Номер статті: 316639 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Введення

У цій статті описується підготуватися, щоб оновити Microsoft Windows 98 або Microsoft Windows Millennium Edition до Microsoft Windows XP. Інформація в цій статті може бути корисно, щоб допомогти вам уникнути деяких загальних оновлення питань, пов'язаних.Додаткові відомості

Перевірте, чи вимоги до системи

комп’ютер-зразок має відповідати Наступний вимоги до обладнання:
 • Процесор
  • Мінімальна 233 мегагерц (МГц) або вище тактова частота процесора обов'язково, 300 МГц, рекомендується
  • Intel Pentium і Celeronfamily, AMD K6, Athlon Duron сім'ї, або сумісний processorrecommended

   Примітка. Windows XP Professional підтримує одного процесора і подвійний процесор комп ' ютери, але Windows XP Home Edition підтримує лише комп'ютери з одного процесора.
 • 128 мегабайт (МБ оперативної пам'яті або вище рекомендованих) (64 MBminimum підтримується, може обмежити продуктивність і деякі особливості)
 • 1.5 гігабайт (ГБ) місця на жорсткому диску
 • Super VGA (800x600) або вища роздільна здатність відео adapterand монітор
 • Компакт-диск або DVD-дисковод
 • Клавіатура та миша Microsoft або сумісний pointingdevice
Щоб визначити, чи ваш комп’ютер-зразок сумісний з Windows XP Home або Windows XP Professional, відвідайте один із нижченаведених веб-сайтів:
Windows XP Home
http://www.Microsoft.com/WindowsXP/Home/upgrading/checkcompat.mspx

Windows XP Professional
http://www.Microsoft.com/WindowsXP/Pro/upgrading/checkcompat.mspx

Перевірте сумісність програм

Щоб отримати відомості про сумісність застосунків і про перехід з Windows Millennium Edition або Windows 98 відвідайте веб-сайт корпорації Майкрософт:
http://TechNet.Microsoft.com/EN-US/Library/bb457032.aspx

Перевірки сумісності устаткування

Щоб отримати відомості про сумісність апаратного забезпечення для Windows XP переглянути Windows списку сумісного обладнання (HCL). Цей список являє собою компіляцію обчислювальної техніки і комп'ютерного обладнання, які повинні ретельно протестований з Windows для стабільності і сумісності. застосунок-служба підтримки продукту Microsoft (PSS) використовує в HCL, щоб визначити, якщо комп’ютер-зразок підтримує для сценарій виконання з Windows. Щоб переглянути найновіший список HCL, відвідайте веб-сайт корпорації Майкрософт:
http://www.Microsoft.com/whdc/HCl/default.mspx

Запустити Порадник з скинути параметри Windows XP

За допомогою засобу Microsoft Windows XP Порадник з оновлення з аудиту, поточний стан комп ' ютера та отримувати звіт про відомих апаратні і програмні проблеми сумісності (на основі Microsoft приймальні випробування до релізу). Якщо ви стурбовані тим, про результати у звіті, не оновлювати до ці проблеми вирішуються. Зверніться до виробника устаткування або Підтримка програмного забезпечення для оновлення, що роблять вироби належного запуску на Windows XP.

Якщо ви роздумуєте про оновлення для Windows XP Home Edition або Windows XP Professional, і у вас немає компакт-диска Windows XP, ви можете завантажити порадник з оновлення до Windows XP. Для цього відвідайте веб-сайт корпорації Microsoft і клацніть завантажити порадник з оновлення:
http://www.Microsoft.com/WindowsXP/Home/upgrading/Advisor.mspx
Якщо після запуску програми інсталяції Windows XP щоб почати оновлення, поки ви працюєте в іншій операційній системі Windows XP автоматично запускається Порадник з оновлення до Windows XP. Однак, при цьому Порадник з оновлення до Windows XP генерує обмежений повідомляють, що тільки описує блокування питань, не весь звіт. Якщо потрібно створити повний текст доповіді (яка зберігається як файл Upgrade.txt) без оновлення, виконайте команду winnt32 /checkupgradeonly з папки I386 на компакт-диск Windows XP.

Примітка. Вибираючи динамічне оновленняwinnt32 /checkupgradeonly команда, буде завантажено відповідні драйвери та виправлення. Таким чином, коли ви запускаєте оновлення та виберіть динамічне оновлення (рекомендовано), вам не потрібно повторно завантажити драйвери.

Для виконання команди winnt32 /checkupgradeonly :
 1. Натисніть кнопку почати, натисніть кнопку запустити, тип cmd у відкриті вікна а потім натисніть клавішу ENTER.
 2. Тип CD-ROM буква _ диска:, а потім натисніть клавішу ENTER.

  CD-ROM буква диска буква диска з theCD-ROM або DVD-ROM дублювання диска, де вставлено компакт-диска Windows XP.
 3. Тип CD-i386а потім pressENTER.
 4. Тип Winnt32 /checkupgradeonly, andthen натиснути вхід.
Windows XP Порадник з оновлення звіту, який ви генерувати може допомогти вам вирішити, чи варто оновлення комп'ютера до Windows XP. Після того, як ви прочитати доповідь, переконайтеся, що будь-які пристрої, які мають стан не підтримується мати Windows XP драйвери доступні від виробника (якщо ви не вимагають цим обладнанням для роботи у Windows XP). Це особливо важливо для мережного адаптера та драйвери до модема, так що у вас буде підключення після оновлення операційної системи. Після того, як у вас є підключення, ви можете завантажити будь-які подальші для пристрою драйверів. Як завжди переконайтеся, що ви використовуєте водіїв, які призначені для сценарій виконання з Windows XP.

Шукати оновлення програмного забезпечення, які можуть бути доступні, відвідайте веб-сайт корпорації Майкрософт:
http://update.microsoft.com
Крім того, елемент-контакт з виробників програмного забезпечення, для будь-якого оновлення пакети, які можуть бути доступні. Якщо програма потребує оновлення пакета, щоб запустити Windows XP, ви повинні мати пакеті оновлення під Вільний час оновлення. Якщо вона недоступна, можливо, доведеться перевстановити програми після оновлення до Windows XP.

Щоб отримати додаткові відомості про оновлення пакетів клацніть номер статті для перегляду статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
231418 Зазначення додаткових пакетів оновлення, оновлення з Windows 95/98 до Windows 2000
Подивіться у програмному забезпеченні лістингу програмного забезпечення, яке, можливо, доведеться переінсталювати після оновлення або програмного забезпечення, яке вимагає оновлення, перш ніж він може працювати з Windows XP. Ви можете визначити, чи є будь-які оновлення або пакети, які доступні для програмного забезпечення, перед початком оновлення. За наявності цих оновлень доступні під Вільний час оновлення ПЗ може правильно працювати з Windows XP. Крім того, якщо ви не впевнені про сумісність конкретного програмного забезпечення, ми рекомендуємо видалити Підтримка програмного забезпечення, перш ніж виконувати оновлення операційної системи, тому що ви не зможете правильно видалити його після оновлення до Windows XP.

Примітка. Якщо ваш комп’ютер-зразок має один або більше стиснуті диски або один або більше програми або служби, запущені, Порадник з оновлення до Windows XP або Windows XP-оновлення може не працювати.

Функцію динамічне оновлення

Інсталяції Windows XP включає в себе функцію динамічного оновлення. динамічне оновлення завантажує і використовує критичних вміст для підвищення програми інсталяції Windows XP. Якщо комп’ютер-зразок можна підключити до Інтернету під Вільний час роботи програми інсталяції Windows XP, динамічне оновлення пропонує завантажити критичних вмісту. Ви можете пропустити динамічне оновлення, але ми настійно рекомендуємо, що ви не пропустіть його.

Щоб отримати додаткові відомості про динамічне оновлення клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
311220 Опис установки Windows XP, функція динамічне оновлення
314582 Список виправлень, які входять до пакета Windows XP динамічного оновлення 1.2

Закрити всі програми, які виконуються

Видалити можливих проблем під Вільний час служби та програми, які працюють за допомогою одного з наведених нижче параметрів:
 • Закрити всі програми, які виконуються. Щоб побачити список програм, allrunning, натисніть клавіші CTRL + ALT + DELETE для перегляду діалогове вікно CloseProgram . Коли ви обмежити кількість запущених програм, додаткові ресурси доступні для програми інсталяції Windows XP і helpprevent питань між програму інсталяції та виконувані програми.
 • У Windows 98 або Windows Millennium Edition:
  1. Натисніть кнопку почати, натисніть кнопку запустити, введіть msconfigі натисніть кнопкуОК.
  2. Виберіть пункт Вибірковий запуск.
  3. Зніміть усі прапорці та натисніть кнопку ОК.
  4. Перезавантажте thecomputer та спробуйте запустити програму установки Windows XP або Windows XP оновлення Advisoragain.
  Додаткова інформація про Msconfig.exe і ця процедура клацніть цей номер статті для перегляду статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
  192926 Як виконати очищення завантаження для Windows 98 виправлення неполадок
 • Запустіть комп’ютер-зразок у безпечному режимі і потім запуститиwinnt32.exe виконати команду, оновлення або запускати winnt32.exe/checkupgradeonly для запуску Порадника з оновлення. безпечний режим використовує тільки aminimal набір драйверів, служб і програм. безпечний режим допоможе спростити theinstallation і видалити елементи, які можуть заважати оновлення.Однак, безпечний режим не впливає на оновлення. Елементи, які є notloaded ще розглядаються і можуть бути включені у звіті.
Примітка. Як правило, компакт-диска не є доступним у безпечному режимі.

Щоб отримати додаткові відомості про те, як отримати доступ до диска в безпечному режимі клацніть номер статті для перегляду статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
194846 Як зробити доступним у безпечному режимі із компакт-диска

Створити архівувати вашого комп'ютера

Попередження. Windows XP має параметр видалення. Однак не можна видалити Windows XP після оновлення оновлювалася з Windows 2000 Professional чи файлової системи була змінена на файлову систему NTFS.

Створити архівувати вашого комп'ютера змісту в тому числі всі ваші дані, перед початком оновлення. З резервної копії можна легко відновити файли даних якщо ви вирішите переінсталяції попередньої операційної системи.

Щоб отримати додаткові відомості про те, як зробити архівувати комп'ютера під керуванням Windows 98 або Windows Millennium Edition засновані, клацніть номери статей у базі знань Майкрософт:
188575 Як створити архівувати на знімний пул носіїв, використовуючи Microsoft резервного копіювання
182624 Вимоги до системи резервного копіювання Microsoft Windows 98
187526 Як відновити з резервної копії повна система Windows 98

Оновлення BIOS комп'ютера

Перед початком оновлення, отримати та інсталювати останні оновлення системи (BIOS) основні вводу-виводу для вашого комп'ютера від виробника комп'ютера. Якщо ви оновлюєте BIOS, після оновлення комп'ютера, можливо, доведеться переінсталювати Windows XP, щоб скористатися перевагою перевагами функцій, таких як конфігурацією й енергоспоживанням (ACPI) підтримка в BIOS. Оновити мікропрограми в усіх пристроях, перед початком оновлення, якщо можна.

Попередження. Якщо ви можете оновити або flash біос з неправильної версії для певного платі, може завдати серйозної шкоди материнської плати. Таким чином, не працюють з BIOS комп'ютера якщо ви добре знайомі з тим, як це зробити, або одержите ретельного інструкції про те, як безпечно робити це.

Відомості про устаткування та оновлення BIOS відвідайте такий веб-сайт третьої сторони:
http://www.wimsbios.com/
корпорація Майкрософт надає контактні відомості сторонніх виробників, щоб полегшити отримання технічної підтримки. Ці відомості можуть змінюватися без попереднього протокол IMAP. корпорація Майкрософт не гарантує точності контактних відомостей сторонніх виробників.

Вимкніть керування живленням

Переконайтеся, що керування живленням вимкнено у Windows 98 або Windows Millennium Edition у владу інструмент на панелі керування. Щоб вимкнути керування живленням:
 1. Натисніть кнопку почати,корегувати, клацніть Панель керуванняа також thendouble клацніть керування живленням.
 2. Відкрити вкладку Схема увімкнути живлення .
 3. Значення Вимкнути моніторніколи.
 4. Значення вимкніть жорсткі дискиніколи.
 5. Встановити режим очікування черезніколи.
Можна ввімкнути ACPI (Advanced влади інтерфейсу налаштування), активуйте off розширеного керування живленням (APM) у BIOS комп'ютера. Якщо є переривання увімкнути живлення під Вільний час роботи програми інсталяції Windows XP, оновлення або Windows XP Порадник з оновлення, можуть виникнути неочікуваних результатів. Якщо ви перезавантажте комп’ютер-зразок, програма інсталяції Windows XP продовжує від де вона зупинилася. Однак, є результати іноді нерегулярно, якщо повернення комп'ютера з різними державами влади латентністю. Таким чином, це корисно, щоб вимкнути керування живленням.

Видалення або відключення антивірусного програмного забезпечення

Видалити або відключити будь-який антивірусне Підтримка програмного забезпечення, що виконується перед початком оновлення. Також вимкнути апаратне антивірусні засоби, які працюють. Наприклад, BIOS у деяких комп'ютерах містить антивірусного функціональність.

У деяких випадках інсталяції Windows XP буде вимкнуто антивірусне Підтримка програмного забезпечення під Вільний час оновлення, але в інших випадках, необхідно вимкнути Підтримка програмного забезпечення перший. Більшість антивірусних програм потрібно оновлювати для коректної роботи з Windows XP. Докладніше про вимкнення антивірусного програмного забезпечення зверніться до документації або онлайнової довідки.

Розпакувати стиснуті диски

Windows XP працює тільки з стиснення, який є включені withNTFS. Спочатку необхідно розпакувати будь-які диски, які стискаються з DoubleSpace, програму DriveSpace або будь-якого іншого диска стиснення програмного забезпечення. Якщо ви не розпакувати за їзди, дані на диску недоступна у Windows XP. Дані на диску не зворушена, а вона недоступна у Windows XP. Щоб мати можливість використовувати дані на стиснутий дублювання диска, ви повинні подвійного завантаження з операційною системою, яка підтримує метод стиснення. Якщо дублювання диска С стискається, не можна інсталювати Windows XP. Якщо спробувати запустити Windows XP Порадник з оновлення звіту або оновлення, може з'явитися таке протокол IMAP про помилку:
Windows установлено програму Drivespace, Doublespace, або з одним стиснутий дублювання диска. XP не підтримує стиснуті диски. Ви повинні розпакувати перед оновленням.
Щоб отримати додаткові відомості про те, як розпакувати стиснуті диски, клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
96250 Як видалити DoubleSpace і зберегти ваші файли

Запустити Scandisk

Запуск засобу Scandisk.exe на всіх дисках, перед початком оновлення. ScanDisk допомагає запобігти диска на наявність помилок або помилок копію файлу, а програму інсталяції запущено, і допомагає запобігти додаткових комп'ютер перезавантажиться під час оновлення, які можуть викликати програму інсталяції, щоб зайняти більше часу, щоб завершити. Включати поверхні сканування, щоб переконатися, що не є погані сектора, який запобігає правильне читання частиною диска. Оскільки велику кількість файлів в даний час читати з диска, проблеми з файлу або папки пошкодження або погані частини на диску можуть викликати проблеми під час оновлення або Порадник з оновлення до Windows XP роботи.

Додаткові відомості щодо використання засіб Scandisk клацніть цей номер статті для перегляду статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
186365 Опис ScanDisk для Windows (Scandskw.exe) у Windows 98 / мене

Запустити Scanreg

Запустити Scanreg.exe у Windows 98 вивчити реєстру на наявність помилок. Хоча реєстру перевіряється на наявність помилок автоматично під час кожного запуску цього Windows 98, Scanreg може допомогти очистити деякі пошкодження реєстру, які можуть виникнути. Програма інсталяції Windows XP аналізує реєстру під час оновлення. Таким чином, пошкоджені записи може викликати проблеми.

Щоб отримати додаткові відомості про Scanreg.exe клацніть номер статті для перегляду статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
183887 Опис засобу перевірки реєстру Windows (Scanreg.exe)

Видаліть тимчасові файли

Вам не доведеться видалити тимчасові файли. Однак, це може бути корисним для цього. Щоб видалити тимчасові файли:
 1. Натисніть кнопку почати,программы, Стандартные, пунктСистемні інструментиі виберіть пункт Очищення диска.
 2. Установіть прапорці Тимчасове InternetFiles, Кошикаі TemporaryFiles .
 3. Натисніть кнопку ОК.
Ці всі перевіряються коли готовності аналізатор працює. Видаляючи їх зменшує кількість файлів, які повинні бути перевірені. Windows XP зберігає як багато хто з цих файлів, як він може, але дуже великі папки може викликати проблеми з програми інсталяції Windows XP. Якщо програма інсталяції виявляє ці проблеми, програма інсталяції можливо, тимчасові файли Інтернету. Видалення цих файлів, перед початком оновлення може прискорити і спростити оновлення.Ця стаття відноситься до старої версії Windows. Щоб одержати довідку про те, як встановити, переустановіть або видалення Windows, відвідайте веб-сайт корпорації Майкрософт:
http://Windows.Microsoft.com/EN-US/Windows/Help/install-reinstall-Uninstall


Посилання

Посилання

Щоб отримати додаткові відомості про операційні системи, які ви можете перейти на Windows XP відвідайте веб-сайт корпорації Майкрософт:
http://www.Microsoft.com/WindowsXP/Home/upgrading/Matrix.mspx
Відомості про те, як оновлення до Windows XP Professional відвідайте веб-сайт корпорації Майкрософт:
http://www.Microsoft.com/WindowsXP/Pro/upgrading/Advisor.mspx

Статті база знань Microsoft

Щоб отримати додаткові відомості про список операційних систем, які ви можете перейти на Windows XP клацніть номер статті для перегляду статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
292607 Windows XP підтримує оновлення шляхи
283253 Оновлення профілів Windows 98 або Windows Millennium Edition до Windows XP профілі користувачів домену

Виправлення неполадок

310064 Способи виправлення неполадок інсталяції Windows XP, після оновлення з Windows 98 або Windows мені
315334 Під час спроби оновлення до Windows XP з'являється повідомлення про помилку 'D:\i386\win9xupg\w95upg.dll'
308368 Windows XP Порадник з оновлення попередження про протокол IrDA
315333 Оновлення звіт про програму GoBack під час оновлення до Windows XP
312368 Втрату даних можуть виникнути після переінсталяції, відновлення або оновлення Windows XP
298427 Як відновити на вимкнутих програм автоматичного запуску після оновлення з Windows 95, Windows 98 або Windows Millennium Edition
303160 "Видалити варіант не доступний" повідомлення про помилку під час оновлення комп'ютера до Windows XP
314057 Під час оновлення або інсталяції Windows XP над Windows 95, Windows 98 або Windows Millennium Edition відображається повідомлення про помилку "NTLDR is missing"
310562 Паролі втрачаються після оновлення до Windows XP

Властивості

Номер статті: 316639 - Востаннє переглянуто: 19 червня 2014 р. - Редакція: 2.0
Застосовується до:
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
Ключові слова: 
kburl kbenv kbhowtomaster kbsetup kbupgrade w2000upgrade kbmt KB316639 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 316639

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com