh]
Tento název skupiny je zaregistrován pro služba Network Monitoring Agent a se zobrazí, pouze pokud je služba spuštěna v počítači. Pokud je název není úplný 15 znaků dlouhé, název ořezán s plus (+) symboly.
\\ computer_name [BEh]
Tento název je zaregistrován pro agenta sledování sítě. Je jedinečný název, který je zaregistrován při spuštění vzdáleného agenta.
\\ computer_name [1Fh]
Tento název je registrován pro služby Network Dynamic Data Exchange (NetDDE) a zobrazí se pouze v případě spuštění služby NetDDE v počítači.
\\ computer_name [20 h]
Tento název je registrován pro službu serveru na klienta WINS.
\\ computer_name [21 h]
Tento název je zaregistrován pro klienta RAS.
\\ computer_name [06 h]
Tento název je registrován pro službu serveru RAS.

Registrované názvy domén

\\ domain_name [00 h]
Tato instance název domény je registrován službou pracovní stanice tak, aby jej může přijímat vysílání prohlížeče ze systémů Microsoft LAN Manager. Toto je název, do které oznámení serveru jsou vysílání v LAN Manager tak, aby ostatní počítače LAN Manager lze sledovat servery v síti. Počítače se systémem Windows NT 4.0 Microsoft tyto vysílání neprovádějte, pokud byla povolena možnost LMAnnounce nakonfigurováním službu Server v nástroji sítě v ovládacím panelu.
\\ domain_name [1Bh]
Tato instance název domény registrován počítači se systémem Windows NT Server 4.0, který je spuštěn jako hlavní prohlížeč domény. Tento název domény umožňuje vzdáleném procházení domén. Při dotazu serveru WINS pro tento název server vrátí adresu protokolu IP počítače tento název zaregistrován.
\\ domain_name [1Ch]
Tento název řadiče domény v rámci domény zaregistrován pro použití a může obsahovat až 25 adres IP. Primární řadič domény (PDC) bude jednu adresu IP a dalších 24 adresy IP budou adresy IP záložní řadiče domény (BDC). Název domény [1Ch] slouží BDC vyhledejte PDC při předávací ověření je potřeba ověřit požadavek na přihlášení.
\\ domain_name [1Dh]
Tato instance název domény je registrován pouze hlavního prohlížeče, které mohou být pouze jeden pro doménu. Tento název slouží záložních prohlížečů komunikovat s hlavním prohledávačem načtení seznamu dostupných serverů z hlavního prohlížeče.
\\ domain_name [1Eh]
Tento název registrovány všechny servery prohlížeče a potenciální prohlížeče servery v doméně nebo pracovní skupině. Tento název používá pro požadavky na oznámení, odešle vyplnit nahoru jeho seznamů procházení a pakety požadavků volební vynutit volební hlavního prohlížeče.

Názvy jiných nebo jinak

Vedle názvů počítačů a názvy domén v databázi WINS také zobrazí následující názvy:

\\--__ MSBROWSE __ [01 h]
Tento název je registrován hlavním prohlížečem a používá se k vysílání a přijímat oznámení domény v místní podsíti. Je prostřednictvím tohoto názvu, učí hlavního prohlížeče názvy jiných doménách a názvy hlavních prohlížečů v těchto doménách. Server WINS, který obdrží dotaz na název pro tento název vždy vrátí adresu podsítě pro všesměrové vysílání pro místní podsíť žádajícímu klientovi.
\\ user_name [03 h]
Pokud zobrazení databáze WINS, viz uživatelská jména uživatelů, kteří jsou aktuálně přihlášeni jsou registrovány také v databázi WINS. Součást server registrován uživatelské jméno, které mohou uživatelé přijímat zprávy net send.

Vlastnosti

ID článku: 314104 - Poslední aktualizace: 6. srpna 2002 - Revize: 1.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional
Klíčová slova: 
kbmt kbinfo kbnetwork KB314104 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:314104

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com