Kombinace procesoru Pentium III Tualatin a čipové sady 440MX s rozhraním starší verze se neinicializuje (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 314748 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Ovladač P3.sys může správně být inicializován a žádné přechody IST (SpeedStep) může být povolena. Ovladač pravděpodobně není správně identifikovat procesoru jako podporující IST a může ukončit inicializace se stavem STATUS_UNSUCCESSFUL. K tomuto problému dochází v počítačích, které mají procesor Pentium III-M Tualatin a 440MX čipů a, které používají starší IST rozhraní.

Řešení

Problém vyřešíte instalací nejnovější aktualizace Service Pack pro systém Windows XP. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
322389získání nejnovější aktualizace Service Pack pro systém Windows XP
Chcete-li tento problém vyřešit, stáhněte si následující aktualizaci z webu služby Microsoft Windows Update:
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Download
Microsoft processor driver version 5.1.2600.28
Datum vydání: 31. března 2002

Další informace o tom, jak stahovat soubory podpory společnosti Microsoft, naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
119591Jak získat soubory podpory společnosti Microsoft ze serverů služeb online
Microsoft tento soubor zkontroloval na výskyt virů. Společnost Microsoft použila aktuální antivirový software, který byl k dispozici v den uveřejnění tohoto článku. Soubor je uložený na zabezpečených serverech neumožňujících neoprávněné změny souborů. Anglická verze této opravy má následující atributy souborů nebo novější:
  UTC Date   UTC Time  Version    Size   File name
  ---------------------------------------------------------
  28-Jan-2002  23:59           5,257  Cpu.inf
  28-Jan-2002  01:56   5.1.2600.28  37,248  P3.sys
				

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku. Tento problém byl poprvé opraven aktualizací Windows XP Service Pack 1.

Vlastnosti

ID článku: 314748 - Poslední aktualizace: 5. června 2007 - Revize: 2.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Professional
Klíčová slova: 
kbmt atdownload kbqfe kbbug kbfix kboswin2000fix kbwinxpsp1fix KB314748 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:314748

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com