Виправлення неполадок запуску у Windows 2000

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 315396 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Примітка
Ця стаття відноситься до Windows 2000. Підтримка для Windows 2000 закінчується 13 липня 2010. На Закінчення підтримки рішення центр для Windows 2000 є відправною точкою для планування вашої стратегії міграції від Windows 2000. Додаткові відомості див. на Політика життєвого циклу підтримки корпорації Майкрософт.
Примітка
Ця стаття відноситься до Windows 2000. Підтримка для Windows 2000 закінчується 13 липня 2010. На Закінчення підтримки рішення центр для Windows 2000 є відправною точкою для планування вашої стратегії міграції від Windows 2000. Додаткові відомості див. на Політика життєвого циклу підтримки корпорації Майкрософт.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Підсумки

У цій статті описано загальні процедури, які можна використовувати для виправлення неполадок запуску у Windows 2000.

Успішний запуск Windows 2000 складається з таких чотирьох етапів:
 • Початковий етап
 • Етапі завантажувача
 • Етап ядра
 • Етап входу до системи
Якщо проблема виникає під Вільний час одного з цих етапів, Windows може запуститися неправильно й можуть виникнути такі проблеми:
 • комп’ютер-зразок перестає реагувати на інтерактивні елементи користувача (зависає).
 • З'являється протокол IMAP про помилку.
У разі виникнення неполадки запуску після натискання кнопка Microsoft Windows 2000 на будь-якому меню завантаження завантажувача, або коли ви отримуєте протокол IMAP "Виберіть операційну систему для запуску", файли, які потрібні операційної системи можуть бути відсутні або пошкоджені. Windows 2000 забезпечує різноманітні параметри, які можна використовувати для вирішення цієї проблеми, включаючи безпечний режим, консоль відновлення та дублювання диска аварійного відновлення.

Як запустити комп’ютер-зразок з використанням останньої відомої вдалої конфігурації

Якщо проблема виникає відразу після внесення змін до комп'ютера (наприклад, якщо інстальовано новий драйвер), спробуйте запустити комп’ютер-зразок за допомогою функції Остання відома вдала конфігурація ".

Якщо використати функцію останньої відомої вдалої конфігурації, комп ' ютер, використовуючи Останні настройки, що працювали. Ця функція відновлює дані реєстру та параметри драйвера, які були по суті останнього часу успішного запуску комп'ютера. Використовуйте цю функцію, якщо не вдається запустити Windows після внесення змін до комп'ютера (наприклад, якщо інсталяції або оновлення драйвера пристрою).

Щоб запустити комп’ютер-зразок за допомогою останньої відомої вдалої конфігурації, виконайте такі дії:
 1. Перезавантажте комп’ютер-зразок.
 2. Натисніть клавішу F8, коли з'явиться таке повідомлення:
  Будь ласка, виберіть операційну систему для запуску
 3. У Windows Advanced опція меню, виберіть за допомогою клавіш зі стрілками Остання відома вдала конфігурація, а потім натисніть клавішу ENTER.
 4. Якщо на комп'ютері запущено інші операційні системи, команду Microsoft Windows 2000 зі списку, який з'явиться і натисніть клавішу ENTER.

  Попередження: після запуску комп'ютера за допомогою останньої відомої вдалої конфігурації, зміни, внесені з часу останнього вдалого завантаження, буде втрачено.

  Якщо ви можете почати свій комп’ютер-зразок за допомогою останньої відомої вдалої конфігурації, Останні зміни, внесені до комп'ютера (наприклад, інсталяція драйвера) можуть бути причиною неправильного запуску. Рекомендується, що ви або видалити або оновити драйвер або програму і потім перевірити Windows для правильного запуску.

Запуск комп'ютера в безпечному режимі

Під Вільний час запуску комп'ютера в безпечному режимі завантажуються лише важливі драйвери та служби комп'ютера. безпечний режим можна використовувати для визначення та виправлення неполадок, які виникають через пошкоджені драйвери, програми або застосунок-служба, які автоматично.

Якщо комп’ютер-зразок запускається у безпечному режимі, але не запускається у звичайному режимі, тоді існує конфлікт з параметрами устаткування або ресурсами. Можуть бути несумісності з програмами, служб або драйверів, або може бути пошкодження реєстру. У безпечному режимі можна вимкнути або видалити програму, службу або драйвер пристрою, які перешкоджають комп’ютер-зразок нормальному запуску.

Щоб виправити неполадки запуску у безпечному режимі, виконайте такі дії:
 1. Перезавантажте комп’ютер-зразок.
 2. Натисніть клавішу F8, коли з'явиться таке повідомлення:
  Будь ласка, виберіть операційну систему для запуску
 3. У Windows Advanced опція меню, за допомогою клавіш зі стрілками виберіть безпечний режимі натисніть клавішу ENTER.
 4. Якщо на комп'ютері запущено інші операційні системи, натисніть кнопку Microsoft Windows 2000 в списку, який відображається та натисніть клавішу ENTER.
 5. Виконайте одну з таких дій:
  • Якщо комп’ютер-зразок не запускається в безпечному режимі, перевірте можливі проблеми з устаткуванням такі як пошкоджені пристрої, помилки інсталяції, проблеми кабелем або з'єднувачем. Видаліть усе щойно додане устаткування і перезапустіть комп’ютер-зразок, щоб перевірити, чи вирішено проблему.
  • Якщо комп’ютер-зразок запускається у безпечному режимі, переходьте до наступного розділу, щоб продовжити виправлення неполадок запуску.

Те, як сценарій виконання переглядача подій з метою визначити причину неполадки запуску

Перегляньте журнали подій у засобі перегляду подій для отримання додаткової інформації, яка може допомогти вам виявити і визначити причину неполадки запуску. Щоб переглянути події, збережені у журналі подій, виконайте такі дії:
 1. Натисніть кнопку Пуск, корегуватиі виберіть пункт Панель керування.
 2. Двічі клацніть пункт Адмініструванняі двічі клацніть пункт Оглядач подій.

  Можна також запустити Microsoft консолі керування (MMC) що містить оснастка переглядача подій.
 3. У дереві консолі клацніть, щоб деталізувати Вікно перегляду подійі натисніть кнопку журнал, який потрібно переглянути, наприклад, до системного журналу або журнал застосунку.
 4. В області відомостей двічі клацніть подію, який потрібно переглянути.

  Копіювати подробиці події, клацніть Копіювати, відкрити новий документ у програмі, в якій потрібно вставити події (наприклад, Microsoft Word) і меню Правка виберіть команду Вставити .
 5. Щоб переглянути Опис попередньої або наступної події, натисніть клавішу висхідна стрілка або стрілка вниз.
Щоб отримати додаткові відомості про з'ясування неполадок системи за допомогою переглядача подій клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
302542 Діагностика неполадок системи за допомогою переглядача подій у Microsoft Windows 2000

Як використовувати Відомості про систему, щоб визначити причину неполадки запуску

Засіб відомостей про систему показує повне уявлення про устаткування комп'ютера, системних компонентів та програмного оточення. Використовуйте цей інструмент, щоб визначити можливі неполадки та конфлікти пристроїв. Для цього виконайте такі дії:
 1. Натисніть кнопку Пускі виберіть пункт виконати.
 2. У полі Відкрити введіть Msinfo32і натисніть кнопку ОК.
 3. Перевірте наявність неполадок та конфліктів пристроїв. Для цього:
  1. У дереві консолі клацніть, щоб деталізувати компонентіві виберіть пункт Неполадки пристроїв.

   Запам'ятайте всі пристрої, зазначені у правій області.
  2. У дереві консолі клацніть, щоб деталізувати Апаратних ресурсіві виберіть пункт Конфлікти/доступ.

   Примітка усі конфлікти ресурсів, зазначені у правій області.
  3. Визначивши пристрій із неполадками, виконайте відповідну дію (наприклад, видалити, відключити, або перенастройте пристрій або оновіть драйвер) а потім перезавантажте комп’ютер-зразок у звичайному режимі.

   За допомогою диспетчера пристроїв можна видалити або вимкнути пристрої та їх драйвери. Для отримання додаткових відомостей про диспетчер пристроїв, в сценарій виконання диспетчера пристроїв з метою визначити причину неполадки запуску розділ цієї статті.

   Якщо комп’ютер-зразок запускається правильно, цей пристрій може бути причиною неполадки запуску.

   Якщо, вимкнувши пристрій, щоб усунути проблему, переконайтеся, що пристрій зазначено на у Windows 2000 устаткування список Сумісного, і що його інстальовано правильно. Крім того, зверніться до виробника, щоб повідомити про поведінку та отримати відомості про можливі оновлення, які можуть виправити неполадку запуску.Щоб отримати відомості про звернення до виробника обладнання клацніть номер відповідної статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
   65416 Устаткування та Підтримка програмного забезпечення сторонніх контактні, A-K

   60781 Устаткування та Підтримка програмного забезпечення сторонніх контактні, L-P

   60782 Устаткування та Підтримка програмного забезпечення сторонніх контактні, Q-Z
   Microsoft надає контактні відомості сторонніх виробників допоможуть знайти технічної підтримки. Ці відомості можуть змінюватися без попереднього протокол IMAP. Майкрософт не гарантує точності контактних відомостей сторонніх виробників.

 4. Якщо немає пристрій неполадки або конфлікти пристроїв, як повідомляється, засіб відомостей про систему, перевірте програми, які запускаються автоматично під Вільний час запуску Windows. Для цього виконайте такі дії:
  1. У дереві консолі клацніть, щоб деталізувати Програмне середовищеі виберіть пункт Запуск програми.

   Програми, які запускаються автоматично під Вільний час запуску Windows перераховані в області праворуч.
  2. Вимкніть ці програми та перезавантажте комп’ютер-зразок.

   Щоб отримати додаткові відомості про вимкнення програми зверніться до документації програми або зверніться до виробника.
  3. Якщо вимкнути запуск програм автозавантаження проблему усунуто, увімкніть програми знову, по одному за раз.

   Завершення роботи та перезавантаження комп'ютера під Вільний час кожного Увімкнення програми і зверніть увагу, якщо неправильного запуску відбувається. Якщо неполадка виникає, Остання програма, що цю функцію можуть бути причиною неправильного запуску.

Як переглянути файл журналу завантаження безпечного режиму

Щоб виправити неполадки запуску, переглянути файл журналу завантаження ntbtlog. txt і запам'ятайте драйвери та служби, які не завантажуються під Вільний час запуску комп'ютера в безпечному режимі. Цей файл розташовано в у в папці % SystemRoot % (за промовчанням це папка Winnt). файл журналу містить пристрої та служби, що навантаження (або не завантажуються) під Вільний час запуску комп'ютера в безпечному режимі. Щоб відкрити і переглянути файл журналу, можна використати Блокнот.

Використайте список драйверів та служб, які не вдалося завантажити під Вільний час запуску, щоб визначити можливу причину неполадки запуску.

Примітка: деякі неполадки запуску можуть виникати на початку процесу запуску. У цьому випадку Windows може не зберегти файл журналу завантаження на жорсткому диску.

Як використовувати диспетчер пристроїв, щоб визначити причину неполадки запуску

диспетчер пристроїв відображає графічне подання елементів устаткування, яке інстальовано на комп'ютері. Використовувати цей засіб, щоб вирішити усі можливі конфлікти пристроїв або визначити несумісні пристрої, які можуть бути причиною неполадки запуску.

Щоб запустити диспетчер пристроїв, виконайте такі дії:
 1. На робочому столі клацніть правою кнопкою миші Мій комп’ютер-зразокі виберіть пункт керування.
 2. Клацніть, щоб деталізувати Системні інструментиі виберіть пункт диспетчер пристроїв.

  Пристрої, інстальовані на комп ' ютері перераховані в області праворуч. Якщо поряд з пристроєм відображено символ, можливо, проблема із пристроєм. Наприклад, чорний знак оклику (!) на жовтому полі вказує, що пристрій перебуває в стані проблема.

  Примітка: Щоб вимкнути пристрій у диспетчері пристроїв, клацніть правою кнопкою пристрій і виберіть команду Вимкнути.
 3. З'ясуйте можливі конфлікти пристроїв. Для цього двічі клацніть пристрій у правій області та відкрийте вкладку ресурсів .

  Якщо конфлікт пристроїв існує, його буде додано до списку Список конфліктних пристроїв.

  Зверніть увагу на Використовуйте автоматичні налаштування прапорець. Якщо Windows успішно визначає пристрій, цей прапорець установлено, і пристрій працює правильно. Однак, якщо параметри ресурсів на основі Базові налаштування n (де n є будь-яке число від 0 до 9), ви, можливо, доведеться змінити конфігурацію. для цього натисніть кнопку різних базової конфігурації від списку або вручну змінити параметри ресурсів. Попередження: цієї процедури може вимагати змінення параметрів комп'ютера доповнювати метал оксид напівпровідник (CMOS) і параметри базової системи вводу виводу (BIOS). Некоректні зміни в системі BIOS комп'ютера можуть спричинити серйозні проблеми. Змінення параметрів CMOS комп'ютера несе користувач.

  Якщо Windows не вдається вирішити конфлікт ресурсів, переконайтеся, що настройки комп'ютера дозволяють системі перелічувати пристрої в комп'ютері. Для цього клацніть увімкнути на Плюс й Відтворити на пристрої OS параметр у засобі настроювання BIOS комп'ютера. Щоб змінити параметри BIOS комп'ютера, перегляньте документацію комп'ютера або зверніться до виробника комп'ютера.
 4. Визначивши пристрій із неполадками, вимкніть його й перезавантажте комп’ютер-зразок у звичайному режимі.

  Якщо комп’ютер-зразок запускається правильно, на пристрій може бути причиною неполадки запуску.

  Переконайтеся, що пристрій зазначено на у Windows 2000 устаткування список Сумісного, і що його інстальовано правильно. Крім того, зверніться до виробника, щоб повідомити про поведінку та отримати відомості про можливі оновлення, які можуть виправити неполадку запуску.
Щоб отримати додаткові відомості про сценарій виконання диспетчера пристроїв клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
199276керування пристроєм у Windows
244601 Виправлення неполадок невідомих пристроїв, перерахованих у диспетчері пристроїв
125174 Пояснення кодів помилок, які створюються диспетчером пристроїв

Як підтвердження що комп'ютера CMOS/BIOS правильності параметрів

Попередження: цієї процедури може вимагати змінення параметрів CMOS комп'ютера і параметрів BIOS. Некоректні зміни в системі BIOS комп'ютера можуть спричинити серйозні проблеми. Змінення параметрів CMOS комп'ютера несе користувач.

Неправильні або пошкоджені параметри CMOS і BIOS можуть спричинити неполадки запуску. Відомості про на правильні параметри CMOS і BIOS для комп'ютера і відомості про перевірку та змінення цих параметрів перегляньте документацію комп'ютера або зверніться до виробника комп'ютера.

Щоб переконатися, що BIOS комп'ютера є поточний, зверніться до постачальника комп'ютера або запитайте про Останні доступні для комп'ютера оновлення BIOS.

консоль відновлення

консоль відновлення це утиліта командний рядок, які можна використовувати для відновлення Windows, якщо комп’ютер-зразок не запускається належним чином. Можна запустити консолі відновлення від будь-якого Windows 2000 диски, компакт-диск Windows 2000 (CD), або під Вільний час запуску, якщо консоль відновлення було раніше інстальовано на комп'ютері.

Щоб отримати додаткові відомості про сценарій виконання консолі відновлення клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
301645 Як відновити Windows 2000 Server, яка не запускається
229716 Опис консолі відновлення Windows 2000
216417 Як встановити консоль відновлення Windows

Процес аварійного відновлення

Якщо ви створили аварійного відновлення диска (Аварійного), використовувати його для виправлення неполадки запуску. Зверніть увагу, що процес аварійного відновлення обмежується відновленням системних файлів, завантажувальний сектор розділу й середовища запуску.Щоб отримати додаткові відомості про аварійне відновлення клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
231777 Створення диска аварійного відновлення у Windows 2000

Як використовувати веб-сайту підтримки послуг корпорації Майкрософт, щоб знайти рішення

Якщо не вдалося виправити неполадку, виконавши інтерактивні елементи, описані в цій статті або статей бази знань у в Посилання розділ цієї статті, можна використовувати Microsoft продукт підтримки послуг веб-сайт для вирішення вашої проблеми. У цьому списку описано деякі застосунок-служба, які надає Microsoft продукт підтримки послуг веб-сайт:
 • Для пошуку бази знань -Пошук допоміжних технічних відомостей і засобів самостійного сценарій виконання для продуктів Майкрософт.
 • Запитання й відповіді -Переглянути продукт-часті запитання та рекомендацій із технічної підтримки.
 • Підтримка програмного забезпечення та оновлення -Пошук програмного забезпечення та оновлень у центрі завантаження.
 • Інші варіанти підтримки -Задати запитання в Інтернеті або зателефонувати до представник служби підтримки клієнтів продуктів корпорації Майкрософт.Посилання

Щоб отримати додаткові відомості про усунення неполадок запуску у Windows 2000 клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
202485 Опис безпечного режиму у Windows
199175 Ситуацій, в яких Windows може не запускатися у безпечному режимі
244905 Вимкнення служби або пристрою, які перешкоджають завантаженню Windows
216417 Як встановити консоль відновлення Windows
266169 Як неполадок у режимі очікування, сплячому режимі та завершення роботи комп'ютера у Windows 2000

Властивості

Номер статті: 315396 - Востаннє переглянуто: 15 листопада 2012 р. - Редакція: 1.0
Застосовується до:
 • Microsoft Windows 2000 Server
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
 • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
Ключові слова: 
kbenv kbhowtomaster kbmt KB315396 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 315396

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com