Windows ınstaller ilerleme durumu iletişim kutusu görüntülenmiyor Oleaut32.msm neden (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı ingilizce olan içeriğe işaret edebilir.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 316911 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Windows 2000 veya Windows XP'de Oleaut32.msm dosyasını kullanan bir Windows ınstaller tabanlı bir kurulum paketini yükledikten sonra programları çalıştırırken bir ilerleme durumu göstergesi gösteren bir Windows ınstaller iletişim kutusu beklenmedik biçimde görünebilir.

Neden

Visual Studio 6.0 ile gelen Oleaut32.msm dosya kayıt defteri anahtarları Windows 2000 ve Windows XP, Oleaut32.dll dosyasını bir NTFS altında olduğundan, yazılması değil yazar? Sistem dosyası koruma. Yalnızca bir Windows hizmet paketi, bu kayıt defteri anahtarlarının güncelleştirmeniz gerekir.

Çözüm

Microsoft desteklenen bir düzeltme yayımlamıştır, ancak yalnızca bu makalede açıklanan sorunu gidermesi amaçlanmaktadır. Düzeltmeyi yalnızca bu sorunla karşılaşmış olan bilgisayarlara uygulayın. Bu düzeltmeye ek sınama uygulanabilir. Bu nedenle, bu sorundan ciddi olarak, Microsoft, bu düzeltmeyi içeren bir sonraki Visual Studio 6.0 hizmet paketini beklemenizi önerir.

Bu sorunun derhal çözülmesini sağlayacak düzeltmeyi edinmek için Microsoft Ürün Destek Hizmetleri'ne başvurun. Microsoft Ürün Destek Hizmetleri'nin telefon numaralarının tam listesi ve destek ücretleriyle ilgili bilgi için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=fh;EN-US;CNTACTMS
Not: Microsoft Destek Uzmanı özel bir güncelleştirmenin sorununuzu çözümleyeceğini belirlerse, destek aramaları için çözümleyeceğini giderler özel durumlarda, iptal edilebilir. Söz konusu güncelleştirme ile ilgili olmayan ek destek soruları ve sorunlar için normal destek ücretleri geçerlidir.

Bu düzeltmenin İngilizce sürümü, aşağıdaki tabloda listelenen dosya özniteliklerine (veya daha yenisi) sahiptir. Bu dosyaların tarihleri ve saatleri Koordinatlı Evrensel Saat'e (UTC) göre listelenir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. UTC ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için <a0></a0>, Denetim Masası'ndaki Tarih ve Saat aracında saat dilimi sekmesini kullanın.
  Date    Size   File name  
  ---------------------------------
  8-FEB-2002  498,688 Oleaut32.msm 
				

Durum

Microsoft bu sorunun Studio 6. 0'da bulunduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 316911 - Last Review: 24 Şubat 2014 Pazartesi - Gözden geçirme: 5.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Windows Installer 2.0, Ne zaman ne ile kullanilir:
  • the operating system: Microsoft Windows XP
  • the operating system: Microsoft Windows 2000
 • Microsoft Visual Studio 6.0 Enterprise Edition
 • Microsoft Windows Installer 1.1, Ne zaman ne ile kullanilir:
  • the operating system: Microsoft Windows XP
  • the operating system: Microsoft Windows 2000
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbappsetup kbbug kbfix kbqfe kbsetup kbwfp kbhotfixserver KB316911 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:316911

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com