"D:\i386\win9xupg\w95upg.dll" chybová zpráva při pokusu o upgrade na systém Windows XP

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 315334 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při pokusu o upgrade počítače z Microsoft Windows ME nebo Microsoft Windows 98 na Windows XP Professional nebo Windows XP Home Edition můžete obdržet jednu nebo obě následující chybové zprávy:
Upgradu systému Windows nemůže pokračovat, protože nelze načíst soubor

D:\i386\win9xupg\w95upg.dll

Zařízení připojené k systému nefunguje správně
- a -
Inovace zakázána a vaše kopie systému Windows umožňuje pouze inovace
Tyto zprávy se mohou zobrazit při instalaci program zkopíruje soubory ze složky i386 na pevném disku.

Příčina

K tomuto chování může dojít, pokud Roxio Easy CD Creator nainstalován program v počítači.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, odeberte před spusťte instalaci systému Windows XP nebo ukončete všechny spuštěné programy pro kromě SYSTRAY a Průzkumník a potom znovu spusťte instalační program systému Windows XP Easy CD Creator. Postupujte takto:
  1. Stiskněte klávesy CTRL + ALT + DEL otevřete dialogové okno Ukončit Program.
  2. V seznamu spuštěných programů, vyberte všechny programy kromě Průzkumníka nebo Systray a klepněte na tlačítko Ukončit úlohu ukončete program, který jste vybrali. Tento krok opakujte pro všechny spuštěné programy kromě Průzkumníka a Systray a klepněte na tlačítko Storno.
  3. Přejděte do složky nebo jednotky obsahující systém Windows XP instalační soubory a potom poklepejte na Winnt32.exe. Postupujte podle na obrazovce pokyny upgradu operačního systému počítače na systém Windows XP.

Další informace

Informace o možnostech kontaktování společnosti uvedené v tomto článku naleznete na následujícím webu:
http://support.microsoft.com/gp/vendors
Společnost Microsoft se vám snaží usnadnit získání technické podpory poskytnutím informací o kontaktech na jiné výrobce. Kontaktní informace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Společnost Microsoft neručí za správnost těchto informací o kontaktech.

Produkty jiných výrobců popisované v tomto článku vyrábějí společnosti, které jsou nezávislé na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft neposkytuje žádnou záruku (implicitně předpokládanou ani jinou) týkající se výkonu a spolehlivosti těchto produktů.

Vlastnosti

ID článku: 315334 - Poslední aktualizace: 23. června 2008 - Revize: 3.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Professional
  • Microsoft Windows XP Home Edition
Klíčová slova: 
kbmt kberrmsg kbprb ocsso KB315334 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:315334

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com