Windows Gezgini'nde yanlış içerik görüntüleniyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 314939 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Windows Gezgini'nde bir CD-ROM'un içeriğini görüntülediğinizde, sol bölmede CD-ROM'unu adını görebilirsiniz ve klasörleri, sağ bölmede görüntülenir. CD-ROM'u kaldırmak ve farklı bir CD-ROM'unu yerleştirin sonra rağmen soldaki bölmede, doğru yeni CD-ROM adını görüntüler ancak, sağ bölmede hala ilk CD-ROM'undan klasörleri görüntüleyebilir.

Neden

Windows Gezgini'nde klasör görünümünü kullanıyorsanız, bu sorun oluşabilir. Görünüm otomatik olarak Windows Gezgini'nde klasör görünümünde yenilenmesi değil.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için, en son Windows XP hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
322389en son Windows XP hizmet paketi nasıl elde edilir

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm için aşağıdaki yöntemlerden birini kullanın:
  • El ile Windows Gezgini, F5 tuşuna basarak veya Windows Gezgini içinde <a1>Görünüm</a1> menüsünde Yenile ' ı tıklatarak yenileyin.
  • Windows Gezgini'nde klasör görünümünü kullanma.

Durum

Microsoft, bu makalenin başında listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak Windows XP Service Pack 1'de giderilmiştir.

Özellikler

Makale numarası: 314939 - Last Review: 14 Mayıs 2007 Pazartesi - Gözden geçirme: 1.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kbshell kbui kbwinxpsp1fix KB314939 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:314939

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com