כיצד להעביר מסדי נתונים בין מחשבים שבהם פועל שרת SQL

תרגומי מאמרים תרגומי מאמרים
Article ID: 314546 - View products that this article applies to.
הרחב הכל | כווץ הכל

תקציר

מאמר שלב אחר שלב זה מתאר כיצד להעביר מסדי נתונים של שרת Microsoft SQL משתמש ורכיבים SQL Server הנפוץ ביותר בין מחשבים שבהם פועל Microsoft SQL Server.

השלבים המתוארים במאמר זה מבוססים על ההנחה לא יעביר מאסטר, מודל, tempdbאו msdb מסדי נתונים מערכת. השלבים מספקים אפשרויות שונות עבור לך להעביר כניסות ואת הרכיבים הנפוצים ביותר כלולים במסדי הנתונים הראשי ו- msdb .

לקבלת מידע אודות פריטים מסוימים שאינם מועברים בעת ביצוע הפעולות במאמר זה, עיין בסעיף 'מידע נוסף'.

הערהעבור SQL Server 2008, עבור אל הניהול מטה-נתונים בעת יצירת מסד נתונים זמינים במופע אחר של שרת אתר האינטרנט של רשת מפתחים של Microsoft (MSDN).

הערה העברת נתונים מ- SQL Server 2000 Microsoft SQL Server 2000 (64 סיביות) אינה נתמכת. באפשרותך לצרף 32 סיביות מסד נתונים למסד נתונים של 64 סיביות באמצעות ההליך המערכת מאוחסנים sp_attach_db או את ההליך המאוחסן במערכת sp_attach_single_file_db , או באמצעות גיבוי ושחזור ב- 32 סיביות Enterprise Manager. באפשרותך להעביר מסדי נתונים הלוך ושוב בין ה-32 סיביות ו- 64 סיביות של שרת SQL. באפשרותך גם להעביר נתונים מ- SQL Server 7.0 באמצעות השיטות זהה. עם זאת, downgrading נתונים ל- SQL Server 7.0 מ- SQL Server 2000 (64 סיביות) אינו נתמך. להלן תיאור של כל שיטה.

שלב 1: כיצד להעביר מסדי נתונים של משתמש

שלב 2: כיצד להעביר כניסות וסיסמאות

שלב 3: כיצד לפתור משתמשים יתומים

שלב 4: כיצד להעביר משימות, התראות ואופרטורים

שלב 5: כיצד להעביר חבילות DTS

שלב 6: שנה את הגדרות sp_configure כדי להתאים את המחשב הקודם

מידע נוסף

ייתכן שתרצה גם להעביר פריטים אחרים כגון שרתים מקושרים, שיקוף, שכפול, היכנס קטלוגים משלוח, טקסט מלא, בשם התקני גיבוי, תוכניות תחזוקה, דיאגרמות של מסד נתונים, תמונות של מסד הנתונים, אישורי ו חשבונות ה-proxy, נקודות קצה, שרת מסופחים DDL גורמים מפעילים (כגון גורם כניסה), או פריטים אחרים הכרוכה בסיס או msdb. בדוק את שרת המקור עבור תצורות אלה ואת לנקוט צעדים כדי להגדיר אותם באופן ידני בשרת היעד, אם אתה מעוניין.

לקבלת מידע נוסף אודות כיצד להעביר רכיבי טקסט מלא, לחץ על מספר המאמר הבא כדי להציג את המאמר הרלוונטי מתוך Microsoft Knowledge Base:
240867 כיצד להעביר, להעתיק, ולגבות קבצים ותיקיות קטלוג full-text
דיאגרמות של מסד נתונים והיסטוריה של גיבוי ושחזור אינן מועברות אם ביצוע הפעולות במאמר זה. אם עליך להעביר מידע זה, להעביר את מסד הנתונים של המערכתmsdb . לקבלת מידע אודות כיצד להעביר את מסד הנתונים של msdb , ראה את המאמרים מתוך מאגר הידע Microsoft Knowledge Base שאליהן מפנה "שלב 1: כיצד להעביר מסדי נתונים של המשתמש" מקטע. אם תעביר את מסד הנתונים של msdb , אין לך לעקוב אחר "שלב 4: כיצד להעביר משימות, התראות ואופרטורים" או "שלב 5: כיצד להעביר חבילות DTS."

מידע נוסף

לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר הבא כדי להציג את המאמר הרלוונטי מתוך Microsoft Knowledge Base:
320125 כיצד להעביר את דיאגרמת מסד נתונים

מאפיינים

Article ID: 314546 - Last Review: יום חמישי 10 אוקטובר 2013 - Revision: 2.0
המידע במאמר זה חל על:
  • Microsoft SQL Server 2005 Standard Edition
  • Microsoft SQL Server 2005 Express Edition
  • Microsoft SQL Server 2005 Developer Edition
  • Microsoft SQL Server 2005 Enterprise Edition
  • Microsoft SQL Server 2005 Workgroup Edition
  • Microsoft SQL Server 2000 Standard Edition
  • Microsoft SQL Server 2000 64-bit Edition
  • Microsoft SQL Server 7.0 Standard Edition
מילות מפתח 
kbsqlsetup kbhowtomaster kbmt KB314546 KbMthe
תרגום מכונה
חשוב: מאמר זה תורגם באמצעות תוכנת תרגום מכונה של Microsoft וייתכן שנערך לאחר מכן על-ידי קהילת Microsoftבאמצעות טכנולוגייתCommunity Translation Framework (CTF) או באמצעות תרגום אנושי. Microsoft מציעה לך גם מאמרים בתרגום אנושי, מאמרים בתרגום מכונה ומאמרים שנערכו על ידי הקהילה כדי לאפשר גישה למאמרים הקיימים במאגר הידע (Knowledge Base) שלMicrosoft בשפות שונות. מאמרים מתורגמים יכולים להכיל שגיאות באוצר המילים, בתחביר או בדקדוק. Microsoft אינה אחראית לחוסר דיוק, שגיאות או נזקים שייגרמו כתוצאה מטעויות בתכנים או משימוש בתכנים על ידי לקוחותיה.
כותרת מאמר זה באנגלית: 314546

ספק משוב

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com