Nieprawidłowa zawartość są wyświetlane w Eksploratorze Windows

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 314939 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Podczas przeglądania zawartości dysku CD w programie Eksplorator Windows, zobacz nazwy dysku CD-ROM w lewym okienku, a foldery są wyświetlane w prawym okienku. Jednak po usunięciu stacji CD-ROM i włóż inny dysk CD-ROM prawe okienko wciąż może być wyświetlana foldery z pierwszego dysku CD-ROM, nawet jeśli w lewym okienku wyświetlane poprawnie nazwę nowego dysku CD-ROM.

Przyczyna

Ten problem może wystąpić, jeśli używasz widoku folderów w Eksploratorze Windows. Widok może nie automatycznie odświeżane w widoku folderów w Eksploratorze Windows.

Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, należy uzyskać najnowszy dodatek service pack dla systemu Windows XP. Aby uzyskać dodatkowe informacje, kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia Bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
322389 bazy wiedzy How to Obtain the Latest Windows XP Service Pack

Obejście problemu

Aby obejść ten problem, użyj jednej z następujących metod:
  • Ręcznie odświeżyć Eksploratora Windows, naciskając klawisz F5 lub klikając przycisk Odśwież na Widok menu w programie Eksplorator Windows.
  • Nie należy używać widoku folderów w Eksploratorze Windows.

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft wymienionych na początku tego artykułu. Ten problem został po raz pierwszy rozwiązany w dodatku Service Pack 1 dla systemu Windows XP.

Właściwości

Numer ID artykułu: 314939 - Ostatnia weryfikacja: 23 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional
Słowa kluczowe: 
kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kbshell kbui kbWinXPsp1fix kbmt KB314939 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:314939

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com