Jak přesunout databáze mezi počítači se systémem SQL Server

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 314546 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Pokud zákazník Small Business, najít další řešení potíží a studijní materiály na Podpora pro malé firmy Web.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Tento podrobný článek popisuje přesunutí uživatelských databází Microsoft SQL Server a nejčastěji používané součásti SQL Server mezi počítači se systémem SQL Server.

Kroky popsané v tomto článku předpokládají nepřesune předlohy, model, tempdbnebo systémové databáze msdb . Kroky poskytují různé možnosti přenést přihlášení a nejčastěji používané součásti, které jsou součástí databáze msdb a hlavní .

Informace o konkrétních položkách, které nebudou přeneseny při postupujte podle kroků v tomto článku v části "Další informace".

Poznámka: SQL Server 2008 nalezneteSpráva metadat při zpřístupnění databáze v jiné instanci serveru Web Microsoft Developer Network (MSDN).

Poznámka: Je podporována migrace dat ze serveru SQL Server 2000 Microsoft SQL Server 2000 (64bitová verze). Můžete připojení databáze 32 bit 64 bit databáze pomocí systémové uložené procedury sp_attach_db nebo sp_attach_single_file_db systémovou uloženou proceduru nebo pomocí funkce zálohování a obnovení 32-bit Enterprise Manager. Databáze můžete přesunout tam a zpět mezi 32bitové a 64bitové verze serveru SQL Server. Také můžete migrovat data ze serveru SQL Server 7.0 pomocí stejné metody. Však přechodu dat ze serveru SQL Server 2000 (64bitová verze) pro SQL Server 7.0 není podporován. Následuje popis každé metody.

Krok 1: Jak přesunout databáze uživatelů

Krok 2: Způsob přenosu přihlášení a hesla

Krok 3: Jak vyřešit osamocené uživatelů

Krok 4: Jak přesunout úlohy, upozornění a operátory

Krok 5: Jak přesunout DTS balíčky

Krok 6: Změna nastavení sp_configure tak, aby odpovídala předchozím počítači.

Další informace

Můžete také přesunout další položky jako propojené servery zrcadlení replikace protokolu dodávky, fulltextové katalogy, s názvem zálohovací zařízení, plány údržby, databázové diagramy, databáze snímky, pověření a proxy účtech, koncové body, aktivační události DDL oboru serveru (například aktivační událost přihlášení) nebo jiné položky, zahrnující hlavní nebo msdb. Prozkoumejte zdrojový server pro tyto konfigurace a podniknout kroky Chcete-li vytvořit ručně na cílovém serveru, pokud je Chcete.

Další informace o přesunutí úplný text součásti, klepněte na následující číslo článku:
240867Jak přesunout, zkopírovat a zálohovat soubory a složky fulltextový katalog
Pokud budete postupovat podle kroků v tomto článku nejsou přesunuty databázové diagramy a historie zálohování a obnovení. Pokud tyto informace musíte přesunout přesunutí databáze msdb systému. Které jsou uvedeny v článcích znalostní báze Microsoft Knowledge Base naleznete informace o přesunutí databáze msdb "krok 1: jak přesunout uživatele části databáze". Při přesunutí databáze msdb , není nutné postupovat podle "krok 4: jak přesunout úlohy, upozornění a operátory" nebo "Krok 5: jak přesunout DTS balíčky".

Odkazy

Další informace získáte klepnutím na následující číslo článku:
320125Jak přesunout databázový diagram

Vlastnosti

ID článku: 314546 - Poslední aktualizace: 22. září 2012 - Revize: 14.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft SQL Server 2005 Standard Edition
  • Microsoft SQL Server 2005 Express Edition
  • Microsoft SQL Server 2005 Developer Edition
  • Microsoft SQL Server 2005 Enterprise Edition
  • Microsoft SQL Server 2005 Workgroup Edition
  • Microsoft SQL Server 2000 Standard Edition
  • Microsoft SQL Server 2000 64-bit Edition
  • Microsoft SQL Server 7.0 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbsqlsetup kbhowtomaster kbmt KB314546 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 314546

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com