Номер статті: 315222 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Версію цієї статті для Microsoft Windows 2000 можна знайти за номером 202485 Це посилання може вказувати на матеріали, повністю або частково викладені англійською мовою.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

ВСТУП

У цій статті розглядаються різні варіанти безпечного завантаження, які підтримує Windows. Ці варіанти охоплюють завантаження мінімального набору драйверів. Такий режим запуску Windows дає змогу вносити зміни до реєстру або завантажувати та видаляти драйвери.

ДОДАТКОВІ ВІДОМОСТІ

Для вибору варіанту безпечного завантаження виконайте такі дії.
 1. Перезапустіть комп'ютер і натисніть клавішу F8. На комп'ютері, налаштованому для завантаження кількох операційних систем, клавішу F8 можна натиснути після появи меню завантаження.
 2. Коли з'явиться меню додаткових варіантів завантаження Windows, виберіть потрібний пункт і натисніть клавішу ENTER.
 3. Коли знову з'явиться меню завантаження, а внизу екрана відобразиться синій напис "Safe Mode" (Безпечний режим), виберіть потрібну операційну систему та натисніть клавішу ENTER.

Опис варіантів безпечного завантаження

 • Безпечний режим (SAFEBOOT_OPTION=Minimal). У цьому варіанті для запуску Windows використовується мінімальний набір драйверів пристроїв і служб.
 • Безпечний режим із завантаженням мережних драйверів (SAFEBOOT_OPTION=Network). У цьому варіанті для запуску Windows використовується мінімальний набір драйверів пристроїв і служб, а також драйвери, необхідні для роботи в мережі.
 • Безпечний режим із підтримкою командного рядка (SAFEBOOT_OPTION=Minimal(AlternateShell)). Те саме, що й безпечний режим, за винятком того, що замість провідника Windows запускається файл Cmd.exe.
 • Режим із підтримкою VGA. Windows запускається за допомогою поточного відеодрайвера (а не Vga.sys) у режимі 640 x 480. Цей варіант слід використовувати, коли вибрано режим екрана, який не підтримується поточним монітором.

  Примітка. У безпечному режимі та безпечному режимі із завантаженням мережних драйверів завантажується драйвер Vga.sys.
 • Завантаження останньої вдалої конфігурації. У цьому варіанті Windows запускається з використанням останньої роботоздатної конфігурації.
 • Режим відновлення служби каталогів. Цей режим діє лише на контролерах домену Windows. У ньому виконується відновлення служби каталогів.
 • Режим налагодження. Цей варіант вмикає режим налагодження у Windows. Налагоджувальна інформація може надсилатися по послідовному кабелю на інший комп'ютер, на якому працює налагоджувач. Цей режим налаштовано на використання порту COM2.
 • Увімккнути протоколювання завантаження. У цьому варіанті вмикається протоколювання завантаження, якщо вибрано будь-який варіант безпечного завантаження, окрім завантаження останньої вдалої конфігурації. Результати протоколювання записуються до файлу Ntbtlog.txt у папці %SystemRoot%.
 • Звичайне завантаження Windows. У цьому варіанті Windows запускається у звичайному режимі.
 • Перезавантаження. У цьому варіанті комп'ютер перезапускається.
 • Повернення до вибору операційної системи. На комп'ютері, налаштованому для завантаження кількох операційних систем, виконується повернення до меню завантаження.
У разі вибору одного з варіантів безпечного завантаження змінній оточення SAFEBOOT_OPTION присвоюється значення Network або Minimal.

Драйвер Microsoft VGA, який використовується за промовчанням, підтримує роздільну здатність екрана 640 x 480 і 16 кольорів. Залежно від вибраного режиму безпечного завантаження слід увійти до системи за допомогою диспетчера облікових записів безпеки в домені або на локальному комп'ютері.

Властивості

Номер статті: 315222 - Востаннє переглянуто: 1 грудня 2007 р. - Редакція: 1.5
ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ДО:
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
 • Microsoft Windows XP Professional x64 Edition
Ключові слова: 
kbinfo kbenv KB315222

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com