Zrušené operace URB nemusí udávat skutečný počet přenesených bajtů (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 315829 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Kdy je zrušena koncový bod USB s řadičem UHCI řadiči zrušené URB nemusí obsahovat správný počet bajtů, které byly ve skutečnosti přeneseny před byla zrušena.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows 2000. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
260910Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows 2000
Anglická verze této opravy má následující nebo vyšší atributy souborů:
  Date     Time  Version    Size  File name
  ----------------------------------------------------
  22-Jul-2002 14:53 5.0.2195.5959 32,848 Uhcd.sys
				

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku. Tento problém byl poprvé opraven aktualizací Windows 2000 Service Pack 3.

Další informace

Další informace o získání opravy hotfix pro produkt Windows 2000 Datacenter Server získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
265173Program pro podporu serveru Datacenter a produkt Windows 2000 Datacenter Server

Známé problémy s řízení spotřeby

Tato oprava hotfix řeší problém popsaný v tomto článku v části "Příznaky". Poznámka: některé problémy, které se týkají správy napájení počítače po instalaci této opravy hotfix setkat. Tyto problémy jsou popsány dále v tomto článku. Tyto problémy jsou způsobeny ovladače z nezávislých dodavatelů hardwaru (IHV) nebo výrobce OEM pro hardware vašeho počítače. Tato oprava hotfix způsobí zařízení USB fungovat správně, což může vystavit problémy s ovladačem IHV nebo OEM. Pokud narazíte následující problémy, obraťte se na výrobce hardwaru informace o získání aktualizovaného ovladače.

Známé problémy s řízení spotřeby a IHV nebo ovladačů OEM

 • Zařízení USB může začít pracovat správně (jejich budou vyčísleny barvy a pracovat podle očekávání) s použity opravy hotfix, ale na dodavatele ovladače pro zařízení USB může povolit k obnovení z režimu spánku nebo úsporného režimu počítače.
 • V některých případech může obnovit počítač z režimu spánku nebo úsporného režimu, ale po návratu počítače se může zobrazit dialogové okno Odebrání nebezpečných zařízení USB.
 • Pokud odeberete kabel zařízení USB (nebo odpojte zařízení od počítače), ovladač zařízení dodavatele může způsobit nástroj Správce zařízení přestane reagovat (zablokuje se). Pokud k tomu dojde, restartujte Správce zařízení je zařízení USB uvedeno v seznamu zařízení, přestože odpojit zařízení.
 • Při odpojení zařízení USB nelze použít zařízení znovu až po restartování počítače. Pokud připojíte zařízení USB znovu bez restartování počítače, Správce zařízení nemůže rozpoznat zařízení kvůli možným potížím s ovladačů USB dodavatele.

Vlastnosti

ID článku: 315829 - Poslední aktualizace: 12. února 2014 - Revize: 2.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows 2000 Server SP1
 • Microsoft Windows 2000 Server SP2
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server SP1
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server SP2
 • Microsoft Windows 2000 Professional SP1
 • Microsoft Windows 2000 Professional SP2
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbwin2ksp4fix kbbug kbenv kbfix kboswin2000fix kbwin2000sp3fix KB315829 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:315829

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com