XWEB: kullanıcı bir Web programı Access'e yükseltme çalıştığında BIR kullanıcı 500.100 HTTP sunucusu hata iletisi alıyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 314269 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Exchange Server 2000 Service Pack 1 (SP1) başlayarak, Exchange 2000 sunucusuna Web programları karşıya yükleniyor destekler. Sunucu için Web programları yüklemek için Web depolama sistemi yazılım geliştirme seti (SDK) uygulama Dağıtım Sihirbazı'nı kullanabilirsiniz. Ancak, kullanıcılar, karşıya yüklenen Web programları erişmek için istemci bilgisayarlarda Web tarayıcılarını kullanabilmek için olmayabilir:
  • Web programları, varsayılan sanal Köprü Metni Aktarım Protokolü (HTTP) sunucusu dışındaki bir sunucuya karşıya. -ve-

  • Güvenli Yuva Katmanı (SSL) kullanarak güvenli bir bağlantı üzerinden karşıya Web programları erişim kazanmak kullanıcıların deneyin.
Kullanıcı aşağıdaki HTTP sunucusu hata iletisi 500.100 istemci bilgisayarında yer alır:
Oturum sırasında başarısız oldu bağlamak ' http:// URL / indexpage yeni .htm ', hr 0x80040e19 =.

Neden

Bir HTTP istemciyle sunucu arasında SSL ile güvenli bir bağlantı kurulduğunda, sunucunun ınternet Protokolü (IP) adresi ve bağlantı noktası sunucu belirsizliğe yer bırakmadan tanımlamak kullanılabilir. Ana bilgisayar üstbilgisi bu durumda kullanışlıdır. Neden bir ana bilgisayar üstbilgisi bu durumda yararlı değil hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
187504IIS: HTTP 1.1 ana bilgisayar üstbilgileri SSL kullanırken desteklenen değil
Ana bilgisayar üstbilgisi, SSL şifreli formunda istemciden sunucuya iletilir. Bu nedenle, ana bilgisayar üstbilgisi, SSL şifre çözme anahtarı bağlandığı sunucuyu tanıtmak için kullanılamaz.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için, en son Microsoft Exchange Server 2000 hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
301378XGEN: en son Exchange 2000 Server hizmet paketi nasıl elde edilir
Bu düzeltmenin İngilizce sürümünde aşağıdaki dosya öznitelikleri veya üstü bulunur:

Bileşen: Bilgi deposu

Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya AdıSürüm
Store.exe6.0.5770.12
Exoledb.dll6.0.5770.12
Mdbsz.dll6.0.5770.12

Not: Dosya bağımlılıkları nedeniyle, bu güncelleştirmenin Microsoft Exchange 2000 Server Service Pack 2 gerektirir.

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, bir ön uç sunucusu ve arka uç sunucu yapılandırması için sunucu işlevlerini dağıtın. Bu yapılandırmada, tarayıcının ön uç sunucusuna erişim kazanır. Ön uç sunucunun ön uç sunucu, istemci bilgisayardan aldığı SSL şifreli bilgi daha sonra şifresini çözer. SSL sertifikası, ön uç sunucusunda, arka uç sunucuda ikincil IP adresi yerine IP adresine bağlanır. Arka uç sunucu, arka uç sunucusunda, ana bilgisayar üstbilgisi ile ilişkilendirebilirsiniz, zaten çözülür bilgilerini alır.

Bu makalenin anda ön uç sunucusu ve arka uç sunucu yapılandırması için tümleşik Windows kimlik doğrulaması kullanılamaz.

Durum

Microsoft bu sorunun, Microsoft Exchange 2000 Server'da bulunduğunu onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak Microsoft Exchange 2000 Server Service Pack 3'de giderilmiştir.

Özellikler

Makale numarası: 314269 - Last Review: 23 Ocak 2014 Perşembe - Gözden geçirme: 1.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbexchange2000presp3fix kbexchange2000sp3fix kbfix KB314269 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:314269

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com