Номер статті: 316992 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Підсумки

У цій статті описано типи мультимедійних файлів, які підтримує програвач Windows Media. Якщо виникають проблеми під Вільний час Відтворюється до підтримуваного типу файлів з іншого джерела, корпорація Майкрософт рекомендує, що ви спробуйте приклад файлу, що має те саме розширення, як зазначено в цій статті. Якщо ви можете Відтворити на пристрої зразок файлу, можливо неполадка файлом з іншого джерела, який ви намагаєтеся відтворити. Якщо проблеми все ще виникають, коли ви граєте файли з цієї статті, перегляньте такий веб-сайт Microsoft для отримання додаткової інформації, щоб допомогти вам виправити вашу проблему:
Підтримка для Windows Media Player
Щоб отримати додаткові відомості про додаткові компоненти для медіапрогравача Windows див. Компоненти Plug in та додаткові компоненти для медіапрогравача Windows.

Відомості про підтримку

Підтримувані формати файлів

Згорнути цю таблицюРозгорнути цю таблицю
Розширення файлуМедіапрогравач Windows 12Програвач Windows Media 11Програвач Windows Media 10Windows Media Player 9 серіяПрогравач Windows Media для Windows XPМедіапрогравач Windows 7
Форматів Windows Media (.asf, композицією, .wmv, .wm)
?
?
?
?
?
?
Метафайли Windows Media (. ASX .wax. wvx, .wmx)
?
?
?
?
?
?
Метафайли Windows Media (.wpl)
?
?
?
?
-
-
Microsoft цифрового відеозапису (DVR ms)
?
-
-
-
?
-
Windows Media завантажити пакет (.wmd)
?
?
?
?
?
?
Аудіо-візуальної Interleave (.avi)
?
?
?
?
?
?
Moving Pictures Experts Group (. MPG, .mpeg, .m1v,. MP2,. MP3, .mpa, .mpe, розширеннями. m3u)
?
?
?
?
?
?
Цифровий інтерфейс музичних інструментів (.mid, .midi, із)
?
?
?
?
?
?
формат файлу аудіо обміну (. AIF, .aifc,. AIFF)
?
?
?
?
?
?
Sun Microsystems і далі (. au,. SND)
?
?
?
?
?
?
Аудіо для Windows (для нього використовується WAV)
?
?
?
?
?
?
CD аудіо доріжки (.cda)
?
?
?
?
?
?
Відео кодеки Indeo технології (.ivf)
?
?
?
-
?
?
Windows Media Player скінів (.wmz, жодного WMS)
?
?
?
?
?
?
Фільм QuickTime файлу (. мов.)
?
-
-
-
-
-
Аудіо MP4 файлу (.m4a)
?
-
-
-
-
-
MP4 відео файл (.mp4, .m4v, .mp4v, .3g2, .3gp2, .3gp, .3gpp)
?
-
-
-
-
-
Windows аудіо-файл (.aac, .adt, .adts)
?
-
-
-
-
-
MPEG-2 відео TS файлів (.m2ts)
?
-
-
-
-
-

Формати файлів, які не підтримуються

 • RealNetworks контенту (.ra, .rm, розширенням)
 • QuickTime вмісту (.qt)
 • Безкоштовно без втрат аудіо-кодек (.flac)
Примітка. Щоб отримати додаткові відомості про те, як визначити версію медіапрогравача Windows, клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
190990 Як визначити версію Windows Media Player

Детальну інформацію про файлах підтримуваних форматів

Форматів Windows Media (.asf, композицією, .wmv, .wm)

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
формат удосконалених системний інтегратор (.asf)
Розширений системний інтегратор формат (АЧС) є бажаний формат файл Windows Media. З медіапрогравачем Windows, якщо відповідні кодеки інстальовано на комп'ютері, ви можете Відтворити на пристрої аудіо, відео-контент і змінами вмісту, який є стиснутим з широкий спектр кодеків і яка зберігається у файлі .asf. Крім того, можна передавати аудіо- та відеовмісту з служб Windows Media, або ви можете створити пакунок цього змісту з Windows Media Manager права.

ASF це розширюваний формат, що зберігає синхронізовані мультимедійні дані. Він підтримує доставки даних через широкий спектр мережі та протоколи. Це також підходить для локального Відтворюється. ASF підтримує розширені мультимедійні можливості, у тому числі розширюваний медіатипів завантаження компонента, масштабованої медіатипів, автор вказаний потік визначення пріоритетів, підтримка декількох мовних та великий бібліографічні оборонних ресурсів, які включають документа й вмісту управління.

Як правило, ASF файлів, що містять аудіо зміст, який є стиснутим з кодеком Windows Media Audio (WMA) використовувати розширення композицією. Аналогічним чином, ASF файлів, що містять аудіо контенту, відео-контент, або обидва, які стискаються з Windows Media Audio (WMA) і Windows Media Video (WMV) кодеки підшивок мають розширення .wmv. Нарешті, зміст, яке стискається з іншими кодек підшивок мають розширення OBD загальний .asf. Щоб отримати додаткові відомості про ASF відвідайте веб-сайт корпорації Майкрософт:
http://msdn2.Microsoft.com/EN-US/Library/aa384481.aspx
Windows Media Audio (композицією)
Звуку Windows Media (композицією) файли є файлами формату передових системний інтегратор (.asf), які включають аудіо, яке стискається з кодеком Windows Media Audio (WMA). За допомогою окремий розширення, користувачі можуть встановлювати кілька гравців на свій комп’ютер-зразок і пов'язати певні гравців з композицією розширення для Відтворюється аудіо лише для джерел.
Windows Media Video (.wmv, .wm)
Windows Media Video (.wmv) файли є файлами формату передових системний інтегратор (.asf), які включають аудіо, відео або і стиснутий з Windows Media Audio (WMA) і Windows Media Video (WMV) кодеки. За допомогою окремий розширення, ви можете встановити кілька гравців на ваш комп’ютер-зразок і пов'язати певні гравців з .wmv розширення для Відтворюється аудіо і відео джерел.
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed

Метафайли Windows Media (. ASX .wax. wvx, .wmx, .wpl)

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
Розширений потік Redirector. (ASX)
Розширений потік Redirector файли (. ASX), також відомий як Windows Media метафайли, є текстові файли, які містять відомості про файл текти та її подання елементів. ASX файли виходити за рамки простого задачу визначення плейлисти надавати інформацію про те, як представити окремий мультимедійний елементи списку Відтворюється медіапрогравача Windows.

Метафайли Windows Media на основі XML синтаксис і можуть бути закодовані в ANSI або ЮНІКОД (UTF-8) форматі. Вони складаються з різних елементів з їх пов'язані Теги користувачів і атрибути. Кожен елемент в метафайл Windows Media визначає конкретних умовах або дій у програвачі Windows Media.

ASX файлів може вказувати на будь-який медіа тип файлу, який Windows Media Player підтримуються та розпізнаються.

Щоб отримати додаткові відомості про метафайли Windows Media відвідайте веб-сайт корпорації Майкрософт:
http://msdn2.Microsoft.com/EN-US/Library/aa385262.aspx
Windows Media аудіо Redirector (.wax)
Файли Windows Media Audio Redirector (.wax) — це метафайли Windows Media, які посилаються на файли Windows Media Audio (композицією).
Windows Media відео Redirector (. wvx)
Файли Windows Media відео Redirector (. wvx) є метафайли Windows Media, які посилаються на файли Windows Media Video (.wmv)
Переспрямовувача Windows Media (.wmx)
Версії медіапрогравача Windows, які підтримують цей тип файлу: файли Windows Media Redirector (.wmx) є метафайли Windows Media, які посилаються Windows Media Audio (композицією), файли Windows Media Video (.wmv) або обох.
Windows Media Player список Відтворюється (.wpl)
Файли Windows Media Player список Відтворюється (.wpl), на клієнтський списки Відтворюється, які записуються в закритому форматі. Microsoft представила цей формат файлів в Windows Media Player 9 серія. .Wpl формат можна створювати динамічні списки Відтворюється, у той Вільний час як. ASX і. m3u формати неможливо. В Windows Media Player 9 серія функцію автоматичного списку Відтворюється використовується формат .wpl. .Wpl формат є форматом файлу за промовчанням використовується для списків Відтворюється, який зберігається у Windows Media Player 9 серія.
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed

Microsoft цифрового відеозапису (DVR ms)

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
У Microsoft Windows XP Media Center Edition Microsoft представила *.dvr ms формат файлу для збереження записаних Телевізійного контенту. Подібні файли *. ASF, *.dvr-ms файл додаткові можливості дозволяють ключові функції особистого відео Recorder (PVR), включаючи Вільний час зміни, жити пауза і одночасний запис А і відтворенням. Відео, що містяться в *.dvr-ms файл закодовано як потік MPEG-2 відео і аудіо *.dvr-ms файл закодовано як аудіо потік MPEG 1 Layer II.

Для Відтворюється файлів незахищені *.dvr-ms, на комп'ютерах під керуванням Windows XP, ви повинні мати такі програмні та апаратні компоненти:
 • Microsoft Windows XP з пакетом оновлень 1 (SP1) orlater.
 • На комп'ютері потрібно інсталювати оновлення, яке описано у наступній статті в базі знань Microsoft Knowledge Base: Щоб отримати додаткові відомості клацніть, номер статті в базі знань Майкрософт:
  810243 DirectShow Відтворюється підтримку для файлів, які записані з Windows XP Media Center Edition
 • Windows XP сумісний DVD-декодер.
Щоб отримати додаткові відомості про файлів *.dvr-ms відвідайте веб-сайт корпорації Майкрософт:
http://msdn2.Microsoft.com/EN-US/Library/ms778831.aspx
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed

Windows Media завантажити пакет (.wmd)

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
Windows Media завантажити ЗМЗ пакунки поєднують кордонів шкіри медіапрогравач Windows, список відтворення інформації і мультимедійного контенту в одному файлі завантаження, яка використовує розширення .wmd. .Wmd пакет може включати весь альбом музичних кліпів, яка одночасно відображає реклами у вигляді графічних брендингу та посилання на веб--сайт онлайн музика роздрібної торгівлі.

Завантажити .wmd пакет з веб-сайту, клацніть посилання до упаковки. Коли пакет завантажений на ваш комп'ютер, медіапрогравач Windows автоматично витягує файли, що містяться в пакеті, додає списків відтворення в пакет, додає вміст медіатеки, відображає кордону шкіри на Відтворення панелі Windows Media Player (в повному режимі) і потім відіграє перший елемент у списку відтворення. Щоб отримати додаткові відомості про .wmd файлів відвідайте веб-сайт корпорації Майкрософт:
http://msdn2.Microsoft.com/EN-US/Library/aa386465.aspx
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed

Аудіо-візуальної Interleave (.avi)

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
Interleave аудіо відео (AVI) – це особливий випадок з ресурс Interchange файл формату (RIFF). AVI визначається Microsoft. У форматі. AVI файлу є найбільш поширеним форматом для аудіо і відео даних на комп'ютері.

Аудіо зміст або відео контенту, який є стиснутим з широкий спектр кодеків може зберігатися в AVI-файл і грав у програвачі Windows Media, якщо відповідні кодеки інстальовано на комп'ютері. Відео кодеки, які часто використовуються в файли. AVI включають наступні кодеки:
 • DivX codec

  Для отримання додаткової інформації відвідайте thefollowing DivX веб-сайт:
  http://www.DivX.com
 • Кодек Cinepak

  Для отримання додаткової інформації відвідайте thefollowing Cinepak веб-сайт:
  http://www.probo.com/cinepak.php
 • Кодеки Indeo кодек

  Для отримання додаткової інформації відвідайте thefollowing Ligos веб-сайт:
  http://www.ligos.com
 • Кодек DV
 • MJPEG кодек
 • Ущільнює зображення RGB, чи YUY2
Аудіо кодеків, які часто використовуються в файли. AVI включають цих аудіокодеків:
 • MP3-кодека
 • Microsoft адаптивної диференціальної пульс кодова модуляція (MSADPCM)
 • Нестиснутий кодек пульс код модуляцією (PCM)
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed

Moving Pictures Experts Group (. MPG, .mpeg, .m1v,. MP2,. MP3, .mpa, .mpe, .mpv2, розширеннями. m3u)

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
Група експертів Рухоме зображення розробки стандартів Група експертів Рухоме зображення (MPEG). Ці стандарти є розвивається набору стандартів для стиснення відео та аудіо.
MPEG-1 (.mpeg,. MPG, .m1v)
Цей стандарт дозволів кодування прогресивне відео зі швидкістю передачі близько 1,5 мільйона біт в секунду (біт/с). Цей формат файлу було створено спеціально для використання з засобами масової інформації відеокомпакт-Дисках і дисках CD-i. Найбільш поширені реалізацій стандарт MPEG-1 надає дозвіл відео 352 х 240 30 кадрів в секунду (fps). При використанні цього стандарту, ви отримуєте відео, яка є трохи більш низькою якістю, ніж типовий Відеомагнітофон відео.

Файли, які зазвичай використовують розширення .m1v є MPEG-1 елементарний потоки, які містять лише відео інформації. Файли, які використовують розширення. MPG або .mpeg зазвичай є потоки системи MPEG-1, які містять кодування MPEG-1 відео та MPEG 1 Layer II (MP2)-аудіо кодується.

Однак, MPEG-1 система потоки не виключно використовуйте розширення. MPG і .mpeg. MPEG-2 програми потоки також часто використовують розширення файлів. MPG і .mpeg, але вони містять кодування MPEG-2 відео. Оскільки операційних систем Microsoft Windows надає тільки в MPEG-1 декодер відео, програвач Windows Media не може відтворити MPEG-2 програми потоків без додаткового відео декодера MPEG-2 (також відомий як DVD декодер пачку) інстальовано. Щоб отримати додаткові відомості про придбання пакетів декодер DVD відвідайте веб-сайт корпорації Майкрософт:
http://www.Microsoft.com/Windows/WindowsMedia/Player/plugins.aspx
MPEG аудіо шар III (. MP3)
Цей стандарт також перетворилася з ранніх MPEG роботи. Вона є технологію стиснення звуку, який є частиною специфікацій MPEG-1 та MPEG-2. Інститут Фраунгофера розробив MP3 в Німеччині в 1991 році. MP3 використовує перцептивні кодування для стиснення CD-якість звуку з майже однакові вірності звуку.
MPEG аудіо шар II (. MP2, .mpa)
Аудіо MPEG Layer II є стандартом кодування аудіо, що спочатку було розроблено як частина специфікації MPEG-1 і пізніше оновлення було для специфікації MPEG-2.
M3U (розширеннями. m3u)
Файл розширеннями. M3U — формат метафайлу список відтворення, який посилається на MP3-файли і забезпечує додаткові метадані для елементів у списку відтворення.
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed

Цифровий інтерфейс музичних інструментів (.mid, .midi, із)

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
Музичний інструмент цифровий інтерфейс (MIDI)-це стандартний протокол для обміну музичну інформацію між музичних інструментах, синтезатори і комп'ютерів. Цей стандарт визначає коди для музичних подій, які включають початку примітку, її крок, тривалості, обсягу та музичних атрибутів, таких як вібрато. Вона також визначає коди для різних кнопку набору та педаль коригувань, які використовуються на синтезаторів.
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed

Формат файлу аудіо обміну (. AIF, .aifc,. AIFF)

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
Apple Computer розроблені звуковий формат аудіо Interchange файл формату (AIFF). Ви можете використовувати це формат для зберігання високоякісних вибірку аудіо та музичний інструмент інформації.
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed

Sun Microsystems і далі (. au,. SND)

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
UNIX. (Au) аудіофайли є UNIX-породжених звукових файлів.

Звук (. SND) файл є взаємозамінними звуковий файл формат, який використовується на комп'ютерах, сонце, далі і Silicon Graphics. Зазвичай файл містить сирого достовірних даних, які слідують за ідентифікатором тексту.
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed

Аудіо для Windows (для нього використовується WAV)

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
Windows використовує хвилі форми аудіо (WAV) формат файлу для зберігання звуки як форми хвиль. Одна хвилина код імпульсної модуляції PCM закодовані звуку може займати як мало 644 кілобайт (КБ) як 27 мегабайт (МБ). Цей розмір дискового простору залежить від того, Частота дискретизації, типу звуку (моно або стерео) і кількість розрядів, які використовуються для зразка.

Аналогічні формат AVI і ASF, WAV є лише файл контейнер. Аудіо зміст, який є стиснутим з широкий спектр кодеків і яка зберігається в WAV-файл можна відтворювати в Windows Media Player якщо відповідні кодеки інстальовано на комп'ютері. Найбільш поширені аудіо кодеків, які використовуються в WAV файли включають Microsoft адаптивної диференціальної пульс кодова модуляція (MS ADPCM) і нестисненого пульс код модуляцією (PCM).
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed

CD аудіо доріжки (.cda)

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
CD (.cda) аудіотреки є аудіо-файли, що зберігаються на компакт-диски. Ви можете грати .cda файли тільки з компакт-диску. Як наслідок, зразок файлу не можна включити до цієї статті для вас грати. Для перевірки файлу .cda, або спробуйте відтворити файл різних .cda із компакт- або спробуйте відтворити файл .cda з різних компакт-диска. Файли .cda у вигляді звукових доріжок компакт-Диска і не містить фактичних пульс код модуляцією (PCM) інформації. Не вдалося відтворити файл, якщо ви скопіюйте файл .cda з компакт-диска.
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed

Відео кодеки Indeo технології (.ivf)

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
Кодеки Indeo відео файлів (ЕКЗ) є відеофайлів, закодованих за допомогою кодека кодеки Indeo від корпорації Ligos. Кодеки Indeo стандартів може бути змінена часто. Щоб переконатися, що ви можете грати файли, які кодуються with цей кодек, переконайтеся, що у вас є найбільш поточного кодеки Indeo пакет. Щоб переконатися, що у вас є останні кодеки Indeo пакунок, зверніться до корпорації Ligos. Для цього відвідайте такий Ligos веб-сайт:
http://www.ligos.com
Грати .ivf файл, завантажити файл на жорсткому диску, перш ніж ви граєте. Щоб зробити це, виконайте наведені нижче дії
 1. Клацніть правою кнопкою миші посилання .ivf файл і виберіть командуЗберегти об'єкт як.
 2. Укажіть розташування на жорсткому диску, де ви хочете savethe файл.
 3. Двічі клацніть файл, що було збережено на жорсткому диску toplay файл.
Щоб отримати додаткові відомості клацніть, номер статті в базі знань Майкрософт:
281919 "Невідома помилка" повідомлення під час відтворення файлу формату відео кодеки Indeo (ЕКЗ)
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed

Windows Media Player скінів (.wmz, жодного WMS)

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
Файл визначення шкіри (жодного WMS) Windows Media Player є текстовий документ XML, який визначає елементи, що знаходяться в шкіру, свої відносини і їх функціональність. Творець скрипт створює файл визначення шкіри (жодного WMS) і будь-якого зв'язаного JScript файли (.js), які включають елементи мистецтва і додати функціональність до шкіри.

.Wmz файл є стиснений Архів Zip, що містить файл визначення шкіри програвач Windows Media та пов'язані з нею файли Jscript і його підтримка графічні файли.
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed

Фільм QuickTime file(.mov)

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
Apple Computer розроблені QuickTime формат файлу для створення, редагування, публікувати та перегляду мультимедійних файлів. Форматі QuickTime можуть містити відео, анімації, графіка, 3D і вмісту віртуальної реальності (ВР). Тільки QuickTime файли версії 2.0 або більш ранніх можна відтворити в медіапрогравачі Windows. Пізніші версії QuickTime вимагають власності Apple QuickTime Player. Для отримання додаткової інформації відвідайте Apple веб-вузлі:
http://www.Apple.com/QuickTime
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed

Аудіо MP4 файлу (.m4a)

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
.M4A(лише аудіо) часто стиснуті з використанням AAC кодування (з втратами), але також може бути у формат Apple Lossless.
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed

MP4 відео файл (.mp4, .m4v, .mp4v, .3g2, .3gp2, .3gp, .3gpp)

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
MPEG-4 є Міжнародна організація стандарти (ISO) специфікації, яка торкається багатьох аспектів мультимедійні презентації, включаючи стиснення, створення та доставки. Хоча стиснення відео та визначення файлу контейнер в двох окремих та незалежних осіб специфікації MPEG-4, багато людей помилково вважають, що два взаємозамінними. Можна реалізувати лише частини MPEG-4 специфікація і залишаються за стандартом.

Файл формату MPEG-4, як це визначено специфікацією MPEG-4 містить MPEG-4, закодовані відео і закодовані розширений аудіо кодування AAC аудіо-вміст. Він зазвичай використовує розширення .mp4. Медіапрогравач Windows не підтримує відтворення у .mp4 форматі. Ви можете відтворювати .mp4 медіафайлів у медіапрогравачі Windows під час інсталяції MPEG-4 DirectShow сумісний декодер пакети. Сумісні з DirectShow MPEG-4 декодер пакети включають Ligos LSX-MPEG гравця і на EnvivioTV.

Щоб отримати додаткові відомості про Ligos LSX-MPEG гравця відвідайте Ligos веб-вузлі:
http://www.ligos.com
Щоб отримати додаткові відомості про EnvivioTV відвідайте Envivio веб-вузлі:
http://www.envivio.com/Products/
Microsoft має відібраних для впровадження частину відео стиснення MPEG-4 стандарту. Microsoft в даний час випускається наступних основі MPEG-4 відео кодеки:
 • V1 Microsoft MPEG-4
 • V2 Microsoft MPEG-4
 • Microsoft MPEG-4 v3
 • V1 ISO MPEG-4
MPEG-4 відео-контент може бути закодовані і зберігаються в контейнер .asf файл, використовуючи Windows Media кодувальник Windows Media. Потім можна відтворювати ці файли в медіапрогравачі Windows. Додаткові відомості про Microsoft і MPEG-4 підтримки, відвідайте веб-сайт корпорації Майкрософт:
http://www.Microsoft.com/Windows/WindowsMedia/forpros/Format/codecdownload.aspx
.m4v формат файлу підтримується формат відеозапису розроблений Apple розташований дуже близько до MP4 формат. Відмінності є необов'язкові Apple DRM захист від копіювання і лікування AC3 аудіо (Dolby Digital), який не нормується для MP4 контейнера.

файл .mp4v це MPEG-4 відеофайлу.

.3GP (Формат файлу 3GPP) є мультимедійний формат контейнера для 3G UMTS мультимедійних послуг визначено третього покоління проекту партнерства (3GPP). Він використовується на 3G мобільних телефонах, але також можуть бути відтворені на деяких телефонах 2 і 4 Г.

.3G2 (Формат файлів 3GPP2) є мультимедійний формат контейнера визначається 3GPP2 для 3G CDMA2000 мультимедійних послуг. Він дуже схожий на формат файлу 3GP, але має деякі розширень і обмежень в порівнянні з 3GP.

Тип файлу .3gp2 в першу чергу пов'язано з '3GPP2'.
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed

Windows аудіо-файл (.aac, .adt, .adts)

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
Розширений аудіо кодування (.aac) є стандартизований, втрата стиснення і схеми кодування для цифрового аудіо. Покликана бути спадкоємцем по формат MP3, AAC взагалі досягає кращу якість звуку, ніж у MP3 швидкістю аналогічні потоку.

Аудіо потік даних транспорту (.adts) використовується, якщо є дані повинні передаватися в межах в транспортний потік MPEG-2, що складається з серії кадрів, кожний кадр, маючи заголовка, а потім AAC аудіо даних.
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed

MPEG-2 відео TS файлів (.m2ts)

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
.M2TS є розширенням файлу, що використовуються для формату файлу контейнер Blu-ray диск аудіо-відео (BDAV) MPEG-2 транспортний потік (M2TS). Він використовується для мультиплексування аудіо, відео та інші потоки. Він заснований на контейнер потоку транспорту MPEG-2. Цей формат контейнера зазвичай використовується для високої чіткості відео на Blu-ray дисків і AVCHD.
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed

Формати файлів, які не підтримуються

RealNetworks контенту (.ra, .rm, розширенням)

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
RealNetworks вміст створюється програмне забезпечення, що розробляється RealNetworks. Вміст стискається з власної RealAudio і RealVideo кодеки і зберігається у форматі файлу, розроблений RealNetworks. Для відтворення вмісту, RealNetworks, отримати RealOne гравця. Для цього відвідайте такий RealNetworks веб-сайт:
http://www.Real.com
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed

QuickTime вмісту (.qt)

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
Apple Computer розроблені QuickTime формат файлу для створення, редагування, публікувати та перегляду мультимедійних файлів. Форматі QuickTime можуть містити відео, анімації, графіка, 3D і вмісту віртуальної реальності (ВР). Тільки QuickTime файли версії 2.0 або більш ранніх можна відтворити в медіапрогравачі Windows. Пізніші версії QuickTime вимагають власності Apple QuickTime Player. Для отримання додаткової інформації відвідайте Apple веб-вузлі:
http://www.Apple.com/QuickTime
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed

Безкоштовно без втрат аудіо-кодек (.flac)

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
Аудіо-форматі подібний до MP3, FLAC розшифровується як (вільний аудіо кодек без втрат якості) і дозволяє цифровий звук, щоб бути стислі без втрат де розмір файлу зменшується без будь-якої інформації, що губляться. Цифровий звук стиснуті FLAC, алгоритм може зазвичай бути зведена до 50–60% від свого початкового розміру і розпаковуються в ідентична копія вихідного аудіоданих.
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed

Додаткові відомості

Як визначити, який тип файлу я граю?

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
Щоб визначити, якщо файл, який ви граєте сумісна з Windows Media Player, клацніть правою кнопкою миші файл, який ви хочете грати і виберіть пункт Властивості. У полі тип файлу зазначено тип файлу. Продукти сторонніх виробників, описані в цій статті, виробляються компаніями, які не залежать від корпорації Майкрософт. Корпорація Майкрософт не надає жодних гарантій, неявних або інших, стосовно продуктивності або надійності цих продуктів.

Корпорація Майкрософт надає контактні відомості сторонніх виробників, щоб полегшити отримання технічної підтримки. Ці відомості можуть змінюватися без попереднього повідомлення. Корпорація Майкрософт не гарантує точності контактних відомостей сторонніх виробників.


Щоб отримати додаткові відомості про те, як відображати розширення файлів, клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
865219 Спосіб відображення та приховання розширень імен файлів у провіднику Windows
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed

Властивості

Номер статті: 316992 - Востаннє переглянуто: 4 грудня 2013 р. - Редакція: 2.0
Застосовується до:
 • Microsoft Windows Media Player 9 Series
 • Microsoft Windows Media Player 7.0
 • Microsoft Windows Media Player 10
 • Microsoft Windows Media Player 11
 • Windows Media Player 12
Ключові слова: 
kbinfo kbcip kbmt KB316992 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 316992

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com