Sdílené položky Netlogon a Sysvol chybí po obnovení řadiče domény ze zálohy

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 316790 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Poznámka
Tento článek se vztahuje na systém Windows 2000. Podpora pro systém Windows 2000 končí dne 13. července 2010. Na Centrum ukončení odborné pomoci řešení v systému Windows 2000 je výchozí bod pro plánování strategie přenesení ze systému Windows 2000. Další informace naleznete Zásady poskytování technické podpory společnosti Microsoft.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Po obnovení ze záložní řadič domény, může být chybějící sdílené položky Sysvol a Netlogon. Také Dcdiag.exe nevyhoví zkoušce FsmoCheck a generuje následující chybovou zprávu:
Upozornění: DcGetDcName(GC_SERVER_REQUIRED) volání se nezdařilo, chyba 1355
Tento problém se obvykle vyskytuje pouze v případě, že je řadič domény, můžete obnovit pouze řadiče domény v doméně nebo v případě, že všechny řadiče domény v doméně také byly obnoveny (například duplikovat prostředí výroby v laboratoři).

Příčina

K tomuto chování dochází, protože služba replikace souborů (FRS) nelze najít partnerského serveru pro replikaci platné k synchronizaci replik Sysvol.

Řešení

Důležité Tento oddíl, metoda nebo úkol obsahuje kroky, které informace o úpravě registru. Však mohou nastat závažné problémy při nesprávných úpravách registru. Proto se ujistěte, opatrně postupujte takto. Pro zvýšení ochrany před úpravami je nutné zálohujte registr. Můžete pak obnovení registru v případě, že dojde k potížím. Další informace o zálohování a obnovení registru získáte článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
322756 Postup při zálohování a obnovení registru v systému Windows

Jako autoritativní pro sadu replik Sysvol, je třeba určit jeden řadič domény. Pokud byly obnoveny všechny řadiče domény v doméně, vyberte držitel role emulátoru flexible single master operations (FSMO) v primární doméně řadič:
  1. Zastavte službu replikace souborů na řadiči domény.
  2. Spusťte Editor registru (Regedt32.exe).
  3. Vyhledejte a klepněte BurFlags Hodnota v následujícím klíči registru:
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\NtFrs\Parameters\Backup a Restore\Process při spuštění
  4. V Upravit nabídky, klepněte na tlačítko DWORD, klepněte na tlačítko Hex, typ D4a klepněte na tlačítko OK.
  5. Ukončete Editor registru.
  6. Přesunutí dat ze složky PreExisting.
  7. Restartujte služby replikace souborů.
Poznámka: Tato hodnota registru označí replik služby FRS jako autoritativní pro celé replik. Tuto hodnotu nastavte pouze jedné repliky a pouze tento konkrétní problém. Pokud nakonfigurujete více replik jako autoritativní, konflikty a kolizím může dojít v sadě replik.

Nastavíte-li nastavení registru D4 na jeden řadič domény, je nutné nastavit nastavení registru D2 v každém řadiči domény. Další informace získáte klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
315457Jak znovu sestavit SYSVOL a její obsah v doméně

Prohlášení

Toto chování je záměrné.

Další informace

Při obnovení řadiče domény ze zálohy (nebo po obnovení stavu systému), databáze služby replikace souborů nebudou obnoveny, protože existuje aktuální stav v aktuální replice namísto v obnovené databáze. Při spuštění služby FRS, dostane do stavu "osazení" a poté pokusí nalézt, s nímž lze synchronizovat repliku. Až do dokončení replikace služby FRS nelze sdílet, Sysvol a Netlogon.

Pokud všechny řadiče domény v doméně zálohy obnovit všechny řadiče domény zadejte stát osazení FRS a zkuste synchronizovat s online repliky. Tato replikace nedochází, protože jsou všechny řadiče domény ve stejném státě osazení. Držitel role FSMO řadič domény slouží jako autoritativní pro nastavení vynutí řadič domény, který znovu vytvořit databázi na základě aktuálního obsahu systémového svazku. Po dokončení tohoto úkolu jsou sdíleny sdílené položky Sysvol a Netlogon. Všechny ostatní řadiče domény můžete spustit synchronizaci z online repliky.

Vlastnosti

ID článku: 316790 - Poslední aktualizace: 19. května 2011 - Revize: 5.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Server
Klíčová slova: 
kbprb kbmt KB316790 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:316790

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com