Чому комп’ютер під керуванням Windows XP або Windows Server 2003 не виявляє новий USB-пристрій?

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 314634 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.

Щоб і надалі отримувати оновлення системи безпеки Windows, переконайтеся, що на комп’ютері запущено Windows XP з пакетом оновлень 3 (SP3). Щоб отримати додаткові відомості, перейдіть на веб-сайт корпорації Майкрософт за цією адресою: Припинення підтримки деяких версій Windows

Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Опис проблеми

Під час підключення нового USB-пристрою до комп’ютера без USB-пристроїв Windows XP не виявляє новий пристрій.

Щоб автоматично виправити цю помилку, перейдіть до розділу Виправити автоматично. Щоб виправити цю помилку самостійно, перейдіть до розділу Виправити вручну.

Виправити автоматично

Щоб вирішити цю проблему автоматично, виберіть посилання Виправити цю помилку. Після цього в діалоговому вікні Завантаження файлу натисніть кнопку Виконати й дотримуйтесь інструкцій майстра.

Виправити цю помилку
Microsoft Fix it 50052


Примітка. Цей майстер може бути доступний лише англійською мовою, проте функцію автоматичного виправлення можна застосовувати також до інших мовних версій Windows.

Примітка. Якщо ви працюєте не за тим комп’ютером, на якому виявлено неполадку, засіб автоматичного виправлення можна зберегти на флеш-пам’ять або компакт-диск, а потім запустити на потрібному комп’ютері.

Щоб дізнатися, чи допоміг майстер вирішити проблему, перейдіть до розділу Чи виправлено помилку?.

Виправити вручну

Ця проблема виникає, коли до USB-порту не підключено жодного пристрою. Унаслідок цього USB-драйвер переводить відкритий інтерфейс хост-контролера (OHCI) у стан призупинення. Якщо контролер OHCI перебуває у стані призупинення, він не завжди може визначити, коли до комп’ютера додається новий USB-пристрій.

Попередні вимоги

Щоб виправити цю помилку на комп’ютері під керуванням Windows XP, на ньому має бути встановлено пакет оновлень 1 (SP1) або новіший. Щоб дізнатися, що саме використовується: система Microsoft Windows XP SP1 або новіший пакет – натисніть кнопку Пуск, виберіть команду Виконати, введіть winver і натисніть кнопку OK. Якщо SP1 або новіший пакет не зазначено в діалоговому вікні Про Windows, скористайтеся службою Windows Update, щоб інсталювати найновіший пакет оновлень, перш ніж спробувати виправити цю помилку.

Дії для виправлення цієї помилки

Створіть нове значення реєстру, яке не дасть змогу контролеру OHCI перейти у стан призупинення.

Увага! Цей розділ, спосіб або завдання містять кроки, у яких описуються зміни системного реєстру. Неправильне внесення змін до реєстру може спричинити серйозні проблеми. Тому будьте уважні, виконуючи ці кроки. Перш ніж вносити зміни, обов’язково створіть резервну копію реєстру. Якщо виникне якась проблема, ви зможете відновити його попередній стан. Для отримання додаткових відомостей про створення резервної копії та відновлення реєстру клацніть цей номер статті, щоб переглянути її в базі знань Майкрософт:
322756 Як створити резервну копію та відновити реєстр у Windows (Це посилання може вказувати на матеріали, повністю або частково викладені англійською мовою.)
Щоб створити новий розділ реєстру, який дасть змогу вимкнути функцію вибіркового призупинення або драйвер концентратора USB, виконайте наведені нижче дії.
 1. Натисніть кнопку Пуск, виберіть команду Виконати, введіть regedit і клацніть OK.
 2. Знайдіть і виділіть такий розділ реєстру:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Services\USB
 3. У меню Редагування виберіть команду Створити й клацніть DWORD.
 4. Введіть DisableSelectiveSuspend і натисніть клавішу ENTER.
 5. У меню Редагування виберіть пункт Змінити.
 6. Введіть 1 і натисніть кнопку OK.
Примітка. Цей параметр впливає на всі драйвери хост-контролерів USB в системі.

Якщо для параметра DisableSelectiveSuspend розділу реєстру встановлено значення 1, функцію вибіркового призупинення вимкнуто. Окрім того, прапорець Дозволити комп’ютеру вимикати цей пристрій для економії електроенергії не відображається на вкладці Керування живленням для кореневого концентратора USB.

Чи виправлено помилку?

 • Щоб переконатися, що автоматичне виправлення застосовано, перезавантажте комп’ютер. Якщо тепер USB-пристрій буде розпізнано комп’ютером, помилку виправлено й можна закривати цю статтю.
 • Якщо проблему не вирішено, зверніться до служби підтримки.

СТАН

Корпорація Майкрософт підтвердила наявність цієї помилки у своїх продуктах, які перелічено в розділі "Застосовується до". Цю проблему було усунуто починаючи з Windows XP з пакетом оновлень 1 (SP2).

ПОСИЛАННЯ

Для отримання додаткових відомостей про проблеми з USB в ОС Windows XP або Windows Server 2003 клацніть наведені нижче номери статей, щоб переглянути їх у базі знань Майкрософт:
310575 Додаткові поради з виправлення основних неполадок із USB в ОС Windows XP (Це посилання може вказувати на матеріали, повністю або частково викладені англійською мовою.)
925196 Комп'ютеру під керуванням Windows XP не вдається виявити флеш-накопичувач USB, Apple iPod або зовнішній жорсткий диск
810090 USB-пристрої можуть не завжди розпізнаватися під час запуску комп’ютера під керуванням ОС Windows 2000 або Windows XP (Це посилання може вказувати на матеріали, повністю або частково викладені англійською мовою.)
892050 Не вдається виявити пристрій USB, підключений до концентратора USB 2.0, на комп'ютерах під керуванням Windows XP з пакетом поновлення 2 (SP2), Windows Server 2003 з пакетом поновлення 1 (SP1) або версій Windows Server 2003 для архітектури x64
Якщо ці статті не допомагають вирішити проблему або ознаки неполадки відрізняються від описаних у статті, здійсніть пошук додаткових відомостей у базі знань Майкрософт. Щоб здійснити пошук у базі знань Майкрософт, перейдіть на веб-сайт корпорації Майкрософт:
http://support.microsoft.com
На веб-сайті введіть текст отриманого повідомлення про помилку або опис проблеми в полі Пошук підтримки (KB).

Властивості

Номер статті: 314634 - Востаннє переглянуто: 28 травня 2010 р. - Редакція: 5.1
ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ДО:
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
 • Microsoft Windows Server 2003 Standard Edition
 • Microsoft Windows Server 2003 Enterprise Edition
Ключові слова: 
kbmsifixme kbfixme kbresolve kbbug kbenv kbfix kboswin2000fix kbui kbwinxpsp1fix KB314634

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com