Jak povolit Instalační služba Windows Installer protokolování v systému Windows XP

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 314852 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Tento článek popisuje registru aktivováno protokolování služba Windows obsahuje pro diagnostiku problémů, které se týkají Instalační služba Windows Installer.

Položka registru v tomto článku je platný pro všechny platformy Windows.

Další informace

Instalační služba Windows Installer používá protokolování, které pomáhají při řešení problémů, které mohou nastat při instalaci softwarových balíčků. Po povolení protokolování, můžete zkusit znovu neúspěšné instalace. Instalační služba Windows Installer sleduje průběh a odešle data do složky Temp.

Název nového protokolu se liší, ale název souboru začíná písmeny "msi" a končí příponou LOG.

Chcete-li najít umístění nového protokolu ve složce Temp, zadejte následující příkaz: CD % temp % na příkazovém řádku a stiskněte klávesu ENTER.

Chcete-li nám Instalační služba Windows Installer protokolování můžete povolit, přejděte "Oprava"oddíl. Pokud povolíte by spíše Instalační služba Windows Installer protokolování sami, přejděte "Opravit sám"oddíl.

Oprava

Chcete-li povolit nebo zakázat Instalační služba Windows Installer protokolování automaticky, klepněte Tento problém odstranit propojení pro povolení nebo zakázání protokolování. Klepněte na tlačítko Spustit v Stažení souboru Dialogové okno pole a postupujte podle pokynů v průvodci.

Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Povolit protokolování Instalační služba Windows InstallerZakázat protokolování Instalační služba Windows Installer
Tento problém odstranit
Microsoft Fix it 50368
Tento problém odstranit
Microsoft Fix it 50369


Poznámka: Tyto průvodce může být v angličtině; Automatická oprava však také pracuje pro ostatní jazykové verze systému Windows.

Poznámka: Pokud právě nejste u počítače, který má problém, automatickou opravu můžete uložit na jednotku flash nebo na disk CD a potom jej můžete spustit v počítači, který má potíže.

Opravit sám

Povolit protokolování Instalační služba Windows Installer přidáním položky registru

Důležité Tento oddíl, metoda nebo úkol obsahuje kroky, které informace o úpravě registru. Však mohou nastat závažné problémy při nesprávných úpravách registru. Proto se ujistěte, opatrně postupujte takto. Pro zvýšení ochrany před úpravami je nutné zálohujte registr. Můžete pak obnovení registru v případě, že dojde k potížím. Další informace o zálohování a obnovení registru získáte článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
322756 Postup při zálohování a obnovení registru v systému Windows

Spusťte Editor registru (Regedt32.exe) a pak vytvořte následující cestu a klíče registru:
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Policies\Microsoft\Windows\Installer

REG_SZ: protokolování
Hodnota: voicewarmup
Písmena do pole hodnota jsou možnosti, které jsou k dispozici s Instalační služba Windows Installer protokolování. Možnosti můžete použít v libovolném pořadí. Každá možnost zapne protokolování zvláštní režim. MSI verze 1.1 funkce jednotlivých možností je takto:
v -Podrobný výstup
o -Zprávy out-of místa na disku
i -Zprávy o stavu
c -Počáteční parametry UI
e -Všechny chybové zprávy
w -Nezávažná upozornění
do -Spouštění akcí
r Záznamy specifické pro akce
m Out paměti nebo závažné informace o ukončení
u -Požadavky uživatelů
p -Vlastnosti terminálu
+ -Připojit ke stávajícímu souboru
! -Vyrovnání každé řádky v protokolu

* -Zástupný znak, Protokolovat všechny informace kromě v možnost. Zahrnout v možnost, zadejte * v.
Doporučuje se používat tuto službu pouze pro řešení potíží. Opuštění zapnuta služba vytvoří nový soubor Msi*.log, pokaždé, když použijete nástroj Přidat nebo odebrat programy v Ovládacích panelech. Tato aktivita nepříznivě ovlivňuje systém výkonu a místo na disku.

Povolit protokolování Instalační služba Windows Installer změnou Zásady skupiny

Zásady skupiny lze povolit protokolování úpravou příslušné organizační jednotce (OU) nebo Zásady skupiny služby Active Directory:
  1. Klepněte na tlačítko Spustita klepněte na tlačítko Spustit.
  2. V Otevřít Typ pole gpedit.msc Spusťte Editor Zásady skupiny.
  3. Rozbalit Konfigurace počítače, rozbalte položku Pro správu Šablony, rozbalte položku Součásti systému Windowsa klepněte na tlačítko Instalační služba Windows Installer.
  4. Poklepejte na položku Protokolovánía klepněte na tlačítko Povoleno.
  5. V Protokolování Zadejte, možnosti chcete protokolovat. Protokol, soubor Msi.log, se zobrazí ve složce Temp v systémovém svazku.
Další informace o protokolování MSI naleznete v nápovědě k systému Windows. Hledání nápovědy pomocí slovní spojení "msi protokolování" a klepněte "Správa možností téma počítače přes Zásady skupiny ".

Vlastnosti

ID článku: 314852 - Poslední aktualizace: 18. května 2011 - Revize: 4.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional
  • Microsoft Windows XP Professional x64 Edition
Klíčová slova: 
kbmsifixme kbfixme kbenv kbinfo kbmt KB314852 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:314852

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com