הודעה על שגיאת עצירה 0x000000ED כאשר טוענים אמצעי אחסון בכונן IDE עם אחסון במטמון זמין

תרגומי מאמרים תרגומי מאמרים
Article ID: 315403 - View products that this article applies to.
הרחב הכל | כווץ הכל

מאפייני הבעיה

כאשר משתמשים באמצעי אחסון שמשתמשים במערכת קבצים מסוג NTFS בכונני integrated device electronics? (IDE) עם אחסון במטמון זמין, ייתכן שתתקבל הודעת השגיאה הבאה בעת האתחול:
Stop 0x000000ED
Unmountable_Boot_Volume
תהליך השחזור הרגיל במקרה כזה הוא להפעיל את הפקודה chkdsk /r ממסוף השחזור ולאחר מכן להמשיך. בגירסאות OEM (יצרן ציוד מקורי) של Windows XP, מסוף השחזור עלול להיות בלתי נגיש. אם תיקון זה לא נכלל ב-OEM build של Windows XP, ייתכן שלא יהיה באפשרותך להיכנס למסוף השחזור ולהפעיל את הפקודה chkdsk /r כדי לבצע שחזור. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציגו מתוך מאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
308402 אין אפשרות להיכנס למסוף השחזור אחרי שמפעילים את Sysprep ב-Windows XP

סיבה

עקב מיטוב צורת הכתיבה בכונני דיסקים מסוג IDE, לעתים שגרות האחסון במטמון כותבות נתונים באופן לא תקין כדי לשמור על מהירויות כתיבה גבוהות ככל האפשר בכונן בהתאם למיקום הנתונים בדיסק. דבר זה גורם לפתיחת חלון תזמון בו עלול להיגרם נזק לטבלאות קריטיות במערכת הדיסקים מסוג NTFS אם פעולת הכתיבה אינה מסתיימת. חברת Microsoft המליצה בעבר להשבית את האחסון במטמון בכונני IDE בתוכניות עם נתונים קריטיים למדי המאוחסנים בדיסק, או במצבים שמאפשרים ירידה קטנה במהירות הכוללת. ייתכן שעבור תוכניות עם נתונים קריטיים יהיה צורך להשתמש בכונני SCSI, שהם בעלי שליטה טובה יותר על טרנזקציות נתונים.

פתרון הבעיה

כדי לפתור בעיה זו יש לקבל את מהדורת ה-service pack העדכנית ביותר עבור מערכת Windows XP. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציגו מתוך מאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
322389 כיצד לקבל את מהדורת ה-service pack האחרונה של Windows XP (ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלק ממנו או כולו מופיע באנגלית)
כדי לפתור בעיה זו, השג את העדכון הבא מאתר האינטרנט Microsoft Windows Update:
כווץ את התמונההרחב את התמונה
הורד
הורד את העדכון הקריטי מ-?10 בפברואר 2002 כעת
תאריך הפרסום: 10 בפברואר 2002

לקבלת מידע נוסף על הורדת קבצי תמיכה של Microsoft, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציגו מתוך מאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
119591 כיצד לקבל קבצי תמיכה של Microsoft מהשירותים המקוונים (ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלק ממנו או כולו מופיע באנגלית)
Microsoft סרקה קובץ זה לאיתור וירוסים. חברת Microsoft השתמשה בתוכנת איתור הווירוסים העדכנית ביותר, שהייתה זמינה בתאריך פרסום הקובץ. הקובץ מאוחסן בשרתים מאובטחים שמסייעים למנוע שינויים בלתי מורשים בו.

הגירסה האנגלית של תיקון זה צריכה להכיל את תכונות הקובץ הבאות או תכונות חדשות יותר:
  תאריך     שעה  גירסה    גודל    שם קובץ  פלטפורמה
  -----------------------------------------------------------------------
  30 בינו' 2002 14:58 5.1.2600.28 516,480  Ntfs.sys?      Intel 
  30 בינו' 2002 14:59 5.1.2600.28 1,746,304 Ntfs.sys?  Itanium 64-bit
				

סטטוס

חברת Microsoft אישרה כי מדובר בבעיה במוצריה הנזכרים בתחילת מאמר זה. בעיה זו תוקנה לראשונה במסגרת Windows XP Service Pack 1.

מידע נוסף

שינויים שמתבצעים בקבצי מערכת עיקריים מאפשרים להמשיך לטעון את אמצעי האחסון של המערכת עד לנקודה בה ניתן להפעיל את הפקודה chkdsk. יש לטעון קבצים אלה בהקדם האפשרי, לפני שהבעיה מתרחשת. אם נתקלת בבעיה זו, ייתכן שיהיה עליך להשיג תוכנה לשחזור המערכת מיצרן המחשב ולהשתמש בה.

מאפיינים

Article ID: 315403 - Last Review: יום חמישי 14 ספטמבר 2006 - Revision: 2.2
המידע במאמר זה חל על:
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
מילות מפתח 
kbhotfixserver kbqfe kbbug kbenv kberrmsg kbfix kboswin2000fix kbwinxpsp1fix KB315403

ספק משוב

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com