Oprava: "Může není spouštět Link.exe" chybová zpráva sestavit velké jazyka projekty

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 316010 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Malé projekty jazyka můžete sestavit úspěšně. Však Pokud sestavení velký projekt jazyka může zobrazit následující chybová zpráva:
'C:\Program Files\Microsoft Visual Studio\VB98\Link.exe' nelze spustit.
K tomuto problému dochází častěji v při sestavení projektu pod vnořené složky.

Příčina

Délka příkazového řádku Link.exe překračuje omezení operačního systému z důvodu velkého počtu modulů v projektu musí být propojen.

Řešení

Společnost Microsoft má nyní k dispozici podporovanou opravu hotfix, která je určena pouze k odstranění problému popsaného v tomto článku. Použijte ji pouze v systémech, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Proto pokud není použití tento problém, doporučujeme počkat na další aktualizaci service pack pro aplikaci Microsoft Visual Studio 6.0, která obsahuje tuto opravu hotfix.

Potřebujete-li odstranit tento problém okamžitě, obraťte se na služby technické podpory společnosti Microsoft, kde můžete tuto opravu získat. Úplný seznam telefonních čísel podpory pro produkty společnosti Microsoft a informace o cenách podpory naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: ve zvláštních případech mohou být poplatky, které jsou třeba obvykle zaplatit za telefonní hovory stornovány, jestliže Microsoft pracovník Určuje, že konkrétní aktualizace vyřeší váš problém. Další dotazy a žádosti o podporu, které se netýkají konkrétní aktualizace, podléhají běžným sazbám za poskytnutí podpory.

Anglická verze této opravy má následující atributy souborů nebo novější:
  Date    Time  Version   Size   File name   Platform
  --------------------------------------------------------------
  8-Jan-2002 11:52  6.0.0.9445 1.601 KB VBA6.dll   x86
				
nainstalovat tuto opravu hotfix, přejmenujte původní soubor VBA6.dll a nahradit jej novým souborem VBA6.dll, která je součástí opravy.

Jak potíže obejít

Pokud není příliš velký počet modulů v projektu, můžete projekt sestavit spustitelné soubory do složky s krátkou cestu, například C:\.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku.

Vlastnosti

ID článku: 316010 - Poslední aktualizace: 12. října 2005 - Revize: 1.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Visual Basic Enterprise Edition for Windows 6.0
 • Microsoft Visual Basic 6.0 Professional Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbcompiler kbfix kbqfe KB316010 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:316010

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com