Jak odstranit zprávy z fronty v serveru Exchange 2000

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 314327 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Tento podrobný článek popisuje postupy odstranění zprávy z front dvěma způsoby: odstranění všech zpráv nebo odstranit vybrané zprávy.

Všimněte si, že odstranění zpráv z fronty trvale odstraní zprávy ze systému zasílání zpráv.

Odstranit všechny zprávy z fronty

 1. Klepněte na tlačítko Start, přejděte na příkaz programy, přejděte na položku Microsoft Exchange a pak klepněte na položku System Manager.
 2. Výčet zpráv ve frontě.
 3. Klepněte pravým tlačítkem na frontu a potom klepněte na jednu z následujících možností:
  • Klepněte na tlačítko Odstranit všechny zprávy (bez NDR) odstranit všechny zprávy z fronty bez odeslání sestavy nondelivery odesílatelů.
  • Klepněte na tlačítko Odstranit všechny zprávy z fronty a odesílat sestavy nondelivery odesílatelů zprávy Odstranit všechny zprávy (NDR odeslat).
 4. Budete vyzváni, klepněte na tlačítko Ano.

Selektivně odstranit zprávy z fronty

 1. Klepněte na tlačítko Start, přejděte na příkaz programy, přejděte na položku Microsoft Exchange a pak klepněte na položku System Manager.
 2. Výčet zpráv ve frontě.
 3. Klepněte pravým tlačítkem myši na zprávu nebo zprávy, které chcete odstranit a potom klepněte na jednu z následujících možností:
  • Klepněte na příkaz Odstranit zpráv (No NDR) odstranit vybrané zprávy z fronty bez odeslání sestavy nondelivery odesílatelů.
  • Klepněte na tlačítko Odstranit vybrané zprávy z fronty a odesílat sestavy nondelivery odesílatelů zprávy Odstranit zprávy (NDR odeslat).
 4. Budete vyzváni, klepněte na tlačítko Ano.Vlastnosti

ID článku: 314327 - Poslední aktualizace: 28. října 2006 - Revize: 1.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbhowto kbhowtomaster KB314327 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:314327

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com