Nie można dodać nazwy FQDN foldery sieci Web, które wymagają uwierzytelniania podstawowego do "Moje miejsca sieciowe"

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 315621 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Nie można używać w pełni kwalifikowanej nazwy domeny (FQDN), aby połączyć się z folderu sieci Web Microsoft Internet Information Server (IIS) Serwer sieci Web wymagającej podstawowego uwierzytelniania.

Na przykład, Podczas próby dodać folder sieci Web za pomocą Kreatora miejsca sieciowego Dodaj Serwer.domeny.Firma.com do "Moje miejsca sieciowe", zostanie wyświetlony monit o nazwę użytkownika i hasło Połącz z. Po wprowadzeniu prawidłowej nazwy użytkownika i hasła są ponownie monitu Nazwa użytkownika i hasło.

Przyczyna

Ten problem występuje, ponieważ rozproszonych systemu Windows XP w sieci Web Authoring and Versioning (WebDAV) readresator wysyła podstawowe poświadczenia z Nazwa serwera Nazwa FQDN, które nie zostały zaakceptowane przez serwer sieci Web usług IIS.

Rozwiązanie

Aby obejść ten problem, należy połączyć się z serwerem przy użyciu nazwy NetBIOS (na przykład użycia http://serwer), a nie nazwy FQDN lub wpisz nazwę NetBIOS serwera, a następnie \użytkownik Nazwa w Nazwa użytkownika pole zamiast po prostu nazwy użytkownika. Na przykład wpisz Serwer\użytkownik Nazwa zamiast po prostu użytkownik Nazwa, a następnie wpisz hasło w Hasło pole.

Stan

Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft, które są wymienione na początku tego artykułu.

Właściwości

Numer ID artykułu: 315621 - Ostatnia weryfikacja: 23 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Windows XP Professional
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
Słowa kluczowe: 
kbfix kbnetwork kbprb kbui kbmt KB315621 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:315621

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com