Chybová zpráva "Stop 0xC0000221 (STATUS_IMAGE_CHECKSUM_MISMATCH) chybový kód"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 314474 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Můžete obdržet jednu z následujících chyb Stop zprávy:
STOP: C0000221 neznámá pevný Chyba
Cesta\Název_souboru
STOP: 0xC0000221 neznámá závažná chyba
C:\Winnt\System32\Ntdll.dll (nebo jiný specifický soubor nebo ovladač)
STOP: 0XC0000221 STATUS_IMAGE_CHECKSUM_MISMATCH
Cesta\Název_souboru
Pro Příznak další podrobnosti naleznete v části "Další informace".

Příčina

Tento problém může nastat, pokud soubor je popsána v chybová zpráva je poškozena. Následujících souborů kontrolována integrita při Spuštění systému Microsoft Windows XP:
  • Všechny soubory ovladačů (kromě těch, které byly zavedeny v zavaděč systému spustit. počítač)
  • Všechny dynamické knihovny (DLL), včetně uživatelské grafiky Rozhraní GDI (Device), prostředí, jádra, Ntdll, ovladače Crtdll a jiných.
K tomuto problému může dojít, pokud nainstalujete nevhodný ovladač pro hardware. Například, obdržíte chybové zprávy, které jsou Pokud v počítači řady X 86 nainstalovat ovladač MIPS, popsané v části "Přehled".

Tento problém může dojít, pokud je jednotka Iomega Zip na stejné integrated device electronics (IDE) kabel jako pevný disk.

Produkty třetích stran touto článek popisuje, jsou vyráběny společnostmi nezávislými Microsoft. Společnost Microsoft neposkytuje žádné záruky, předpokládané nebo jinak výkonu nebo spolehlivosti těchto produktů.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, získejte novou kopii poškozené souboru nebo přeinstalaci systému Windows XP. Pokud nadále přijímat některé chyby zprávy, které jsou popsány v části "Souhrn" po přeinstalaci Může existovat sítě potíže, potíže s hardwarem nebo systémem Windows XP.

Další informace

Tato chybová zpráva může zobrazit v mnoha různých formáty, včetně chybové zprávy zobrazené na modré obrazovce nebo chybová zpráva se zobrazí v dialogovém okně. Typ formátu, který Zobrazí se chybová zpráva závisí na množství operační systém byl načíst, když byl zjištěn poškozený soubor.

Vlastnosti

ID článku: 314474 - Poslední aktualizace: 24. února 2012 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Professional x64 Edition
  • Microsoft Windows XP Professional
  • Microsoft Windows XP Home Edition
Klíčová slova: 
kbdriver kb3rdparty kberrmsg kbenv kbother kbprb kbmt KB314474 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:314474

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com