"Ağ Bağlantılarım" için temel kimlik doğrulaması gerektir FQDN Web klasörleri eklenemiyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 315621 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Tam olarak nitelenmiş etki alanı adını kullanmanız mümkün olmayabilir, temel kimlik doğrulaması gerektiren ınternet ınformation Server (IIS) Web sunucusundaki bir Web klasörüne bağlanmak için (FQDN).

Örneğin, server için bir Web klasörü eklemek için bir ağ bağlantısı Ekleme Sihirbazı'nı kullanmaya çalıştığınızda. domain. company .com "Ağ Bağlantılarım'a,", bir kullanıcı adı ve parolası bağlanmak için istemde bulunulur. Geçerli kullanıcı adı ve parola girdiğinizde, yeniden bir kullanıcı adı ve parolası istenir.

Neden

Bu sorun nedeniyle oluşur Windows XP Web üzerinde Dağıtılmış Yazma ve sürüm oluşturma (WebDAV) yönlendiricisi gönderirse temel kimlik bilgileri ile IIS Web sunucusu tarafından kabul edilen bir FQDN sunucusu adı.

Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, FQDN yerine (örneğin, http://sunucu kullanımı) Netbıos adını kullanarak sunucuya veya ardından sunucu, Netbıos adını \ user name yerine, yalnızca kullanıcı adı <a1>kullanıcı adı</a1> kutusuna. Örneğin, server \ user name yerine yalnızca user name ve sonra da parola kutusuna parola türü.

Durum

Microsoft, bu makalenin başında listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 315621 - Last Review: 2 Mart 2007 Cuma - Gözden geçirme: 4.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbfix kbnetwork kbprb kbui KB315621 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:315621

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com