Nelze přidat FQDN webové složky vyžadovat základní ověřování "Místa v síti"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 315621 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Pravděpodobně nebudete moci použít úplný název (FQDN) připojit do webové složky na serveru WWW Internet Information Server (IIS), který vyžaduje základní ověřování.

Například při pokusu přidat webovou složku server pomocí Průvodce místa sítě přidat. domain. .com company k "Místa v síti" se zobrazí výzva k zadání uživatelského jména a hesla připojit. Při zadání platné uživatelské jméno a heslo znovu výzva pro uživatelské jméno a heslo.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože základní pověření s názvem FQDN serveru, který není přijat serveru IIS odesílá přesměrovač Windows XP protokol WebDAV (Web Distributed Authoring and Versioning) (WebDAV).

Řešení

Tento problém vyřešit, připojit k serveru pomocí názvu NetBIOS (například http://server použití) namísto FQDN nebo zadejte název NetBIOS serveru následovaný \ user name v poli uživatelské jméno namísto pouze uživatelské jméno. Zadejte například server \ user name namísto pouze user name a zadejte heslo do pole heslo.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku.

Vlastnosti

ID článku: 315621 - Poslední aktualizace: 2. března 2007 - Revize: 4.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Professional
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
Klíčová slova: 
kbmt kbfix kbnetwork kbprb kbui KB315621 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:315621

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com