V aplikaci FrontPage 2003 a v aplikaci FrontPage 2002 se zobrazí potvrzení formuláře, ale žádné informace jsou zapsány do databáze

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 314440 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

V aplikaci Microsoft Office FrontPage 2003 a Microsoft FrontPage 2002 se po odeslání formuláře, potvrzení se zobrazí stránka. Tento způsob poskytuje uživateli dojem, že formulář byl úspěšně odeslán, ale žádné informace jsou zapsány do databáze.

Příčina

K tomuto problému dochází, pokud označení pole v databázi jako primární klíč a potom odeslat formulář, který duplicitní data, která byla předložena dříve v poli označen jako primární klíč.

Další informace naleznete v části "Další informace" dále v tomto článku.

Jak potíže obejít

Společnost Microsoft poskytuje ukázky programování pouze pro ilustraci bez žádné záruky výslovně uvedené nebo mlčky. To zahrnuje, ale není omezen pouze na předpokládaných záruk vztahujících se k obchodovatelnosti nebo vhodnosti pro určitý účel. Tento článek předpokládá, že jste je obeznámen s programovacím jazykem, který je předmětem ukázky a s nástroji, které slouží k vytvoření a ladění skriptu. Pracovníci technické podpory společnosti Microsoft mohou vysvětlit funkce určitého postupu však nemohou tyto příklady přidány funkce nebo vytvářet postupy podle svých specifických požadavků. Chcete-li tento problém vyřešit, postupujte takto:
 1. Otevřete soubor Fpdbform.inc umístěný ve složce _fpclass.
 2. Vyhledejte funkci FP_DumpError(strErrorUrl, strMsg).
 3. Odeberte řádek podobný následujícímu.
  On Error Resume Next
  						
 4. Odeberte řádek podobný následujícímu.
  fp_conn.Close
  						
 5. Uložte a zavřete soubor.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části „ platí.

Další informace

Při definování pole jako primární klíč v aplikaci Microsoft Access, všechny záznamy musí mít jedinečné zadání v tomto poli. Pokud se pokusíte zadat duplicitní data do pole, aplikace Access chybovou zprávu.

Při použití rozšíření FrontPage 2002 Server Extensions nebo rozšíření FrontPage 2000 Server Extensions, pokud se pokusíte odeslat formulář databáze s duplicitní data v poli označen jako primární klíč, zobrazí se následující chybová zpráva:
Nelze aktualizovat databázi.
V aplikaci FrontPage 2003 a v aplikaci FrontPage 2002 se doplňuje funkci FP_DumpError v Fpdbform.inc souboru následující řádek:
On Error Resume Next
					
Tento řádek kódu je přidán do souboru zlepšit podporu křížení-znaková stránka. Způsobí, že aplikace FrontPage ignorovat chybu, vrátí aplikace Access při pokusu o přidání záznamu obsahující duplicitní primární klíče data webové stránky, ale umožňuje stránku potvrzení má být zobrazen. Zobrazí operace úspěšná, ale Access neumožňuje záznam, který obsahuje duplicitní primární klíče data, která mají být zapsány do databáze.

Vlastnosti

ID článku: 314440 - Poslední aktualizace: 28. února 2014 - Revize: 4.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Office FrontPage 2003
 • Microsoft FrontPage 2002 Standard Edition
 • Microsoft FrontPage 2002 Server Extensions
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbfix KB314440 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:314440

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com