Instalační služba Windows Installer chybě 1619 při instalaci z adresářů chráněných systémem souborů NTFS

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 316309 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Nainstalujete-li instalační program, který je založen na systému Windows Technologie Instalační služby instalace, můžete obdržet následující Instalační služba Windows Installer chybová zpráva:
Tento instalační balíček nelze Otevřít. Ověřte, zda balíček existuje a zda lze získat přístup, nebo se obraťte na dodavatele aplikace a ověřte, zda je platný Instalační služba Windows Installer balíček.
Máte-li podrobného souboru protokolu instalačního programu následující informace se také zobrazí na konci souboru protokolu:
MSI (c) (6 C: 54): název balíčku extrahovat z balíčku cesta: "somesetup.msi" MSI (c) (6 C: 54): Nelze vytvořit cestu LFN balíčku: "H:\tmp\apps\coreapps\somesetup\somesetup.msi" instalační balíček nelze Otevřít. Ověřte, zda balíček existuje a zda máte přístup, nebo Obraťte se na dodavatele aplikace a ověřte, zda je platný Instalační služba Windows Installer balíček. MSI (c) (6 C: 54): Podproces MainEngineThread vrací 1619.

Příčina

K tomuto chování dochází, pokud obě následující podmínky platí:
 • Instalace programu z formátu systému souboru NTFS svazek, kde byl odepřen uživateli Zobrazovat obsah složky/Číst Data oprávnění ke složce instalace.

  - a -
 • Při pokusu o instalaci programu do počítače, ve kterém Instalační služba Windows Installer s Instalační služba Windows Installer DLL souboru Msi.dll verze 2 je nainstalována verze 2.0.2600.0.

  POZNÁMKA:: Instalační služba Windows Installer s Msi.dll verze 2.0.2600.0 je součástí Microsoft Windows XP a je také k dispozici jako redistribuovatelná soubor pro stažení pro systém Windows 2000 a Windows NT 4.0.
K tomuto problému dochází z důvodu chyby v Instalační služba Windows Installer engine verze 2.0.

Řešení

Systém Windows XP

Řešení Tento problém získat nejnovější aktualizaci service pack pro systém Windows XP. Pro další informace získáte klepnutím na následující číslo článku v následujícím článku Znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
322389 Jak získat nejnovější aktualizaci Windows XP Service Pack

Informace o opravě hotfix

Podporovaná oprava hotfix je k dispozici od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze problém popsaný v tomto článku. Použití této opravy hotfix pouze u systémů, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Proto pokud není přísně tento problém, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix je k dispozici ke stažení, je sekce "Hotfix stažení k dispozici" v horní části tohoto článku. Pokud tento oddíl není uveden, obraťte se na podporu a služby zákazníkům společnosti, jak získat opravu hotfix.

Poznámka: Pokud nastanou další problémy nebo řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně vytvořit samostatnou žádost. Výdaje na technickou podporu se bude u dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit určitou konkrétní opravy hotfix. Úplný seznam telefonních čísel služeb zákazníkům společnosti Microsoft a podpoře nebo vytvořit zvláštní požadavek na službu navštivte následující Web společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: "Hotfix stažení k dispozici" formulář zobrazí jazyky, pro které je oprava hotfix je k dispozici. Pokud váš jazyk není uveden, je to, protože oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Informace o souboru

Anglická verze této opravy má mít následující atributy souborů nebo novější:
  Date     Version   Size       File name
  ------------------------------------------------------
  11-Feb-2002 2.0.2600.28 1,994,240 bytes  Msi.dll
				


Systém Windows 2000

Tento problém vyřešit, použijte jednu z následujících metod.

Aktualizace Service Pack 3

Tento problém je vyřešen v aktualizaci Windows 2000 se službou Service Pack 3 (SP3). Aktualizace SP3 pro systém Windows 2000 zahrnuje Instalační služba Windows Installer 2.0 s Msi.dll verze 2.0.2600.1, která tento problém řeší. Další informace o získání Service Pack 3 pro systém Windows 2000, klepněte na číslo zobrazení článek znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
260910 Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows 2000

Aktualizace Instalační služba Windows Installer

Aktualizujte na nejnovější verzi Instalační služba Windows Installer systému Windows. K získat nejnovější verzi Instalační služba Windows Installer, navštivte následující společnosti Microsoft Webový server:
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=4b6140f9-2d36-4977-8fa1-6f8a0f5dca8f

Jak potíže obejít

V adresáři v soubor MSI se nachází a přiřadit všechny podadresáře, Zobrazovat obsah složky/Číst Data SYSTÉM SOUBORŮ NTFS oprávnění pro uživatele, který spustí instalační program.

Prohlášení

Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku. Tento problém byl poprvé opraven v systému Windows XP Service Service Pack 1.

Vlastnosti

ID článku: 316309 - Poslední aktualizace: 19. května 2011 - Revize: 5.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Professional
Klíčová slova: 
kbautohotfix kbhotfixserver kbqfe kbappsetup kbbug kberrmsg kbfix kbsetup kbsysadmin kbwinxpsp1fix kbmt KB316309 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:316309

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com