Numer ID artykułu: 315346 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
W przypadku klienta Small Business, znaleźć dodatkowe rozwiązywania problemów i szkoleniowych w Wsparcie dla małych firm witryny.

Aby w dalszym ciągu otrzymywać aktualizacje zabezpieczeń dla systemu Windows, upewnij się, że używasz systemu Windows XP Service Pack 3 (SP3). Więcej informacji można znaleźć w tej strony sieci Web firmy Microsoft:Obsługa kończącym się w niektórych wersjach systemu Windows

Obsługa tego problemu w systemie Windows 7 i Windows Vistazobacz artykuł z bazy wiedzy Microsoft 2642495: Błąd "Instalator Windows usługi nie jest dostępny" podczas instalowania lub aktualizowania programów na Windows 7 lub Windows Vista
Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
2684263
Ważne Ten artykuł jest przeznaczony dla zaawansowanych użytkowników komputera. Jeśli nie masz doświadczenia w zaawansowanym rozwiązywaniu problemów, można poprosić kogoś o pomoc. Lub, aby uzyskać pomoc od obsługi klienta firmy Microsoft, przejdź doSkontaktuj się z namistrony sieci Web.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Podczas próby zainstalowania aplikacji w systemie Windows XP lub Windows Server 2003 może zostać wyświetlony następujący komunikat o błędzie:
Nie można uzyskać dostępu do usługi Instalator Windows. Taka sytuacja może wystąpić, jeśli używasz systemu Windows w trybie awaryjnym lub Instalator Windows nie jest poprawnie zainstalowany. Aby uzyskać pomoc, skontaktuj się z obsługą.
Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
2683283
Uwaga Ten problem może również wystąpić podczas próby odinstalowania aplikacji.

Przyczyna

Ten problem może wystąpić, jeśli spełniony jest jeden z następujących warunków:
  • Instalator Windows pliki na komputerze są uszkodzone lub brakujące.
  • Zainstalować lub usunąć program używający instalacji oprogramowania Microsoft Instalator Windows (MSI) plik pakietu (.msi). Na przykład to może wystąpić podczas próby zainstalowania pakietu Microsoft Office na komputerze.

Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, użyj następujących metod.

Metoda 1: Zarejestruj ponownie Instalator Windows

Aby ponownie zarejestrować Instalator Windows, sprawdź lokalizację pliku Msiexec.exe na komputerze i w rejestrze systemu Windows, a następnie zarejestruj ponownie Instalator Windows. Aby to zrobić, Kliknij tutaj, aby rozwinąć w tej sekcji.

Metoda 2: Ponownie Instalator Windows

Aby ponownie zainstalować Instalator Windows, uszkodzonych plików Instalator Windows i ponownie zainstaluj Instalator Windows. Aby to zrobić, Kliknij tutaj, aby rozwinąć w tej sekcji.

Więcej informacji

Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji na temat tego problemu.

Właściwości

Numer ID artykułu: 315346 - Ostatnia weryfikacja: 30 lipca 2012 - Weryfikacja: 6.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Windows Server 2003, Standard x64 Edition
  • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise x64 Edition
  • Microsoft Windows Server 2003, Datacenter x64 Edition
  • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise Edition for Itanium-based Systems
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional
  • Microsoft Windows XP Professional x64 Edition
Słowa kluczowe: 
kbresolve kberrmsg kbprb kbmt KB315346 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 315346

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com