Номер статті: 314481 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.

Щоб продовжити отримання оновлень безпеки для Windows, переконайтеся, що ви використовуєте Windows XP з пакетом оновлень 3 (SP3). Для отримання додаткових відомостей зверніться до цієї веб-сторінка Майкрософт: Закінчення підтримки для деяких версій Windows

Розгорнути все | Згорнути все

Підсумки

У цій статті пояснюється, як вручну видалити елемент з на Установлені програми список в Установка й видалення програм інструмент, якщо елемент все ще відображається після того, як ви спочатку спробувати видалити його.

Додаткові відомості

На Установлені програми список у засобі "Установка й видалення програм" містить список усіх Windows-сумісних із програмами, які мають Видалити програму або функцію. Іноді, програма може бути видалено не повністю, і ключ реєстру, який використовується для відображення в програми на Установлені програми Список залишається. У цій ситуації, може знадобитися вручну видалити програму з на Установлені програми список в Установка й видалення програм. Для цього виконайте такі інтерактивні елементи.

Важливі Цей розділ, спосіб або завдання містять кроки, які говорять вам, як змінити реєстр. Однак, серйозні проблеми можуть виникнути, якщо неправильна зміна реєстру. Тому переконайтеся, що ви виконаєте наступні інтерактивні елементи ретельно. Для додаткового захисту архівувати реєстру перед внесенням. Потім ви можете відновити реєстр у разі виникнення проблеми. Щоб отримати додаткові відомості про архівувати та відновлення реєстру клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
322756 Як створити архівувати та відновити реєстр у Windows
 1. Натисніть кнопку Пускі виберіть команду виконати.
 2. У полі Відкрити введіть Regedt32і натисніть кнопку ОК.
 3. У редакторі реєстру знайдіть такий розділ реєстру:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall
 4. На лівій панелі натисніть Видалити ключ реєстру і виберіть у меню файл пункт експортувати .
 5. У діалоговому вікні Експорт файлу реєстру , що з'явиться, виберіть пункт робочий стіл у регіоні Збереження у список, тип видалити у регіоні Ім'я файлу поле а потім клацніть Зберегти.
 6. Кожен ключ перераховані у розділі у лівій області редактора реєстру представляє програму, яка відображається в в Установлені програми список інструмент "Установка й видалення програм". Щоб визначити, яка програма, що кожен, натисніть клавішу і потім переглянути такі значення в області відомостей на право:
  DisplayName: Значення даних для ключа DisplayName — ім'я, яке зазначено в Установка й видалення програм.

  - і -

  / Модифікації: Значення даних для ключа/модифікації це програма, яка використовується для видалення програми.
 7. Після того, як ви визначити реєстру, що являє собою програму видаленого але який все ще відображається в в Установлені програми список Установка й видалення програм, клацніть правою кнопкою миші ключ у лівій області вікна Редактора реєстру а потім натисніть кнопку Видалити.

  У відповідь на протокол IMAP "Ви дійсно бажаєте видалити цей ключ і всіх його підрозділах?", натисніть кнопку так .
 8. У меню файл виберіть команду вихід , щоб Закрийте редактор реєстру.
 9. Натисніть кнопку Пуск, виберіть команду Панель керуваннята натисніть кнопку запит на додавання або видалення програм.

  У регіоні Установлені програми список, переконайтеся, що програма реєстру, якого ви видалили вже не у списку.
 10. Виконайте одну з таких дій:
  • Якщо у списку програма не є правильним, в Установка й видалення програм, двічі клацніть Uninstall.reg -файл, збережений на робочому столі в крок 5 для відновлення вихідного списку програм в реєстрі.

   - або -
  • Якщо у списку Програма правильно в Установка й видалення програм, клацніть правою кнопкою миші на робочому столі, файл Uninstall.reg та натисніть кнопку Видалити.
Щоб отримати додаткові відомості про те, як додати або видалити програми на комп'ютері під керуванням Windows XP клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
305548Як додати компонентами та програмами до комп'ютера у Windows XP
307895 Як змінити або видалити програму в Windows XP

Властивості

Номер статті: 314481 - Востаннє переглянуто: 12 липня 2012 р. - Редакція: 2.0
Застосовується до:
 • Microsoft Windows XP Professional x64 Edition
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
Ключові слова: 
kbdisplay kbhowto kbinfo kbui kbmt KB314481 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 314481

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com