Připojení SSL v systému Windows XP nefunguje.

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 314864 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při připojení k serveru WWW pomocí podpisem Certifikát serveru prostřednictvím připojení SSL (protokol SSL (Secure Sockets Layer)), Microsoft Aplikace Internet Explorer může způsobit chybová zpráva, že server nebylo možné najít a aplikace Internet Explorer potom nemusí být možné připojit.

Příčina

Tento problém může nastat, pokud soubor crypt32.dll – nesprávně určuje, že certifikát serveru je neplatný. Navíc tento problém může být také způsoben máte-li jeden z Následující programy brány firewall v počítači nainstalována:
 • Brána Firewall svobody
 • Zone Alarm podle Zone
 • Program McAffee VirusScan a brány Firewall
 • Norton Personal Firewall společnosti Symantec
 • BlackICE PC Protection

Řešení

Informace o aktualizaci Service pack

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows XP. Další informace získáte klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
322389 Jak získat nejnovější aktualizaci service pack pro systém Windows XP

Informace o opravě hotfix

Podporovaná oprava hotfix je k dispozici od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze problém popsaný v tomto článku. Použití této opravy hotfix pouze u systémů, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Proto pokud není přísně tento problém, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix je k dispozici ke stažení, je sekce "Hotfix stažení k dispozici" v horní části tohoto článku. Pokud tento oddíl není uveden, obraťte se na podporu a služby zákazníkům společnosti, jak získat opravu hotfix.

Poznámka: Pokud nastanou další problémy nebo řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně vytvořit samostatnou žádost. Výdaje na technickou podporu se bude u dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit určitou konkrétní opravy hotfix. Úplný seznam telefonních čísel služeb zákazníkům společnosti Microsoft a podpoře nebo vytvořit zvláštní požadavek na službu navštivte následující Web společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: "Hotfix stažení k dispozici" formulář zobrazí jazyky, pro které je oprava hotfix je k dispozici. Pokud váš jazyk není uveden, je to, protože oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Informace o souboru

Anglická verze této opravy hotfix má atributy souborů (nebo novější), jsou uvedeny v následující tabulce. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny v koordinovaný světový čas (UTC). Při zobrazení informací o souboru, je převeden na místní čas. Pomocí vyhledat rozdíl mezi místním časem a časem UTC naleznete Časové pásmo Karta v nástroji datum a čas v okně Ovládací panely.
  Date     Time  Version    Size   File name
  -------------------------------------------------------
  19-Dec-2001 09:53 5.131.2600.24 544,256 Crypt32.dll
				

Jak potíže obejít

Pokud nainstalujete opravu uvedených v části řešení, a stále dochází k problému, která je popsána v části Příznaky, zakažte Brána firewall produktů, které jsou uvedeny v části Příčina, nainstalované v počítači. Chcete-li to provést, postupujte takto:
 1. Klepněte na tlačítko Spustit, klepněte na tlačítko Spustit, v Otevřít Typ pole Msconfig, a stiskněte klávesu ENTER.
 2. Klepněte Služby na kartě.
 3. Ve skupinovém rámečku Služba, posouvat seznam hledání služby odpovídající brána firewall je program, který je nainstalována v počítači.
 4. Klepnutím zrušte zaškrtnutí políčka vedle názvu Služba brány firewall v kroku 3, a klepněte na tlačítkoPoužít.
 5. Restartujte počítač.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro". Tento problém byl poprvé opraven v systému Windows XP Service Service Pack 1.

Vlastnosti

ID článku: 314864 - Poslední aktualizace: 18. května 2011 - Revize: 4.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Professional
Klíčová slova: 
kbautohotfix kbhotfixserver kbqfe kbbug kbenv kberrmsg kbfix kbsecurity kbwinxpsp1fix kbmt KB314864 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:314864

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com