Dostępna jest aktualizacja dla Usługa inteligentnego transferu w tle

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 314862 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Ten artykuł został opublikowany wcześniej pod numerem PL314862
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Usługa inteligentnego transferu w tle jest używana przez programy (takie jak aktualizacje automatyczne systemu Windows) do pobierania plików przy użyciu zapasowej przepustowości. Usługa inteligentnego transferu w tle można zachować transferu plików przez rozłączenia sieci i ponownym uruchomieniu komputera. Jednakże następujące dwa problemy istnieją z usługi inteligentnego transferu w tle:
 • Jeśli oczekuje zadanie transferu pliku, a komputer jest uruchamiany bez połączenia z dostępną siecią, Usługa inteligentnego transferu w tle pozostaje w stanie "Rozpocznij oczekiwanie" na dwie minuty. Jeśli użytkownik loguje się w tym czasie, niektóre usługi systemowe nie można uruchomić dla pierwszych dwóch minut.
 • Gdy zestaw komputerze, na którym jest uruchomiony jeden z następujących systemów operacyjnych Opcje internetowe "Zawsze wybieraj połączenie domyślne" jest uaktualniany do systemu Windows XP, pozostaje usługi inteligentnego transferu w tle w stanie "Łączenia" podczas próby przesłania pliku:
  • Microsoft Windows Millennium Edition (Me)
  • Microsoft Windows 98
  • Microsoft Windows 95

Ponadto może zostać wyświetlony następujący komunikat o błędzie w dzienniku zdarzeń systemowych:
Identyfikator zdarzenia: 7022
Źródło: Service Control Manager
Opis: Usługi usługi inteligentnego transferu w tle zawiesiła się podczas uruchamiania.

Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, należy uzyskać najnowszy dodatek service pack dla systemu Windows XP. Aby uzyskać dodatkowe informacje, kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu w Bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
322389 Jak uzyskać najnowszy dodatek Service Pack dla systemu Windows XP.
Aby uzyskać dodatkowe informacje dotyczące sposobu pobierania Microsoft Support files kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
119591 Jak uzyskać pliki pomocy technicznej firmy Microsoft w usługach Online
Firma Microsoft przeskanowała plik w poszukiwaniu wirusów. Microsoft użył najbardziej aktualnego oprogramowania do wykrywania wirusów, jaki dostępny był w dniu opublikowania pliku. Plik jest przechowywany na serwerach o podwyższonych zabezpieczeniach, które uniemożliwiają nieautoryzowane zmiany w pliku.Wersja angielskojęzyczna tej poprawki powinna mieć następujące atrybuty plików lub nowsze:
  Date     Time  Version   Size   File name
  ---------------------------------------------------
  22-Jan-2002 14:51 6.0.2600.27 179,712 Qmgr.dll
				

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft wymienionych na początku tego artykułu. Ten problem został po raz pierwszy rozwiązany w dodatku Service Pack 1 dla systemu Windows XP.

Właściwości

Numer ID artykułu: 314862 - Ostatnia weryfikacja: 25 czerwca 2013 - Weryfikacja: 8.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Professional
Słowa kluczowe: 
atdownload kbqfe kbbug kbenv kbfix kbnetwork kbsysadmin kbwinxpsp1fix kbmt KB314862 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł został przetłumaczony przy użyciu oprogramowania firmy Microsoft do tłumaczenia maszynowego i może być poprawiony przy użyciu technologii Community Translation Framework (CTF). Firma Microsoft udostępnia artykuły tłumaczone maszynowo, poprawione przez społeczność, a także tłumaczone przez tłumaczy profesjonalnych, aby zapewnić dostęp do wszystkich artykułów w bazie wiedzy w wielu językach. Artykuły tłumaczone maszynowo i poprawione mogą zawierać błędy pisowni, składniowe i gramatyczne. Firma Microsoft nie ponosi odpowiedzialności za żadne nieścisłości, błędy ani szkody spowodowane przez niepoprawne tłumaczenia zawartości ani przez korzystanie z niej przez klientów. Więcej o strukturze CTF: http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/pl.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 314862

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com