İptal Edilen URB Gerçekte Aktarılan Bayt Sayısını İçermeyebilir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 315829 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

UHCI denetleyicisinde bir USB bitiş iptal edildiğinde, iptal edilen URB Gerçekte aktarılan bayt iptal edildi önce doğru sayıda içermiyor olabilir.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için, en son Windows 2000 hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
260910En son Windows 2000 hizmet paketi nasıl elde edilir
Bu düzeltmenin İngilizce sürümünde aşağıdaki dosya öznitelikleri veya üstü bulunur:
  Date     Time  Version    Size  File name
  ----------------------------------------------------
  22-Jul-2002 14:53 5.0.2195.5959 32,848 Uhcd.sys
				

Durum

Microsoft, bu makalenin başında listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak Microsoft 2000 Service Pack 3'te düzeltilmiştir.

Daha fazla bilgi

Windows 2000 Datacenter Server'a yönelik bir düzeltme edinme hakkında ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
265173Datacenter programı ve Windows 2000 Datacenter Server ürünü

Güç Yönetimi ile bilinen sorunlar

Bu düzeltme bu makalenin "Belirtiler" bölümünde açıklanan bir sorunu giderir. Not, bu düzeltmeyi uyguladıktan sonra bilgisayarı güç yönetimi gerektiren bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bu sorunlar, bu makalenin sonraki bölümlerinde açıklanmaktadır. Bu sorunların çoğu için bilgisayarınızın donanım sürücüleri tarafından bağımsız donanım satıcısı (IHV) veya özgün donatım üreticisi (OEM) kaynaklanır. Bu düzeltme, IHV veya OEM sürücüsü sorunları getirebilir düzgün çalışması USB aygıtları neden olur. Aşağıdaki sorunlardan biriyle karşılaşabilirsiniz, güncelleştirilmiş bir sürücü edinme hakkında sorgulamak için donanım üreticinize başvurun.

Güç yönetimi ve <a2>IHV</a2> veya <a4>OEM sürücüleri bilinen sorunlar

 • USB aygıtları doğru çalışmıyor başlayabilir (bunlar numaralandırılır ve beklendiği gibi çalışmayabilir) uygulanan düzeltme ancak satıcı sürücüleri için bir USB aygıtı bilgisayarı bekleme veya hazırda beklemeye devam etmek için izin.
 • Bazı durumlarda, bilgisayarın hazırda bekleme veya bekleme Sürdür, ancak bilgisayar çağrıldıktan sonra USB aygıt kaldırma güvenli olmayan iletişim kutusu görebilirsiniz.
 • USB aygıtı kablosunun kaldırmak (veya aygıtı bilgisayardan sökün), satıcı aygıt sürücüsü Aygıt Yöneticisi aracı yanıt vermemesine (askıda kalmasına) neden olabilir. Aygıt takılı değil olsa bile bu oluşur ve Aygıt Yöneticisi'ni yeniden başlatın, USB aygıtı aygıt listesinde listelenir.
 • Bir USB aygıtı çıkarın, bilgisayar yeniden başlatılıncaya kadar aygıt yeniden kullanamazsınız. USB aygıtı yeniden bilgisayarı yeniden başlatmaya gerek kalmadan takın, Aygıt Yöneticisi, satıcı USB sürücüleri olası sorunlar nedeniyle aygıt algılayamıyor.

Özellikler

Makale numarası: 315829 - Last Review: 23 Ocak 2014 Perşembe - Gözden geçirme: 2.4
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Windows 2000 Server SP1
 • Microsoft Windows 2000 Server SP2
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server SP1
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server SP2
 • Microsoft Windows 2000 Professional SP1
 • Microsoft Windows 2000 Professional SP2
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbwin2ksp4fix kbbug kbenv kbfix kboswin2000fix kbwin2000sp3fix KB315829 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:315829

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com