Обмеження файлової системи FAT32 у Windows XP

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 314463 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Версію цієї статті для Microsoft Windows 2000 можна знайти за номером184006 (Це посилання може вказувати на матеріали, повністю або частково викладені англійською мовою).
Розгорнути все | Згорнути все

ПІДСУМКИ

У цій статті розглядаються обмеження файлової системи FAT32 у Windows XP.

ДОДАТКОВІ ВІДОМОСТІ

Під час використання файлової системи FAT32 в операційній системі Windows XP потрібно враховувати такі обмеження:
 • Кластери не можуть мати розмір 64 кілобайта (КБ) та більше. У протилежному випадку деякі програми (зокрема, програми інсталяції) можуть неправильно визначати об'єм доступного простору на диску.
 • Том FAT32 повинен містити мінімум 65 527 кластерів. Не можна збільшити розмір кластера на томі FAT32 таким чином, щоб він містив менше 65 527 кластерів.
 • Максимальний об'єм простору на диску має становити приблизно 8 терабайт з урахуванням таких змінних: Максимально можлива кількість кластерів на томі FAT32 становить 268 435 445, при цьому максимально допустимий розмір кластера становить 32 КБ разом із простором, який потрібен для таблиці розміщення файлів (FAT).
 • Не можна зменшити розмір кластера на томі FAT32 таким чином, щоб розмір таблиці FAT перевищив значення, рівне 16 МБ мінус 64 КБ.
 • Не можна відформатувати том об'ємом більше 32 гігабайт (ГБ) у файловій системі FAT32 під час інсталяції операційної системи Windows XP. Windows XP допускає підключення та підтримує томи FAT32 розміром більше 32 ГБ (з урахуванням інших обмежень), але не можна створити том FAT32 об'ємом більше 32 ГБ з використанням засобу Format у процесі виконання програми інсталяції Windows XP. Якщо потрібно відформатувати том, розмір якого перевищує 32 ГБ, відформатуйте його у файловій системі NTFS. Іншим варіантом є завантаження комп'ютера із завантажувального диска Microsoft Windows 98 або Microsoft Windows Millennium Edition (Me) та використання засобу Format, який міститься на цьому диску.

  Щоб отримати додаткові відомості про використання завантажувального диска Microsoft Windows 98 або Microsoft Windows Millennium Edition (Me) для форматування жорсткого диска, клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
  255867 Як створювати та змінювати розділи жорсткого диску за допомогою засобів Fdisk і Format
  ПРИМІТКА. Під час спроби відформатувати розділ FAT32, розмір якого перевищує 32 ГБ, під час інсталяції Windows XP операція форматування завершується невдало, і може з'явитися таке повідомлення про помилку:
  Диспетчер логічних дисків: Розмір тому надто великий.
 • Операційна система MS-DOS, початкова версія Microsoft Windows 95 і операційні системи Microsoft Windows NT 4.0 і раніших версій не розпізнають розділи FAT32, тому їх завантаження з тому FAT32 є неможливим.
 • Не можна створити в розділі FAT32 файл, розмір якого перевищує значення (2^32)-1 байт (на один байт менше, ніж 4 ГБ).
Щоб отримати додаткові відомості про файлову систему FAT32, клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
310525 Опис файлової системи FAT32 у Windows XP (Це посилання може вказувати на матеріали, повністю або частково викладені англійською мовою.)
Щоб отримати додаткові відомості про перетворення тому FAT32 на том NTFS, клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
307881 ІНСТРУКЦІЇ. Перетворення тому FAT16 або FAT32 на NTFS (Це посилання може вказувати на матеріали, повністю або частково викладені англійською мовою.)

Властивості

Номер статті: 314463 - Востаннє переглянуто: 1 грудня 2007 р. - Редакція: 1.3
ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ДО:
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
 • Microsoft Windows XP Professional x64 Edition
Ключові слова: 
kberrmsg kbinfo kbusage KB314463

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com