Виправлення неполадок маршрутизатора чорна діра

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 314825 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Microsoft Windows 2000 версію цієї статті для Див. 159211.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

ПІДСУМКИ

Ця стаття визначає термін "чорну діру" маршрутизатора, Описано метод знаходження чорна діра маршрутизатори і пропонує три способи уникнути втрачені дані, які можуть трапитися через маршрутизатор чорна діра.

ДОДАТКОВІ ВІДОМОСТІ

На основі TCP/IP мережі (WAN), зв'язок "один-до-одного", на на деяких маршрутах може не якщо проміжні ділянки мережі-сегмент, не більше Розмір пакету, що менше, ніж максимальний розмір пакета в спілкування хост - і якщо маршрутизатор не відправити протокол IMAP відповідний елемент керування Інтернет (ICMP) протокол відповідь на цьому умова або якщо брандмауер на шляху краплі таку відповідь. Такі маршрутизатора іноді називають маршрутизатор "чорну діру".

Чорна діра маршрутизатор можна знайти за допомогою утиліта Ping, яка це стандартна утиліта, яка може бути встановлена з на Протокол Microsoft Windows TCP/IP. Потім можна одним із трьох способів фіксація або працюють навколо чорної діри маршрутизатори.

Коли мережевий маршрутизатор отримує пакет, що перевищує розмір максимальний блок передаваних даних (MTU) наступного сегмента мережі зв'язок "один-до-одного", і що пакету IP шар "не фрагмент" трохи позначений, маршрутизатор, як очікується, відправити на ICMP протокол IMAP "місце призначення недоступне" назад до вузол-відправник.

Якщо на маршрутизатор не надсилати протокол IMAP, пакет може впали, викликає різні помилок, які залежать від програми, що зв'язок над до невдала посилання. (Ці помилки виникає, якщо програма підключається до на комп’ютер-зразок локальної підмережі.) Поведінка може здатися періодично, але ближче обстеження показує, що поведінка може бути відтворена, наприклад, маючи на Клієнт читати великий файл, що надсилаються від віддаленого хоста.

Помилка стискання

Клієнт не може установити на підключення до віддаленого комп'ютера. Найбільш вірогідні причини цієї проблеми є:
 • Не ввімкнуто віддалені підключення на пульті дистанційного керування комп’ютер-зразок.
 • Перевищено максимальну кількість підключень в регіоні віддалений комп’ютер-зразок.
 • Мережна помилка виникає під Вільний час автоматична інсталяція підключення.
  На стороні сервера помилка: Код події 1004
  Джерело: TermService
  Опис: "термінального сервера не може видавати ліцензії клієнта. Це було не в змозі видати ліцензії через ліцензії змінені (невідповідні) клієнта, Недостатньо пам'яті або внутрішню помилку. Більш детальна інформація на цю проблему може були повідомлені на комп'ютері клієнта."

Знаходження чорна діра маршрутизатора

Знайдіть чорна діра маршрутизатора, за допомогою утиліта Ping Установлення параметрів -f і -l , коли ви вводите команда ping .
 • -F параметр викликає відправити ICMP ехо-пакет, утиліта Ping що має IP "не фрагмент" небагато встановити.
 • -L параметр встановлює буфер, або корисної навантаження, розмір ICMP ехо пакет. Вказати цей розмір, ввівши номер після параметра -l .
Найбільший буфер, який може бути направлений unfragmented дорівнює найменше значення MTU, яка існує за маршрутом, мінус IP та ICMP заголовки (в іншими словами, найменше значення MTU мінус 28). Наприклад, Ethernet має MTU 1500 байт, так що у кращих умовах, утиліта Ping може Ехо на unfragmented пакет, а також ICMP буфер, 1472 байт (1500 мінус 28). На синтаксис команди ping , в даному випадку, є:
Пінг computer_name або IP-адреса -f -l 1472
Для всіх локальних IP адрес очікувані результати є наступні:
 • Якщо MTU кожен сегмент маршрутизуються підключення на мере 1500 пакет успішно повертається.
 • Якщо є проміжних сегменти, які мають менше, MTUs, і маршрутизатори повернення відповідного протоколу ICMP "місце призначення недоступне" пакет, утиліта Ping відображається протокол IMAP, "пакет необхідно фрагментовані але DF набір."
 • Якщо є проміжних сегменти, які мають менше, MTUs, і маршрутизатори не повернення відповідного протоколу ICMP "місце призначення недоступне" пакет, утиліта Ping відображається протокол IMAP, "Очікування запит на змінення минув."
Збільшується на послідовних Пінг, параметр -l , можна визначити, як великі unfragmented пакет можна подорожувати конкретний маршрут. Найменше значення MTU, що в загального користування є 576 байт, так що ви можете безпечно почати з на ICMP буфера з 546 а потім працювати звідти. Наприклад, якщо команда Пінг computer_name або IP-адреса -f -l 972Повертає пакети, але Пінг computer_name або IP-адреса -f -l 973 не повертає пакети, в найбільший MTU по цьому маршруту є 1000 (972 плюс 28). за промовчанням MTUs загальні медіа мережі описаних у знань Майкрософт, у статті База:
314496 Розмір MTU за промовчанням для різних топології мережі

Фіксація або працюють навколо чорної діри маршрутизатора

Важливі Цей розділ, спосіб або завдання містять кроки, які говорять вам, як змінити реєстр. Однак, серйозні проблеми можуть виникнути, якщо неправильна зміна реєстру. Тому переконайтеся, що ви виконаєте наступні інтерактивні елементи ретельно. Для додаткового захисту архівувати реєстру перед внесенням. Потім ви можете відновити реєстр у разі виникнення проблеми. Щоб отримати додаткові відомості про архівувати та відновлення реєстру клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
322756 Як створити архівувати та відновити реєстр у Windows

Наступні три методи, способи, щоб виправити будь-якому їх або чорна діра маршрутизатора.

Спосіб 1

увімкнути PMTU чорна діра виявлення на основі Windows хостів, які буде спілкування через WAN підключення. Виконайте такі дії:
 1. Запустіть редактор реєстру (Regedit. exe).
 2. Знайдіть такий розділ реєстру:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\tcpip\parameters
 3. У меню редагування виберіть команду Додати значенняа потім додати параметр реєстру:
  Ім'я значення: EnablePMTUBHDetect
  Тип даних: REG_DWORD
  Значення: 1
 4. Закрийте редактор реєстру та перезавантажте на комп’ютер-зразок.

Спосіб 2

Настроювання проміжних маршрутизаторів відправити ICMP тип 3 код 4 повідомлень ("місце призначення недоступне, не фрагмент (DF) біт надіслано та Фрагментація необхідних"). Це може вимагають, маршрутизатора Підтримка програмного забезпечення або прошивки оновлення, реконфігурації маршрутизатора або заміна маршрутизатор.

Метод 3

Набір MTU інтерфейсу хост бути найбільший розмір, що на Чорна діра маршрутизатор може працювати, щоб гарантувати, що найбільшим можливим пакет Розмір відправлені через це підключення. Проте зверніть увагу, що місцеві трафіку використовується менші пакетів, ніж необхідно, як буде трафіку, який використовує в маршрутизуються підключення без проблем.

Описана методика припускає, що у вас є визначені MTU і держава всіх можливих зв'язків, що хост може використовувати. Після того, як ви визначити найбільший розмір MTU, що підтримується, вручну встановити на MTU. Виконайте такі дії:
 1. Натисніть кнопку Пускі виберіть пункт Панель керування.
 2. Двічі клацніть глобальна мережа та Інтернет Підключенняа потім натисніть кнопку Відкрити каталог вхідних повідомлень " Мережні підключення ".
 3. Якщо перераховані більше одного підключення до мережі, для кожного підключення, двічі клацніть на підключення та відкрийте вкладку підтримкистатус інтерфейсу, що відкривається. Підключення, яке показує запис А шлюз за промовчанням , ймовірно, підключення до мережі, що використовується для підключення до Інтернету. Примітка ім'я з'єднання (наприклад, "місцевості Підключення 2 ").
 4. Запустіть редактор реєстру (Regedit. exe).
 5. Під деревом HKEY_LOCAL_MACHINE перейти до наступного розділу:
  SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Network\ {4D36E972-E325-11CE-BFC1-08002BE10318} \
 6. Під ключ, що мають одного або кількох розділів, які мають цифрову ідентифікатори. Кожен з цих клавіш має підключення підрозділ. Вивчення кожної з ключі, які виглядати наступним чином:
  ID_for_Adapter\Connection
  Ім'я значення в підрозділі підключення забезпечує ім'я підключення мережі, яка використовується в регіоні каталог вхідних повідомлень мережних підключень. Коли ви знайдете той, який відповідає імені що знайденого у кроці 3, занотуйте наID_for_Adapter Це ім'я підключення до мережі у розділі.
 7. Повернутися до HKEY_LOCAL_MACHINEі знайдіть такий розділ
  SYSTEM\CurrentControlSet\Services\Tcpip\Parameters\Interfaces\ID_for_Adapter
  де ID_for_Adapter є номер, який ви відзначили на кроці 6. Коли ви виділіть цей ключ, кілька значення відображаються у правій частині екрана, у тому числі DefaultGateway і EnableDHCP.
 8. Клацніть правою кнопкою миші в правій частині екрана, натисніть кнопку Створитиа потім параметр DWORD. Ім'я значення MTU.
 9. Двічі клацніть значення, так що ви можете редагувати значення, Змінення бази на десятковіта введіть найбільших прийнятний розмір MTU, яка є на розмір, що ви визначили за допомогою Ping тести.
 10. Закрийте редактор реєстру.
Зауважте, що якщо ви все ще стикаються з проблемами з деяких серверів, Ви, можливо, знадобиться встановити MTU нижче, ніж Пінг тести показують, з Інші маршрутизатори в цей конкретний шлях. Неодноразово знизити MTU за 10 до доступ до цих сайтів є успішним.

Додаткові відомості вручну параметр MTU, клацніть на Номер для перегляду статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
314053 TCP/IP і параметри конфігурації НБТ для Windows XP

Щоб отримати додаткові відомості перегляньте Інтернет RFC 1191 та RFC 1435, які доступні з Internic веб-вузлі:
http://www.internic.net/
Примітка. Це екстрена стаття, яку написала служба підтримки Microsoft. Інформація в цій статті призначена для вирішення нових проблем і надається "як є". З огляду на швидкість її підготовки та публікації, ця стаття може містити орфографічні помилки і її може бути змінено будь-коли без попереднього повідомлення. Додаткову інформацію див. в повідомленні про авторське право.

Властивості

Номер статті: 314825 - Востаннє переглянуто: 29 червня 2012 р. - Редакція: 2.0
ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ДО:
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
Ключові слова: 
kbenv kbinfo kbnetwork kbmt KB314825 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 314825

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com