Po obnovíte radič domény zo zálohy chýbajú Sysvol a Netlogon akcií

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 316790 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Pozn mka
Tento článok sa uplatňuje na systém Windows 2000. Podpora pre Windows 2000 končí 13. júla 2010. The Windows 2000 podpora riešenie Center je východiskovým bodom pre plánovanie vašej stratégie migrácie zo systému Windows 2000. Ďalšie informácie nájdete Microsoft Support Lifecycle politiky.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PRIZNAKY

Po radiča domény sa obnoviť zo zálohy, Sysvol a Netlogon podiely môžu chýbať. Tiež Dcdiag.exe neprechádza FsmoCheck test a vytvára nasledovné chybové hlásenie:
Upozornenie: DcGetDcName(GC_SERVER_REQUIRED) hovoru zlyhalo, chyba 1355
Tento problém sa vyskytuje vo všeobecnosti len vtedy, ak radič domény, ktorý môžete obnoviť iba radič domény v doméne, alebo ak aj všetky radiče domény v doméne boli obnovené (napríklad duplikovať produkčnom prostredí v laboratóriu).

PRICINA

Toto správanie sa vyskytuje, pretože služba replikácie súborov (FRS) sa nedá nájsť partnera platné replikácie na synchronizáciu množine repliky Sysvol.

RIESENIE

Dôležité Tento oddiel, metóda alebo úloha obsahuje kroky, ktoré vám povedať, ako upraviť databázu registry. Avšak, môžu nastať vážne problémy Ak databázu registry upravíte nesprávne. Preto dbajte, aby ste postupujte opatrne. Pridané ochrany, zálohovať register pred úpravou je. Potom môžete obnoviť databázu registry, ak sa vyskytne problém. Ďalšie informácie o zálohovaní a obnovení databázy registry nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
322756 Zálohovanie a obnovovanie databázy registry v systéme Windows

Jeden radič domény musia určiť ako názvovej množine repliky Sysvol. Ak všetky radiče domény v doméne boli obnovené, vyberte primárny doménový radič emulátor flexibilné jednej predlohy operácie (FSMO) držiteľ role:
  1. Zastavte služby Replikácia súborov na radiči domény.
  2. Spustite Editor databázy Registry (Regedt32.exe).
  3. Vyhľadajte a potom kliknite na tlačidlo BurFlags hodnota v databáze registry nasledujúci kľúč:
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\NtFrs\Parameters\Backup/Restore\Process pri spustení
  4. Na Upraviť ponuky, kliknite na tlačidlo DWORD, kliknite na tlačidlo Šestnástkovo, typu D4, a potom kliknite na tlačidlo ok.
  5. Ukončite Editor databázy Registry.
  6. Presúvanie údajov z priečinka PreExisting.
  7. Reštartujte služby replikácie súborov.
Poznámka Hodnota databázy registry značiek FRS replika ako autoritatívneho na množine celý repliky. Túto hodnotu nastaviť na iba jedna replika a len na riešenie tejto špecifickej otázky. Ak nakonfigurujete viacero replík ako autoritatívneho, konflikty a kolízií môžu vyskytnúť v množine repliky.

Keď nastavíte nastavenie databázy registry D4 na jednom radiči domény, musíte nastaviť nastavenie databázy registry D2 na každý radi? domény. Ďalšie informácie získate po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
315457Ako k obnove SYSVOL a jeho obsah v doméne

STAV

Toto správanie je zámerné.

DALSIE INFORMACIE

Keď obnovíte radič domény z zálohovanie (alebo keď obnovíte stav systému), FRS databázy sa neobnovili, pretože najaktuálnejšie štátu existuje na aktuálnu repliku namiesto v databáze obnovené. Pri spustení FRS vstupuje na územie "výsevných" štátu a potom pokúsi vyhľadať replík, ktoré môžete synchronizovať. Kým FRS dokončí replikácie, nemôže zdieľať Sysvol a Netlogon.

Ak obnovíte všetky radiče domény v doméne zálohovanie, všetky radiče domény zadajte výsevných štátu FRS a skúste synchronizovať s online replík. Tejto replikácie sa nevyskytuje, pretože všetky radiče domény sú v tom istom výsevných štáte. Nastavenie primárny radič domény FSMO držiteľ role za autoritatívne síl radič domény na obnovu svojej databáze založené na aktuálny obsah systémový zväzok. Po dokončení tejto úlohy Sysvol a Netlogon podiely sú zdieľané. Všetky ostatné radiče domény potom začať synchronizácia z online replík.

Vlastnosti

ID článku: 316790 - Posledná kontrola: 8. novembra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Windows 2000 Server
Kľúčové slová: 
kbprb kbmt KB316790 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:316790

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com