Predvolené francúzsky (Kanada) Locale nastavenia pre dlhý dátum a meny sa nezhodujú Quebec štandard

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 316982 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

PRIZNAKY

Je predvoleným formátom pre negatívne menu pre francúzska kanadský locale 1,1$. Predvolený formát pre negatívne meny by mali byť 1,1 $ (Všimnite si medzeru pred znak dolára $). D MMMM, rrrr je predvoleným formátom pre dlhý dátum. Predvolený formát pre dlhý dátum by mali byť d MMMM rrrr (Poznámka, že čiarkou sa odstránia a rozstupy zostáva rovnaký). Tieto predvolené formáty nie sú súlade s normami Quebecu vláda jazyk.

RIESENIE

Windows 2000

Service Pack informácie

Chcete vyriešiť tento problém, zaobstarajte najnovší balík service pack pre systém Microsoft Windows 2000. Ďalšie informácie získate po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
260910 Ako získať najnovší Windows 2000 Service Pack

Systém Windows XP

Service Pack informácie

Chcete vyriešiť tento problém, zaobstarajte najnovší balík service pack pre systém Windows XP. Ďalšie informácie, kliknite na nasledovné číslo článku zobrazte článok v Microsoft Knowledge Base:
322389 Ako získať najnovší balík Windows XP Service Pack

Informácie o rýchlej oprave

Podporovaná rýchla oprava je k dispozícii od spoločnosti Microsoft. Táto rýchla oprava je však určená iba problém, ktorý je popísaný v tomto článku. Táto rýchla oprava sa vzťahujú len na systémy, ktoré sú zažíva tento špecifický problém. Táto rýchla oprava obdržať dodatočné testy. Preto, ak ste nie sú vážne ovplyvnené týmto problémom, odporúčame vám počkať na ďalšiu aktualizáciu softvéru, ktorá obsahuje túto rýchlu opravu.

Ak je rýchla oprava k dispozícii na prevzatie, je tu "Prevzatie dostupnej rýchlej opravy" sekcia na začiatku tohto článku databázy Knowledge Base. Ak sa táto sekcia nezobrazuje, obráťte sa na Microsoft zákaznícky servis a podpora získať rýchlu opravu.

Poznámka Ak sa vyskytnú ďalšie problémy alebo ak sa riešenie problémov vyžaduje, možno budete musieť vytvoriť samostatnú servisnú požiadavku. Obvyklé podporné náklady budú vzťahovať na dodatočnú podporu otázkach a problémoch, ktoré nespĺňajú kritériá pre tento špecifický rýchlu opravu. Úplný zoznam telefónnych čísel, Microsoft zákaznícky servis a podpora alebo vytvorte samostatnú servisnú požiadavku, na webovej lokalite spoločnosti Microsoft:
http://support.Microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka „Prevzatie dostupnej rýchlej opravy"formulári zobrazujú jazyky, pre ktoré je rýchla oprava k dispozícii. Ak váš jazyk nie je zobrazený, je to preto rýchla oprava nie je k dispozícii pre daný jazyk.

Informácie o súbore

Anglická verzia tejto opravy by mala mať nasledovné atribúty alebo neskôr:
  Date    Time  Size   File name

  -------------------------------------
  26-Mar-02 09:35 209,010 Locale.nls
				

STAV

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené na začiatku tohto článku.

Windows 2000

Tento problém bol opravený v Microsoft Windows 2000 Service Pack 4.

Systém Windows XP

Tento problém bol opravený v systéme Windows XP Service Pack 1.
Note This is a "FAST PUBLISH" article created directly from within the Microsoft support organization. The information contained herein is provided as-is in response to emerging issues. As a result of the speed in making it available, the materials may include typographical errors and may be revised at any time without notice. See Terms of Use for other considerations.

Vlastnosti

ID článku: 316982 - Posledná kontrola: 8. novembra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
 • Microsoft Windows 2000 Server
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
 • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
Kľúčové slová: 
kbautohotfix kbhotfixserver kbqfe kbwin2ksp4fix kbbug kbenv kbfix kbshell kbui kbWinXPsp1fix kbmt KB316982 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:316982

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com