Jak lze přepsat pomocí Cipher.exe odstraněna Data v systému Windows

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 315672 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Poznámka
Tento článek se vztahuje na systém Windows 2000. Podporu pro systém Windows 2000 končí na 13 červenci 2010. Na Centrum pro ukončení podpory řešení systému Windows 2000 je výchozí bod pro plánování strategie migrace ze systému Windows 2000. Další informace naleznete Zásady životního cyklu odborné pomoci společnosti Microsoft.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Správci mohou pomocí Cipher.exe k šifrování a dešifrování dat na disky, které používají systém souborů NTFS a k zobrazení stavu šifrování souborů a složek z příkazového řádku. Aktualizovanou verzi nástroje šifra byla vydána pro systém Windows 2000 a je součástí systému Windows XP. Aktualizované verze přidává další možností zabezpečení. Tato nová možnost je schopnost přepisovat data, která jste odstranili tak, aby nebylo možné obnovit a přístup.

Po odstranění souborů nebo složek data odstraněna z pevného disku původně. Místo toho místa na disku, na který byla zabraná odstraněná data je "navrácen." Po jeho zrušení přidělení, prostor je k dispozici, když je nová data zapsána na disk. Dokud je přepsán prostor, je možné obnovit smazaná data pomocí editoru nízkoúrovňové disku nebo obnovení dat softwaru.

Vytvořit soubory ve formátu prostého textu, je zašifrovat šifrování systému souborů (EFS) je záložní kopii souboru tak, že pokud dojde k chybě během procesu šifrování, data nejsou ztracena. Po dokončení šifrování záložní kopie byla odstraněna. Jako u jiných souborů odstraněných dat odstraněna zcela až byl přepsán. Nová verze programu Cipher je určena k zabránění neoprávněnému využívání těchto údajů.

Nový nástroj Cipher.exe pro uživatele systému Windows 2000 je součástí systému Windows 2000 Security Rollup Package 1. Další informace získáte klepnutím na níže uvedené číslo článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
311401 Opravný balíček Windows 2000 Security Rollup Package 1 (SRP1), leden 2002
Nástroj Cipher.exe, který je součástí systému Windows XP umožňuje přepsat odstraněná data.

Použití nástroje zabezpečení šifrování přepsat odstraněných dat.

Pomocí Cipher.exe přepsat odstraněná data na svazku, pomocí přepínače /w pomocí příkazu cipher . Postupujte podle následujících kroků:
  1. Ukončete všechny programy.
  2. Klepněte na tlačítko Start, klepněte na tlačítko Spustit, typ cmd, a stiskněte klávesu ENTER.
  3. Zadejte příkaz cipher/w:Písmeno_jednotky:\název složky, a stiskněte klávesu ENTER. Zadejte jednotku a složku, která identifikuje svazek, který obsahuje odstraněná data, která chcete přepsat. Data, která není přidělena na soubory nebo složky, budou přepsány. Tím trvale odstraníte. Pokud přepisujete velký prostor, to může trvat dlouhou dobu.

    Poznámka: S připojovací body v systému Windows 2000 můžete připojit svazek v jakékoli prázdné složce na svazku NTFS. Když toto provedete, nemá připojený svazek písmeno jednotky vlastní. Jediným způsobem, jak řešit tento svazek je pomocí cesty, které jste vytvořili přípojný bod. Proto přepínač /w požadavky že cesta složky a že, Určuje přidružený svazků vymazat. Z důvodu způsobu práce systému souborů musí být potře celého svazku. Soubor může být napsán kdekoli na svazku kdykoli. Složka neřeší konkrétní fyzického umístění na disku, ale je logický kontejner pro položky v obsahu (MFT nebo tuku) svazku. Zajistit volné místo je žádné zbylá data, musí být potře veškeré volné místo na svazku.

Odkazy

Další informace získáte v následujících článcích znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
298009 Zabezpečovací nástroj Cipher.exe pro systém souborů EFS
223316 Doporučené postupy pro šifrování systému souborů

Vlastnosti

ID článku: 315672 - Poslední aktualizace: 11. března 2014 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
Klíčová slova: 
kbhowtomaster kbmt KB315672 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 315672

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com