Ako presunúť databáz medzi počítačmi so spustenými SQL Server

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 314546 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Ak ste zákazník Small Business, nájsť ďalšie riešenie problémov a vzdelávacích zdrojov na Podpora pre malé podniky stránky.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

SUHRN

V tomto článku popisuje, ako presunúť používateľ databázy Microsoft SQL Server a najčastejšie používané súčasti SQL Server medzi počítače so systémom Microsoft SQL Server.

Kroky, ktoré sú opísané v tomto článku sa predpokladá, že nebude pohybovať veliteľ, model, tempdbalebo msdb systémovej databázy. Kroky poskytovať rôzne možnosti pre vás prevod prihlásenia a len najčastejšie používané súčasti, ktoré sú obsiahnuté v databázach predlohy a msdb .

Informácie o jednotlivých položiek, ktoré sa po vykonaní krokov v tomto článku, nájdete v časti "Ďalšie informácie".

Poznámka Pre SQL Server 2008, prejdite naRiadenie metaúdaje, keď sprístupnenie databázy na ďalšiu inštanciu servera Webové stránky webová lokalita Microsoft Developer Network (MSDN).

Poznámka Migrácia dát z SQL Server 2000 na Microsoft SQL Server 2000 (64-bitov) je podporovaná. Môžete pripojiť 32-bitové databázu na databázu 64-bitové pomocou postupu sp_attach_db systému, ktoré sú uložené alebo sp_attach_single_file_db systému uložené postupom, alebo pomocou programu Zálohovanie a obnoviť v 32-bitových Enterprise Manager. Databázy môžete presunúť tam a späť medzi 32-bitové a 64-bitových verziách servera SQL Server. Tiež môžete migrovať údaje z SQL Server 7.0 použitím rovnakých metód. Avšak znižovaniu údajov na SQL Server 7.0 od SQL Server 2000 (64-bitov) nie je podporovaný. Nasleduje opis každej metódy.

Krok 1: Ako presunúť užívateľské databázy

Krok 2: Ako preniesť mená a heslá

Krok 3: Ako vyriešiť osamotená užívateľov

Krok 4: Ako presunúť pracovných miest, prevádzkovateľov a upozornenia

Krok 5: Ako presunúť balíky DTS

Krok 6: Zmeniť sp_configure nastavenia vždy zodpovedali predchádzajúcich počítač

dalsie informacie

Môžete tiež presunúť iné položky ako spojené servery, zrkadlenie, replikácie, prihlásiť lodnej dopravy, full-text katalógy, zálohovacie zariadenia, plány údržby, diagramy databázy, databázy snímky, poverenia a proxy účtov, koncové body, server scoped DDL Spúšťače (napríklad spúšťač prihlásenie) alebo iné položky kapitán alebo msdb. Preskúmať zdrojovom serveri pre tieto konfigurácie a kroky nastaviť manuálne na cieľovom serveri, ak ste chcete.

Ďalšie informácie o premiestnení úplné znenie komponenty, po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
240867Ako presunúť, kopírovať a zálohovať celotextového katalóg priečinkov a súborov
Diagramy databázy a zálohovanie a obnovovanie História sa nepresunú, ak budete postupovať podľa krokov v tomto článku. Ak premiestnite musí tieto informácie, presunúť systémovej databázy msdb . Informácie o tom, ako presunúť msdb databázy, nájdete v článkoch databázy Microsoft Knowledge Base, ktoré sa odkazuje v "krok 1: ako presunúť používateľa sekcie databázy". Ak presuniete databázy msdb , nemáte sledovať "krok 4: ako presunúť pracovných miest, prevádzkovateľov a upozornenia" alebo "Krok 5: ako presunúť DTS balenia."

ODKAZY

Ďalšie informácie nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v Microsoft Knowledge Base:
320125Ako presunúť diagram databázy

Vlastnosti

ID článku: 314546 - Posledná kontrola: 23. júla 2012 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft SQL Server 2005 Standard Edition
  • Microsoft SQL Server 2005 Express Edition
  • Microsoft SQL Server 2005 Express Edition
  • Microsoft SQL 2005 Server Enterprise
  • Microsoft SQL 2005 Server Workgroup
  • Microsoft SQL Server 2000 Standard Edition
  • Microsoft SQL Server 2000 64-bit Edition
  • Microsoft SQL Server 7.0 Standard Edition
Kľúčové slová: 
kbsqlsetup kbhowtomaster kbmt KB314546 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 314546

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com