Komunikat o błędzie "Stop: kod błędu 0xC0000221 (STATUS_IMAGE_CHECKSUM_MISMATCH)"

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 314474 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Może pojawić się jeden z następujący błąd zatrzymania wiadomości:
STOP: Nieznany ciężko C0000221 Błąd
Ścieżka\Nazwa_pliku
STOP: 0xC0000221 Nieznany poważny błąd
C:\Winnt\System32\Ntdll.dll (lub innego określonego pliku lub sterownika)
STOP: 0XC0000221 STATUS_IMAGE_CHECKSUM_MISMATCH
Ścieżka\Nazwa_pliku
Dla symptom dodatkowe szczegóły, zobacz sekcję "Więcej informacji".

Przyczyna

Ten problem może wystąpić, jeśli plik, który jest opisany w komunikat o błędzie jest uszkodzony. Następujące pliki są sprawdzane pod kątem integralności podczas Uruchamia program Microsoft Windows XP:
  • Wszystkie pliki sterowników (z wyjątkiem tych, które są ładowane przez Aby uruchomić program ładujący systemu. komputer)
  • Wszystkie biblioteki dołączane dynamicznie (dll), w tym użytkowników, grafika Interfejs urządzenia (GDI), powłoka, jądra, Ntdll, Crtdll i innych.
Ten problem może wystąpić, jeśli zainstalowany jest nieodpowiedni sterownik dla Twojego sprzętu. Na przykład wyświetlany jest jeden z komunikatów o błędach, które są opisane w sekcji "Podsumowanie" po zainstalowaniu na komputerze z procesorem X 86 sterownik MCI.

Ten problem może wystąpić, jeśli dysk Iomega Zip jest na samym integrated device electronics (IDE) kabel jako dysk twardy.

Produkty innych firm to w tym artykule omówiono artykule są wytwarzane przez producentów niezależnych od Microsoft. Firma Microsoft nie udziela żadnych gwarancji, domniemanych lub w przeciwnym razie dotyczące wydajności lub niezawodności tych produktów.

Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, uzyskaj nową kopię uszkodzone plik lub ponownej instalacji systemu Windows XP. Jeśli nadal wyświetlany jest jeden z błędów wiadomości, które są opisane w sekcji "Streszczenie", po ponownej instalacji Windows XP, problem ze sprzętem lub problem z siecią mogą istnieć.

Więcej informacji

Ten komunikat o błędzie mogą być wyświetlane w wielu różnych formaty, w tym komunikat o błędzie wyświetlanym na niebieskim ekranie lub komunikat o błędzie jest wyświetlany w oknie dialogowym. Typ formatu, który komunikat o błędzie jest wyświetlany w opiera się na ile system operacyjny był ładowane, gdy uszkodzony plik został wykryty.

Właściwości

Numer ID artykułu: 314474 - Ostatnia weryfikacja: 3 lutego 2013 - Weryfikacja: 4.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Windows XP Professional x64 Edition
  • Microsoft Windows XP Professional
  • Microsoft Windows XP Home Edition
Słowa kluczowe: 
kbdriver kb3rdparty kberrmsg kbenv kbother kbprb kbmt KB314474 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 314474

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com