Objaví sa chybové hlásenie "Stop kód chyby 0xC0000221 (STATUS_IMAGE_CHECKSUM_MISMATCH)"

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 314474 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Príznaky

Môže sa Zobraziť niektorý z nasledovnou chybou Stop správy:
STOP: C0000221 je neznámy tvrdej chyba
Cesta\Názov_súboru
STOP: 0xC0000221 neznáma chyba pevného
C:\Winnt\System32\Ntdll.dll (alebo iný konkrétny súbor alebo ovládač)
ZASTAVENIE: 0XC0000221 STATUS_IMAGE_CHECKSUM_MISMATCH
Cesta\Názov_súboru
Pre Ďalšie podrobnosti o príznakoch nájdete v časti "Ďalšie informácie".

Príčina

Tento problém sa môže vyskytnúť, ak súbor, ktorá je popísaná v chybové hlásenie je poškodený. Nasledujúce súbory sa kontroluje integrita pri Microsoft Windows XP spustí:
  • Všetky súbory ovládačov (okrem tých, ktoré načíta systém nakladač začať. počítač)
  • Všetky dll knižnice (DLL), vrátane používateľa, grafika Device Interface (GDI), Shell, Kernel, Ntdll, Crtdll a ďalších.
Tento problém sa môže vyskytnúť, Ak nainštalujete nesprávny ovládač pre váš hardvér. Napríklad, dostanete chybové hlásenia, ktoré sú opísané v časti "Zhrnutie", Ak nainštalujete ovládač MIPS X 86-založené počítača.

Tento problém môže nastať, ak je jednotka Iomega Zip na rovnakom integrované zariadenie elektroniky (IDE) kábel ako pevný disk.

Produkty nezávislých výrobcov, že táto článok pojednáva, vyrábajú spoločnosti, ktoré sú nezávislé od Microsoft. Microsoft robí žiadna záruka, implikovaných alebo inak, týkajúce sa výkonnosť alebo spoľahlivosť týchto výrobkov.

Riešenie

Chcete vyriešiť tento problém, zaobstarajte si novú kópiu poškodeného súboru alebo preinštalujte systém Windows XP. Ak dostávate niektorý chyby správy, ktoré sú opísané v časti "Zhrnutie" po preinštalovaní Windows XP, problém s hardvérom alebo so sieťou môže existovať.

Ďalšie informácie

Toto chybové hlásenie môže zobraziť v mnohých rôznych formáty, vrátane chybové hlásenie, ktoré sa zobrazujú na modrej obrazovke alebo chybové hlásenie, ktoré je zobrazené v dialógovom okne. Druh formáte sa zobrazí chybové hlásenie v závisí koľko operačného systému bolo načítaný keď zistil poškodený súbor.

Vlastnosti

ID článku: 314474 - Posledná kontrola: 3. decembra 2012 - Revízia: 4.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Windows XP Professional x64 Edition
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
  • Microsoft Windows XP Home Edition
Kľúčové slová: 
kbdriver kb3rdparty kberrmsg kbenv kbother kbprb kbmt KB314474 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 314474

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com