Переміщення баз даних між комп'ютерами, які працюють з SQL Server

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 314546 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Якщо ви є клієнтом малого бізнесу, знайти додаткові усунення несправностей і навчальних ресурсів в регіоні Підтримка для малого бізнесу сайт.
Розгорнути все | Згорнути все

Підсумки

У цій статті описується процес переміщення користувацьких баз даних Microsoft SQL Server і найбільш поширених компонентів SQL Server між комп'ютерами, які працюють під керуванням Microsoft SQL Server.

Кроки, описані в цій статті припустити, що не буде переміщено на головний, модель, tempdbабо системних баз даних msdb . Кроки надати різних варіантів для вас перенесення облікових записів та найбільш поширених компонентів, які містяться в головному і msdb баз даних.

Для інформації про конкретні Переглянути елементи, не передаються під Вільний час виконання дій, описаних у цій статті, у Розділ "Додаткові відомості".

Примітка Перейдіть до Microsoft SQL Server 2008, в Управління метаданими, під Вільний час створення бази даних на інший екземпляр сервера веб-сайт Microsoft розробників (MSDN).

Примітка Підтримується міграції даних з SQL Server 2000 до Microsoft SQL Server 2000 (64 біт). Можна вкласти 32-розрядних бази даних до 64-розрядної бази даних за допомогою sp_attach_db збережену системну процедуру sp_attach_single_file_db збережену системну процедуру, або за допомогою резервної копії та відновлення в 32-бітної Enterprise Manager. Баз даних можна перемістити вперед і назад між 32-розрядних і 64-розрядні версії SQL Server. Також можна перенести дані з SQL Server 7.0 використовуючи ті ж методи. Однак, зниження даних до SQL Server 7.0 з SQL Server 2000 (64 біт) не підтримується. Слідує опис кожного методу.

Крок 1: Як переміщення користувацьких баз даних

Крок 2: Як перенести логіни і паролі

Крок 3: Як вирішити сиріт користувачів

Крок 4: Як перенести робочих місць, оповіщення та оператори

Крок 5: Як перенести DTS пакунки

Крок 6: Зміна sp_configure налаштування відповідно попередні комп'ютера

Додаткові відомості

Ви також можете перемістити інші елементи, такі як зв'язану серверів, віддзеркалення, реплікації, увійти судноплавства, повного тексту каталоги, названий пристрої резервного копіювання, плани обслуговування, схем баз даних, бази даних знімки, облікові дані і проксі облікові запис А бізнес-партнера, кінцеві точки, сервер scoped DDL тригерів (наприклад, вхід до системи тригер) або інші елементи за участю зразка або msdb. Перевірте вихідний сервер для ці конфігурації і вжити заходів Щоб настроїти їх вручну на сервер призначення, якщо ви хочете.

Додаткові відомості про переміщення повний текст компонентів, клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
240867Як переміщення, копіювання і архівувати повний текстовий каталогом папок і файлів
Схеми баз даних та історії, архівувати та відновлення не переміщуються якщо ви виконайте інтерактивні елементи, описані в цій статті. Якщо потрібно перемістити інформація, переміщення бази даних msdb системи. Відомості про переміщення бази даних msdb перегляньте статті база знань Microsoft, які є в в "Крок 1: переміщення користувача розділ баз даних". Переміщення бази даних msdb , ви не повинні дотримуватися "Крок 4: переміщення робочих місць, оповіщення та оператори" або "Крок 5: переміщення DTS пакети".

Посилання

Щоб отримати додаткові відомості клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
320125Переміщення бази даних діаграми

Властивості

Номер статті: 314546 - Востаннє переглянуто: 6 липня 2012 р. - Редакція: 1.0
Застосовується до:
  • Microsoft SQL Server 2005 Standard Edition
  • Microsoft SQL Server 2005 Express Edition
  • Microsoft SQL Server 2005 Express Edition
  • Microsoft SQL 2005 Server Enterprise
  • Microsoft SQL 2005 Server Workgroup
  • Microsoft SQL Server 2000 Standard Edition
  • Microsoft SQL Server 2000 64-bit Edition
  • Microsoft SQL Server 7.0 Standard Edition
Ключові слова: 
kbsqlsetup kbhowtomaster kbmt KB314546 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 314546

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com