Kuidas liikuda andmebaasi SQL serveriga töötava arvuti vahel

Artiklite tõlked Artiklite tõlked
Artikli ID: 314546 - Vaadake tooteid, millega see artikkel seostub.
Laienda kõik | Ahenda kõik

Kokkuvõte

Käesolevas juhendavas artiklis kirjeldatakse, kuidas liikuda arvutid, kus töötab Microsoft SQL serveri Microsoft SQL serveri kasutaja andmebaasid ja kõige levinum SQL serveri komponendid.

Käesolevas artiklis kirjeldatud juhistes eeldatakse, et te ei liigu kapten, mudel, tempdbvõi msdb süsteemi andmebaasid. Sammud pakkuda erinevaid võimalusi teil kanda sisselogimise ja kõige levinumad komponendid, mis sisalduvad magistri - ja msdb andmebaase.

Lisateavet kindlate kaupade, mis on üle, kui te järgige käesoleva artikli jaotisest "Lisateavet".

MärkusSQL Server 2008, minge selleMetaandmete haldamine, kui andmebaasi kättesaadavaks tegemine teise serveri eksemplaris Microsofti tootearendajate võrgu (MSDN) veebisaiti.

Märkus Andmete migreerimine SQL Server 2000 kuni Microsoft SQL Server 2000 (64-bitine) on toetatud. Saab lisada 32-bitine andmebaasi 64-bitise andmebaasi sp_attach_db süsteemi salvestatud protseduuri või sp_attach_single_file_db süsteemi salvestatud protseduuri abil või kasutades varukoopia ja taastada 32-bitine Enterprise Manager. Andmebaasid saate liikuda edasi ja tagasi 32-bitine ja 64-bitised versioonid SQL serveri vahel. Saate andmete üle kanduda ka SQL Server 7.0, kasutades samu meetodeid. Siiski alandamise andmeid SQL Server 7.0 SQL Server 2000 (64-bitine) ei toetata. Kirjeldus iga meetod on järgmine.

1. Samm: Kuidas liikuda kasutaja andmebaasid

2. Samm: Kuidas transfer sisselogimise ja paroolide

3. Samm: Kuidas lahendada orvuks kasutajad

4. Samm: Kuidas liikuda töökohti, teatiste ja ettevõtjate

5. Samm: Kuidas liikuda DTS-paketid

6. Samm: Muutke sp_configure sobitada eelmise arvuti

Lisateave

Võite ka teiste kaupade liigutamiseks, nagu lingitud serverite, peegeldamine, replikatsioon, Logi laevandus, täisteksti kataloogid, varundusseadmeid, hoolduse kavu, andmebaasidiagramme, andmebaasi snapshots, mandaadi ja puhverserveri kontod, lõpp, server hõlmavaid DDL vallandab (näiteks sisselogimise vallandada) või muud esemed hõlmavad kapten või msdb. Uurida allikas server need koosseisud ja astuma samme, et need käsitsi seadistada sihtserveris, kui soovite.

Kuidas liikuda täieliku teksti osade kohta lisateabe saamiseks klõpsake Microsofti teabebaasi artikli kuvamiseks järgmist artiklinumbrit:
240867 Kuidas teisaldada, kopeerida ja täisteksti kataloog kaustu ja faile varundada
Andmebaasi diagrammide ja varunduse ja taaste ajalugu on liigutada, kui te järgige selles artiklis. Kui teisaldate selle teabe, liikudamsdb süsteemi andmebaasi. Msdb andmebaasi kohta lisateavet Microsofti teabebaasi artiklid, mis on viidatud on "samm 1: kuidas liikuda kasutajaga andmebaasides" jagu. Msdb andmebaasist teisaldamisel sa pead järgima "samm 4: kuidas liikuda töökohti, teatiste ja ettevõtjate" või "5. samm: kuidas liikuda DTS-paketid."

Viited

Lisateabe saamiseks klõpsake Microsofti teabebaasi artikli kuvamiseks järgmist artiklinumbrit:
320125 Kuidas liikuda andmebaasi skeem

Atribuudid

Artikli ID: 314546 - Viimati läbi vaadatud: 3. august 2013 - Redaktsioon: 2.0
Kehtib järgmise lõigu kohta:
  • Microsoft SQL Server 2005 Standard Edition
  • Microsoft SQL Server 2005 Express Edition
  • Microsoft SQL Server 2005 Developer Edition
  • Microsoft SQL 2005 Server Enterprise
  • Microsoft SQL 2005 Server Workgroup
  • Microsoft SQL Server 2000 Standard Edition
  • Microsoft SQL Server 2000 64-bit Edition
  • Microsoft SQL Server 7.0 Standard Edition
Märksõnad: 
kbsqlsetup kbhowtomaster kbmt KB314546 KbMtet
Masintõlgitud
NB! Artikkel on tõlgitud Microsofti masintõlketarkvaraga ja seda saab parandada Kogukonnapõhise tõlkeraamistiku (CTF) tehnoloogiaga. Microsoft pakub masintõlgitud, kogukonna järeltöödeldud ja inimtõlgitud artikleid, et anda mitmekeelne juurdepääs kõigile meie teabebaasi artiklitele. Masintõlgitud ja järeltöödeldud artiklites võib olla sõnavara-, süntaksi- ja/või grammatikavigu. Microsoft ei vastuta mingite ebatäpsuste, tõrgete ega kahjude eest, mis on tulenenud sisu valest tõlkest või selle kasutamisest meie klientide poolt. Lisateavet CTF-i kohta leiate aadressilt http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/et.
Artikli ingliskeelse versiooni kuvamiseks klõpsake siin: 314546

Andke tagasisidet

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com