Windows yedekleme geri yok kadar CD-R, CD-RW veya DVD-R aygıtları

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 315255 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makalenin Microsoft Windows 2000 sürümü için bkz: 262006.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Yedekleme (Ntbackup.exe) bir yedekleme ortam aygıtı seçtiğinizde, bir CD-R (kaydedilebilir CD diski), CD-RW (yeniden yazılabilir kompakt disk) veya DVD-R (sayısal görüntü diski kaydedilebilir) aygıt seçemezsiniz.

Neden

Kaldırılabilir Depolama Birimi Yönetimi CD-R, CD-RW veya DVD-R aygıtı Yedekleme havuzuna ortam, algılamadığından rağmen Kaldırılabilir Depolama Yönetimi'nde bu medya türleri eklemek için bu sorun oluşur. Ntbackup.exe, dolayısıyla bu aygıtlar için yedekleme desteklemiyor.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, yedekleme için başka bir medya türü, örneğin, bir sabit disk veya teyp gerçekleştirin.

Durum

Bu davranış tasarım yüzündendir.

Daha fazla bilgi

Çıkarılabilir Depolama Birimi Yönetimi CD-R, CD-RW veya DVD-R, yalnızca bir dosya sistemi yetenekli medya türü olarak algılar. Ancak, Windows dosya sistemi biçimlendirme CD-R, CD-RW veya DVD-R ortam desteklemiyor. Disk yazma korumalı göründüğü için Çıkarılabilir Depolama Birimi Yönetimi RSM ile ücretsiz bir etiket yazılamaz. Bu, Ntbackup aracının bir ortam havuzuna ekleyin, Kaldırılabilir Depolama Birimi Yönetimi CD-R, CD-RW ve DVD-R ortam salt okunur medya türü olarak kabul anlamına gelir.

Özellikler

Makale numarası: 315255 - Last Review: 7 Mayıs 2007 Pazartesi - Gözden geçirme: 1.4
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
  • Windows Server 2008 Datacenter without Hyper-V
  • Windows Server 2008 Enterprise without Hyper-V
  • Windows Server 2008 for Itanium-Based Systems
  • Windows Server 2008 Standard without Hyper-V
  • Windows Server 2008 Datacenter
  • Windows Server 2008 Enterprise
  • Windows Server 2008 Standard
  • Windows Web Server 2008
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbbackup kbprb KB315255 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:315255

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com