ІНФОРМАЦІЯ: Дорожня карта для сценарій виконання лічильників продуктивності .net

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 316365 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

ПІДСУМКИ

Ця стаття надає дорожню карту, щоб вчитися і майстер на Лічильники продуктивності .net. Щоб допомогти вам з навчання продукту Microsoft або технології, дорожньої карти статті містять посилання на корисну інформацію, включаючи онлайн документації, статті бази знань Microsoft (КБ) та білі книги.

У цій статті містить такі розділи:

Огляди

Лічильники продуктивності дають змогу стежити за виконанням до застосування. операційна система (ОС) (ОС) надає кілька лічильників, таких як пам'ять сценарій виконання і сценарій виконання ЦП. Крім того, .NET Framework надає кілька лічильники Наприклад, лічильники, пов'язані з збирач сміття, щоб на точно в строк (JIT) компілятор та винятків..NET Framework також забезпечує вас з деякими класи, які дозволяють вам створювати ваші власні лічильники.

Такі посилання забезпечити огляд інформації про лічильників продуктивності в .net:
Лічильники продуктивності
Створення системи моніторингу компонентів

Архітектура

Наступне посилання інформує архітектурні (Внутрішня) про лічильників продуктивності:
PerformanceCounter клас

Основні поняття і Quickstarts

Нижче посилання надати документацію про ключові продуктивності Лічильники концепцій і короткий посібник навчальні посібники:
Windows форм: Зразок монітор продуктивності
Генеральний зразки (c#) (див. зразок perfmon)
Лічильники продуктивності для ASP.NET
Також, хорошим джерелом висновки, наш веб-трансляції. Послатися на список заплановані веб-трансляції, а також список наших останніх презентації, на Наступні посилання:
Підтримка веб-трансляції

Як статті

Як надати покрокові інструкції для допоможуть до статті виконання конкретних завдань. Наступне посилання містить список як до ресурси для в. с. net:
Visual Studio .net How ресурси

Виправлення неполадок

Якщо у вас виникнуть проблеми по дорозі, і ви повинні деякі відповіді на ваші запитання, кращі місця, щоб отримати відповіді на ці питання знаходяться в регіоні Групи новин корпорації Майкрософт, де ви можете поділитися своїм досвідом з ваших колег, або у на Microsoft Knowledge Base (KB) де ви можете шукати КБ статті про конкретні проблеми:
MSDN групи новин
база знань Microsoft

Властивості

Номер статті: 316365 - Востаннє переглянуто: 5 липня 2012 р. - Редакція: 1.0
ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ДО:
  • Microsoft .NET Framework 1.0
Ключові слова: 
kbperformancetool kbinfo kbmt KB316365 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 316365

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com