Po instalaci aktualizace Service Pack 3 je FRS událostí 13567 zaznamenaných v protokolu událostí služby replikace souborů

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 315045 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Důležité: Tento článek obsahuje informace o úpravě registru. Před úpravami je nutné registr zazálohovat. Seznamte se také s postupem při obnovení registru v případě, že nastane problém. Informace o zálohování, obnovení a úpravě registru naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
256986Popis registru systému Microsoft Windows
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Po instalaci Service Pack 3 (SP3) mohou být zaznamenány následující události v protokolu událostí služby REPLIKACE souborů):
Typ události: upozornění
Zdroj události: NtFrs
Kategorie události: žádný
ID události: 13567
Datum: 12, 12/2001
Čas: 2: 03: 32 HODIN
Uživatel: N/A
Počítač: NA-DC-01
POPIS:
Služba replikace souborů má zjištěn a průměr %1 nebo další soubor aktualizace každou hodinu posledních %2 hodin potlačena, protože aktualizace nezměnil obsah souboru. Sledování záznamů v protokolech ladění FRS bude mít čas události a název_souboru Potlačené aktualizací. Datum a čas následovaný mají záznamy sledování: T: jako předponu své.

Neměňte obsah souboru aktualizace jsou potlačeny zabránit přenosu zbytečné replikace. Následují běžné příklady aktualizací Neměňte obsah souboru.

[1] Přepsání souboru s kopií stejného souboru.
[2] Nastavení stejné ACL u souboru vícekrát.
[3] Obnovení identické kopii souboru přes existující.

Potlačení aktualizací může být zakázáno spuštěním regedit.

Klepněte na Start spustit a zadejte příkaz regedit.

Rozbalte HKEY_LOCAL_MACHINE, SYSTEM, CurrentControlSet, služby, NtFrs, parametry a vytvořit nebo aktualizovat hodnotu "Potlačeny totožné aktualizace na soubory" 0 (výchozí je 1) vynutit identické aktualizace replikovat.

Příčina

FRS byla aktualizována v rozpoznat a potlačit duplicitní aktualizace SP3. Tím šetří šířku pásma sítě. Je zaznamenána událost 13567 informovat správce toto potlačení došlo.

Tato událost je protokolována více konkrétně FRS zjistí 15 identické aktualizace byly provedeny souborů FRS replikována v rámci období jednu hodinu a tento stav došlo přes 3 hodiny po sobě. Duplicitní změny pravděpodobně došlo k na jediný soubor 15 časy nebo 15 jedinečný soubory jeden času mezi těmito dvěma každé nebo libovolné kombinace. Identické aktualizace jsou změny existující soubory, kontrolní součet MD5 pro poslední změnu, která je identická s předchozí změna na stejný soubor. Správci nebo programy provést opakujících změny souborů FRS replikována, což může způsobit nadměrnou replikaci nebo backlogs zpoždění konzistence dat mezi partnery replikace jsou společné duplicitní změny. Prahové hodnoty výše se vztahují pouze k protokolování událostí. Potlačení FRS neustále pracuje. Potlačení FRS nevztahuje složek. Časté změny složky tedy může ovlivnit replikaci FRS a pracovní i když je zapnutá potlačení. Běžné příčiny duplicitní změny FRS replikována složek patří:
 • Antivirové programy.Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
  284947Antivirové programy může změnit popisovače zabezpečení a způsobit nadměrnou replikaci FRS data v SYSVOL a DFS
 • Nástroje pro optimalizaci disku.Další informace naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
  282791FRS: Defragmentace disku způsobí nadměrné přenos replikace FRS
 • Zásady systému souborů nebo importu šablony zabezpečení v Zásady skupiny použít oprávnění zabezpečení.Další informace naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
  279156Vliv nastavení systémových zásad souborů na diskové jednotky nebo složky replikovaný služba FRS
 • Správci předefinováním oprávnění zabezpečení FRS replikována stromy pomocí Průzkumníka Windows nebo ekvivalentní program.
 • Neefektivní programy agresivně aktualizace přiřazení uživatelských práv nebo jiných prvků Zásady skupiny během instalace, spuštění nebo pravidelně plánovaných intervalech.

Řešení

Upozornění: Použijete-li Editor registru nesprávně, můžete způsobit vážné problémy, které mohou vyžadovat přeinstalaci operačního systému. Společnost Microsoft nemůže zaručit, že potíže vzniklé v důsledku nesprávného použití Editoru registru budete moci vyřešit. Editor registru používáte na vlastní nebezpečí.

Potlačení můžete zabránit úpravou registru. Chcete-li zabránit potlačení duplicitních aktualizace:
 1. Spusťte program Editor registru (Regedt32.exe).
 2. Vyhledejte následující klíč registru a klepněte na něj:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\NtFrs\Parameters
 3. V nabídce Úpravy klepněte na příkaz Přidat hodnotu a přidejte následující hodnotu registru:
  Název hodnoty: Potlačeny totožné aktualizace souborů
  Typ dat: REG_DWORD
  Radix: Šestnáctková
  Hodnota dat: 0
  Všimněte si, že jsou dvě hodnoty platná data pro hodnotu registru Potlačeny totožné aktualizace souborů:

  • 1 = Potlačení aktivováno (je výchozí nastavení). Soubory, které se změnily v obsahu nebo zabezpečení atributy nebudou replikována.
  • 0 = Potlačení dezaktivován. Soubory jsou replikovány aktualizována, zda je skutečné změny do souboru.
 4. Ukončete program Editor registru.

Další informace

Další informace o aktualizace SP3 FRS klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
307319Změny služba FRS

Vlastnosti

ID článku: 315045 - Poslední aktualizace: 2. března 2007 - Revize: 3.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows 2000 Server
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
Klíčová slova: 
kbmt kbprb KB315045 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:315045

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com